Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka otwarcia drzwi


RAIZOR

Rekomendowane odpowiedzi

Brak informacji o otwartych drzwiach może być sprawą tego że nowsze a4 po 99 albo 2000 były z magistralą CAN, liczniki posiadały zegarek cyfrowy a nie analogowy. Sam posiadam rocznik 97 z pełnym FISem i też nie mam tej opcji. Wątpię żeby to się tak psuło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam audi A4 B5 2001 rok i obojętnie które drzwi sa otwarte to pokazuje tylko te od kierowcy klapa bagażnika działa normalnie. może to tak powinno być ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o przedlifty to kolega wyżej już odpowiedział na wasze pytania.

Przedlifty z fisem nie miały komunikatu o drzwiach, miały to ostatnie sztuki b5 i A6.

Ja mam 96r, full fis 8DO 919 033B i tez brak powiedomienia o otwartych drzwiach.

Liczniki z CAN (zegarek cyfrowy) pokazują otwarte drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz analogowy zegarek to nie będzie Ci pokazywać, które drzwi są otwarte. Co do wyświetlania info z radia musisz mieć ori concerta albo chorusa oraz doprowadzone sygnały DATA, ENA i CLOCK do licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ja też mam pełnego FIS-a, licznik z zegarkiem analogowym ( pełne czerwone podświetlenie ) i mi pokazuje otwarcie klapy bagażnika. Jescze nie dawno pokazywał też otwarcie drzwi- ale obecnie furtki otwarte a ikony brak, Od czego to zależy to nie mam pojęcia...

Edytowane przez lukasm7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam b5 99' u mnie pokazuje tylko otwarta klapę bagażnika na fisie, nie mam pojęcia co może być powodem ze nie pokazuje otwartych drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam audi A4 B5 2001 rok i obojętnie które drzwi sa otwarte to pokazuje tylko te od kierowcy klapa bagażnika działa normalnie. może to tak powinno być ???

Nie powinno tak być. Kazde drzwi powinno pokazywać oraz bagażnik. Jedynie nie pokazuje pokrywy silnika tak jak w B6 ,co mnie dziwi bo krańcówka oryginalnie z zamku pokrywy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie powinno tak być. Kazde drzwi powinno pokazywać oraz bagażnik.

Tylko przy pełnym FISie.


co mnie dziwi bo krańcówka oryginalnie z zamku pokrywy jest.

Jest, ale tutaj ten sygnał jest wykorzystywany do czego innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terz sie podepne do pytania moja a4 z 2000r na fis tez pokazuje otwarcie klapy cały czas i tylko klapy mysle ze to moze byc pompka ale nie jestem pewien lub zamek mikrostyk

a z tymi dzwiami to tez umnie swieci tylko od kierowcy to zalezy jakiego maz fisa

Edytowane przez myts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terz sie podepne do pytania moja a4 z 2000r na fis tez pokazuje otwarcie klapy cały czas i tylko klapy mysle ze to moze byc pompka ale nie jestem pewien lub zamek mikrostyk

a z tymi dzwiami to tez umnie swieci tylko od kierowcy to zalezy jakiego maz fisa

U Ciebie wygląda to jakbyś miał wsadzone zegary od A6 i wgrany źle przerobiony wsad od a4. Sprawdź czy idzie regulować podświetlenie prawym przyciskiem zegarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak moge regulowac swiatłem

ale już chyba znalazłem wczoraj dostalem się do pompki bo jak się okazało nie mam też oświetlenia w bagażniku

no i powyciągałem wszystkie wtyczki i wsodziłem je spowrotem i się wszystko zapaliło i zaraz zgaslo tak chyba coś jest nie tak z kablami albo zimne luty

Edytowane przez myts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie masz dokładany fis A4 i ktoś nie dorobił przewodów do szarej kostki sygnalizujących otwarte drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...