Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brakująca Cześć Silnika? Czy To Normalne.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Wydaje mi sie, że w mojej A4 w silniku czegoś brakuje tz. nie jestem pewny czy rurka na zdjęciu nie powinna być do czegoś podłączona.
Co wy o tym myślicie?

http://www.directupload.net/file/d/3708/2vkiffsw_jpg.htm
http://www.directupload.net/file/d/3708/zzmzslqy_jpg.htm

Opublikowano

Z tego co pamiętam u mnie ta rurka łączy się wężykiem z rurą od filtra powietrza.

Opublikowano

Brakuje Ci jednego elementu/masz zaślepione wejście na połączeniu puszki filtra powietrza z turbiną - u Ciebie jest metalowy korek/W tym miejscu powinien być,nie wiem jak to nazwać,zawór zwrotny - łączący tę rurkę z przewodem idącym od filtra powietrza do turbiny.

Opublikowano
  • Autor

A możecie mi pomóc w znalezieniu tych elementów? C

Chciałby je dokupić a no szczerze mówiąc nie wiem jak szukać bo nie wiem jak wygląda i nie wiem jak dokładnie się nazywa.

Albo może u was będzie nr katalogowy tej części. Z góry dziękuję za pomoc.

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję bardzo mam nadzieje ze jakoś dostane te czesci:-D

A może znacie przyczynę dlaczego mogła ta część zostać usunięta?

Opublikowano

Dziękuję bardzo mam nadzieje ze jakoś dostane te czesci:-D

A może znacie przyczynę dlaczego mogła ta część zostać usunięta?

Spokojnie dostaniesz w orginale nie jest drogie. Ta rurka metalowa to rura odpowietrzająca idzie od odmy silnika odpowietrzenie skrzyni korbowej, czy jest ona zaślepiona, jak silnik odpalisz to czy dmucha z niej.

Sprawdź również odmę pod kolektorem ssącym plastikowe puszki i kolanka czy są całe i nie przytkane, u mnie po 10 latach odma była tak twarda ze jak dotknąłem ręka to się sama rozpadła, wiec wymiana i czyszczenie wszystkiego.

http://ifinterface.com/prog/car/prog2/inprog.php

Ktoś pewno zaślepił, aby opary ze skrzyni korbowej nie szły na turbinę, tylko w atmosferę ale mogę się mylić

Edytowane przez lukaszek13ns

Opublikowano

ja bym zostawił tak jak jest. Najczęściej przerabia się odme żeby opary szły w atmosfere poto żeby silnik nie zasysał oleju przez odme ograniczając tzw. branie oleju przez silnik

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.