Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie tarcze i klocki pod 312mm.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zacisk 288 i 312 jest taki sam, zmienia sie jarzmo

pozatym w s4 byly tarcze 320 nie 312

Opublikowano

Ja pierd..... :facepalm:

Zdecyduj sie wreszcie co chcesz....

312-tka nie wiele wniesie a 320 lub wiecej juz tak.

Opublikowano

no ja przeciez od początku pisze o 312;) o 320ani slowa nie napisalem ;d

to bez sensu zmieniac wedlug Ciebie 288 na 312 ?

Opublikowano
  • Autor

Rób jak chcesz. 312 pasują chyba p&p. Ja zdecyduję się na 320 i będę rzeźbił. Półosie i przeguby wek. Brakuje mi mocy co raz bardziej i swap będzie chyba szybciej niż planowałem. Potrzebuję dużo lepszego hamowania a z 312 mogę być niezadowolony. DEV jakie są różnice między 320 a 321? Te drugie są chyba dwu tłoczkowe. Zakres przeróbki ten sam? Siła hamowania chyba podobna.

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

Zawsze bylo 320 mm, czy jedno czy dwutloczkowe. Wazna jest wysokosc, w tym przypadku 46.5mm.

Drakio, napisalem Ci co zrobic aby poprawic hamulce w Twoim aucie.

U Ciebie wystarczy zmienic zwrotnice na eSowe i możesz jechac od 280 poprzez 288, 312, 320, 345, 365 i w górę.

W 4cylindrowcach oprocz AJLa trzeba zmienic również polosie z przegubami.

Opublikowano
  • Autor

Więc po przełożeniu półosi i przegubów + zwrotki z s4 b5 mogę wrzucić np 345 z a8 , s8 d2?

Opublikowano

Nie, tam tarcze maja inne wysokosci.

Opublikowano

To jeat sens zakładać 312 czy zostać przy 288 ? bo ja 320 nie biorę pod uwagę

Wysłane z mojego GT-I9100

Opublikowano
  • Autor

Nie, tam tarcze maja inne wysokosci.

Ok już wszystko wiem. Czyli szukam 320 w dwóch tłoczkach. Dzięki.

Opublikowano

nie bierz dwutłoków, gófno jak ich mało

lepszy jednotłok z B7 lub 4tłok Brembo


To jeat sens zakładać 312 czy zostać przy 288 ? bo ja 320 nie biorę pod uwagę

Wysłane z mojego GT-I9100

montaz 312 mm jak najbardziej

do tego dobry klocek i tarcza

Opublikowano
  • Autor

nie bierz dwutłoków, gófno jak ich mało

lepszy jednotłok z B7 lub 4tłok Brembo

Masakra. Ile trzeba w tym siedzieć żeby wszystko wiedzieć. Już bym się naciął. 4 tłoki z Brembo kosztują pewnie 2000+. Zostaję więc jeden tłok z B7. Dzięki wielkie.

Opublikowano

brembo jest do ogarniecia za 2000 z nowymi tarczami, klockami, przewodami i plynem

Opublikowano

Nieeeeeeee.... to jakiś shit.

Wieczorem podesle Ci foto.

Opublikowano
  • Autor

Tak mi się wydawało , że mizernie to wygląda :wink: Czekam na foto.

Opublikowano

Witam, podepnę się pod temat.

Jakie tarcze pasują do mojego autka p&p na przód. Chciałbym coś z wyższej półki. Teraz były tarcze oz i szybko się rozhartowały :(

Opublikowano
  • Autor

Czytałeś temat od początku? Przewala się tu jeden zestaw. Tarcze otto zimmermann + klocki ferodo DS. Ewentualne jak bieda to ferodo premier. Reszta to chyba tak jak u kolegi z 2.4. Wymieniasz zwrotnice na s4 b5 i ładujesz co chcesz albo trzymasz się 312.

Opublikowano

Czytalem ale temat strasznie zmixowany i wolałem się upewnić. Teraz z tel. Zagladam ale wydaje mi się że kolega miał mniejszy silnik. Obadam to, a dev pewnie też tu coś dorzuci. Pozdro.

Edytowane przez Steav

Opublikowano
  • Autor

Jeśli miał mniejszy a mimo to miał inne półosie i przeguby to Ty tym bardziej będziesz je miał. Tak jak DEV pisał. Wszystkie motory 4 cylindrowe prócz AJL zwrotnice + przeguby i półosie do wymiany. Więc Ty z racji szóstki do swapa potrzebujesz tylko zwrotnic z s4 b5 albo i nie jeśli chcesz 312. Ja bym dołożył do zwrotnic i swapował coś lepszego.

Opublikowano

ja kupiłem ostatecznie nowe tarcze ferrodo z jakimis tam niemieckimi klockami i mam nadzieje ze bedzie hamowalo;) a na tył idą tarcze febi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.