Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wtryski 1.8t ajl


koszykj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, jakie proponujecie wtryski do 1.8t ajla, planowana moc po skończeniu modowania (fmic, turbo etc) to ok 250km. I drugie pytanie, czy ktoś miał doczynienia z tymi wtryskiwaczami: http://www.usrallyteam.com/index.php?main_page=product_info&products_id=345 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie ma różnicy jeśli chodzi o ilość ciśnienia? bo ajle mają podobno 4 bary pompe a tam jest 380ccm przy 3 barach i wątpliwość czy ich nie rozniesie? I pytanie o to jaki kolor tych wtrysków i jeszcze są podobno jakieś wysokie wtrystki itp, wie ktoś coś może o tym?
Znalazłem takie: http://allegro.pl/wtryskiwacz-volvo-s60-v70-s80-benzyna-0280155830-i4479353918.html , podejdą do ajla bez większej zabawy?

Edytowane przez koszykj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie ma różnicy jeśli chodzi o ilość ciśnienia? bo ajle mają podobno 4 bary pompe a tam jest 380ccm przy 3 barach i wątpliwość czy ich nie rozniesie? I pytanie o to jaki kolor tych wtrysków i jeszcze są podobno jakieś wysokie wtrystki itp, wie ktoś coś może o tym?

Znalazłem takie: http://allegro.pl/wtryskiwacz-volvo-s60-v70-s80-benzyna-0280155830-i4479353918.html , podejdą do ajla bez większej zabawy?

Podejdą bez problemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, a jeszcze takie pytanie czysto z ciekawości czym się różnią te dłuższe wtryski od tych 'normalnych'? Chodzi jedynie i wielkość? I czy to, że tam jest 5 cylindrów nie zmniejsza ich wydajności na 4 cylindrach? Bo to wtedy byłoby troche bez sensu je zakładać.

Edytowane przez koszykj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę sie..

Jaka różnica do ogarnięcia softu wychodzi między wtryskami od b6 bex a wtryskami z Saab'a 2.3T? 190 kontra 220 ps, będzie szło o wydajność i uzyskanie większej mocy, przy odpowiednich gratach? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od saaba sa mocniejsze

Szukaj Denso od rovera turbo

460ccm przy 3 barach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od saaba sa mocniejsze

Szukaj Denso od rovera turbo

460ccm przy 3 barach

na początek Saab'owskie wystarczą... nasze pompy podają 4bar'y, czy przy programowaniu tą wartość da się zmienić, czy jest niezalezna i zawsze podaje 4bar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaje ponad 4 bar tak naprawde i po to jest regulator ktory zbija to do rownych 4bar

Edytowane przez pioteros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do serii jakieś zamienniki można znaleźć?, Chce kupić nowe wtryski a nie regenerowane na 225cc. Obecnie mam 0280150447 które się już skończyły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś mocniejsze, od Saaba czy innego volvo, oddam za parę złotych

W poniedziałek podam Ci nr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2022 o 17:23, Dev napisał:

Mam jakieś mocniejsze, od Saaba czy innego volvo, oddam za parę złotych

W poniedziałek podam Ci nr

A podejdą plug&Play i nie będą zalewać silnika bez ingerencji w ECU? mam serie 180km i chce tylko nowe wsadzić bez planów na mody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazde inne wtryski jak seria trzeba "obrobic" programowo

nr wtrysków 0 280 150 431    260/3 bar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...