Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Parktronic a a4b5


rysland

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest jakaś opcja zamontowania panelu np. radio+parktronic w audi a4b5? Czy wychodziło coś takiego w tej serii czy trzeba dopasować z innych modeli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja mam audi z fabrycznym parktronikiem. Jeżeli masz pytania, z chęcią odpowiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podłączę się pod temat. Też chciałem zamontować sobie takie coś ori. patrzyłem jednak nikt tego nie sprzedaje. Może ktoś robił to u siebie i podpowie co kupić i jak z montażem ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do zakupu polecam poszukać na allegro jakiegoś rozbitego modelu i pisać do gościa bo osobno nikt nie wystawia czegoś takiego. Wiem bo szukałem dla siebie 1 czujnika bo ułamał sie zaczep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do kogoś w temacie.

Z czego składa się i co potrzeba kupić od PDC z takiego "rozbitka"

Spotkaliscie sie moze z jakims FAQ o montażu ORI Pdc na którymś forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio udało mi sie założyć ori PDC A4B5... Mialem do dyspozycki dokladke tylnego zderzaka z ori czujnikami, wiazka wchodzi od dołu po prawej stronie, łączy sie kostka z insalacja ktora idzie do modulu zamieszczonego pod kanapa, od niej odchodzi dwa kabelki na glosniczek zamieszczony nad wzmacnaczem, i wiazke na przod: zasilanie po zaplonie, masa, wsteczny, sygnal predkosci i diagnoze, jest jeszcze jeden pod modul haka ale ja nie mam i nie przewiduje wiec nie podlaczalem. Pelny schemat znalazlem na forum passata... Czutalem ze niektotzy podlaczali zamienniki pdc i tez dzialaly ale ori to ori...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego ale chodzi nam dokładnie o ten panel, bo ty masz sam głośniczek a mi zależy na całym panelu czy był wypuszczany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio udało mi sie założyć ori PDC A4B5... Mialem do dyspozycki dokladke tylnego zderzaka z ori czujnikami, wiazka wchodzi od dołu po prawej stronie, łączy sie kostka z insalacja ktora idzie do modulu zamieszczonego pod kanapa, od niej odchodzi dwa kabelki na glosniczek zamieszczony nad wzmacnaczem, i wiazke na przod: zasilanie po zaplonie, masa, wsteczny, sygnal predkosci i diagnoze, jest jeszcze jeden pod modul haka ale ja nie mam i nie przewiduje wiec nie podlaczalem. Pelny schemat znalazlem na forum passata... Czutalem ze niektotzy podlaczali zamienniki pdc i tez dzialaly ale ori to ori...

Możesz podać nr tego sterownika, co masz u siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...