Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

co wsadzić do AHU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam takie pytanko. Jakie turbo wsadzić do mojego ahu żeby nie było za dużo przeróbek a moc się troszke podniosła :) Turbo mi wysiada i przydałaby się wymiana :)

Opublikowano

Bez przerobek generalnie zadne.

BTW. Od samej wymiany turbo moc nie wzrosnie .

Opublikowano
  • Autor

a czego miałyby dotyczyć te przeróbki ? kolektor chyba trzeba by wymienić tak ? I FMIC jest potrzebny już przy samej wymianie turbo ? Rozumiem że sofcik też by się przydał :)

Opublikowano

W jakie moce celujesz ?

Opublikowano

Jak chcesz podnieść o 10 koni to wystarczy sam soft.Fmic nie jest potrzebny. Ile chcesz mieć ??

Opublikowano
  • Autor

to lepiej wsadzić normalne turbo od ahu i soft ?

Opublikowano

to lepiej wsadzić normalne turbo od ahu i soft ?

jak Ci wystarczy okolice 120 PS i 280 Nm to tak ...

Opublikowano
  • Autor

1/3 więcej tego co mam to raczej było by dużo :D a turbo do tego softa ile by jeszcze dało ? i co trzeba zmieniać np przy awx-ie . bo zauważyłem że wielu zmienia na to turbo ale nie widziałem jeszcze żeby ktoś do ahu wsadzał (możliwe, że przeoczyłem)

Opublikowano

wtryski z afn/ahf wsadzaj +soft ,i jak dobry silnik i osprzet okolice 130km bedziesz mial

Opublikowano

Nie popełniaj mojego błedu i nie pakuj się w koszty zmiany AHU na turbiny ze zmienną geometrią. Posłuchaj vp-tdi

Opublikowano

ja nie znosze vnt ,na moją jazde ( krótkie odcinki ) geometrie bym musiał czyscic co pol roku do tego wez sie męcz w rozbieraniu i składaniu :facepalm: 130km styka jak na tego trupka

Opublikowano

upychaj turbo od awx i się nie zastanawiaj a przynajmniej od afn,koszty nie są wcale takie duże,ja u siebie jeżdżę na awx-owym i nawet nie ma co porównywać co do serii

Opublikowano
  • Autor

mi chodzi o troszke więcej mocy, bo jak założe na następny sezon kapcie 225/35/18 to będzie stał w miejscu :kwasny: .

Opublikowano

jak dobrze poszukasz w dziale warsztat, to jest tam wątek o swapie turboAWX do AHU

Opublikowano
  • Autor

więc co mam robić ? zmieniać to turbo czy tylko wtryski i soft ? :P bo już nie wiem ...

Opublikowano

a jak chcesz :D zmienisz turbo, bedzie lepiej, niestety AHU/1Z to najdroższe 1,9TDI w tuningu, bo trzeba wszystko wymieniać


a jak niechce Ci sie inwestowac to kup wtryski i zrób program, najmniej roboty

Opublikowano

wtryski afn/avg/ahf + program i będziesz zadowolony, a turbo czemu uważasz że się kończy?

Opublikowano
  • Autor

Odcina je często i tryb awaryjny się włącza. Chyba te wtryski wybiorę i soft. A później może turbo ;)

Opublikowano

przed programem czeka cie sprawdzenie turbo...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.