Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fa wejdzie na forum dopiero w czwartek :cool1:

z tekstem:

"nie sądziłem,że będziecie pamiętali :rolleyes:,gdybym wiedział,to wpadłbym na spota ze zgrzewka piwka dla was :)"

cFaniak pier... :disgust:

No to Cię Mr Pumeks zaskocze :naughty:

Jutro na spocie sie pojawie.

Dzięki wszystkim za życzenia :)

Mydło ale spot dzisiaj :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fa wejdzie na forum dopiero w czwartek :cool1:

z tekstem:

"nie sądziłem,że będziecie pamiętali :rolleyes:,gdybym wiedział,to wpadłbym na spota ze zgrzewka piwka dla was :)"

cFaniak pier... :disgust:

No to Cię Mr Pumeks zaskocze :naughty:

Jutro na spocie sie pojawie.

Dzięki wszystkim za życzenia :)

Mydło ale spot dzisiaj :gwizdanie:

No wlaśnie zakręcilem już się

Dzisiaj będe :)

Opublikowano

Fa wejdzie na forum dopiero w czwartek :cool1:

z tekstem:

"nie sądziłem,że będziecie pamiętali :rolleyes:,gdybym wiedział,to wpadłbym na spota ze zgrzewka piwka dla was :)"

cFaniak pier... :disgust:

No to Cię Mr Pumeks zaskocze :naughty:

Jutro na spocie sie pojawie.

Dzięki wszystkim za życzenia :)

ŁAHAHAHA :polew: :polew: :polew:

widzisz jak cię znam :gwizdanie:

Opublikowano

Pumeks weź gniazdo OBD II

Opublikowano

witam wszystkich :hi:

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 17:21_________________________________________________antonio pobawisz sie z moimi 2000 tyśącami

Opublikowano

mam wydrukowane z forum to jak ma wyglądać kodowanie

jeżeli ktoś jeszcze będzie to trochę ogarniał to zadziałamy

Opublikowano

ok nie ma problemu

Opublikowano

Mydło najlepszego :>

Opublikowano

Podziękował :hi:

Opublikowano

Niebiescy mieli ustawkę w Pruszczu, wszystkie wylotówki obstawione, zatrzymał mnie i pytał się jak z trzeźwością - gnojek jeden jak w ogóle śmiał to zrobić :baseball:

podziękował za BRO

:hi:

Opublikowano

Niebiescy mieli ustawkę w Pruszczu, wszystkie wylotówki obstawione, zatrzymał mnie i pytał się jak z trzeźwością - gnojek jeden jak w ogóle śmiał to zrobić :baseball:

podziękował za BRO

:hi:

a piłeś browar :cool1:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 22:06_________________________________________________mr.Fa,kolejny roczek stukną :cool1:

...twoja glaca jest coraz bliżej takiego wyglądu :decayed:

1259231956byfreezeduck6.jpg

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

Mydlo cichy amator dlugich loniakow. :polew: :polew:

Opublikowano

siemka, jak tam po spocie ?? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dzięki :hi:

siemka, jak tam po spocie ?? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Było kondonowo i śmiechowo :naughty:

Opublikowano

siema. mialem byc dzisiaj na spocie ale troszke za pozno dolecialem :(

dwa dni urzeduje u Was moze kogos spotkam...

za to panowie misiaczki na moscie potraktowali mnie za 100zl i 4 punkty :)

Opublikowano

Niebiescy mieli ustawkę w Pruszczu, wszystkie wylotówki obstawione, zatrzymał mnie i pytał się jak z trzeźwością - gnojek jeden jak w ogóle śmiał to zrobić :baseball:

podziękował za BRO

:hi:

a piłeś browar :cool1:

:no::rolleyes:

Opublikowano

siema. mialem byc dzisiaj na spocie ale troszke za pozno dolecialem :(

dwa dni urzeduje u Was moze kogos spotkam...

za to panowie misiaczki na moscie potraktowali mnie za 100zl i 4 punkty :)

W sobotę Spot w Kościerzynie :naughty::cool1:
Opublikowano

Krzychu jak z FISEM :?:

Opublikowano

Krzychu jak z FISEM :?:

Krzychu,Krzychu,who is fucking Krzychu :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.