Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdeniu zorganizuj tam coś w związku z nami ( jak się nie mylę to do Ciebie mam chyba najbliżej z Ustki ) chetnie zobaczę znowu Twoją czarnulke ( mam na myśli auto :> ) bo z Cubrem i Lukasem zobaczymy się bankowo

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko , zagadam z Icemanem może też by podleciał a i może wreszcie ekipa z trzymiasta zajechałaby do Słupska jak już zresztą nie raz się odgrażali :D

Opublikowano
  • Autor
spoko , zagadam z Icemanem może też by podleciał a i może wreszcie ekipa z trzymiasta zajechałaby do Słupska

jak będę już w 3city na bank przylecę... Także organizujta tak, żebym już był :polew:

jak już zresztą nie raz się odgrażali

No nawet się zebrała ekipa, ale od Ciebie nic nie było słychać, więc pomyśleliśmy że się wystraszyłeś nas... No to nie pojechaliśmy :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie , Ja napewno gdzięs podjade jak bedzie spocik, Ustke tez odwiedzę ( umówiony jestem z Mironem78 no i pewnie z Lukasem sie zobaczę) 3miasto zapewne tez......itd wiec obojętne gdzie ale sie zjawie wkońcu TDI mało pali heheh

Opublikowano
jak już zresztą nie raz się odgrażali

No nawet się zebrała ekipa, ale od Ciebie nic nie było słychać, więc pomyśleliśmy że się wystraszyłeś nas... No to nie pojechaliśmy :gwizdanie:

:polew: uwierzyłby kto hyhyhy :D
Opublikowano

CHlopy ja bede w krynicy gdzies od 12 lipca pare dni moze cos w tym terminie byscie zorganizowali :cool::mysli:

Opublikowano

no no no to bedzie mega spocik nad morzem bo ja zbieram ludzi z OP i mysle ze 9 lipca uderzymy gdzies na polnoc, tak wiec troszku nas bedzie :dance:

dajcie znac co gdzie i jak to przybedziemy :drunk:

Opublikowano

A w Sopocie będzie się coś działo czy raczej trzeba gdzieś podskoczyć ??

Opublikowano

no pewnie ze podskoczyc do nas do Ustki :tongue4:

Opublikowano

Ale ja śmigam tylko narazie na weekend wiec nie bedzie chciało mi sie dupska ruszyć ...

Opublikowano

fotki są ale tylko uczestników bez aut :cool:

wieczorkiem zapodam (jak nie zapomnę :D)

A kto robił zdjęcia z ukrycia?

Szkoda tylko że przyjezdnych było więcej od miejscowych :decayed:

Opublikowano

no więc tak

najmłodszy spotowicz

spot001yn5.th.jpg

a tu z rodzicami

spot002su6.th.jpg

no i w grupie siła :polew:

spot005wo0.th.jpg

Opublikowano

O nasza Brynia jaka opalona :naughty::D

Opublikowano

niestety nie dojechalem bo siadla mi pompa wtryskowa uwaga ostrzegam nie tankujcie na stacji jet na karwinach!!!!!!

Opublikowano

Jak zaplanujecie coś na 7 lipca w 3 mieście to prawdopodobnie będę

Opublikowano

Jak zaplanujecie coś na 7 lipca w 3 mieście to prawdopodobnie będę

To jak będziesz to zorganizujemy :afro:

Opublikowano

Jak zaplanujecie coś na 7 lipca w 3 mieście to prawdopodobnie będę

To jak będziesz to zorganizujemy :afro:

Czyli co? mamy nowy termin spotu? :thumbup:

Opublikowano

Witam wszystkich

o choroba spuzniłem się na spot ????

a kiedy będzie nowy ???? bo własnie kupiłem audi :dance:

ale mam ją dopiero od soboty

Pozdrwiam

Opublikowano

Tylko koledzy pamiętajta- tym razem spocika zróbcie wyjątkowo w okolicy ustki ( bo w tych okolicach już nas troszke będzie ( Cuber, Lukas, Zdeniu, Iceman ja i niewiadomo kto jeszcze )

Opublikowano

Do Ustki to mi trochę daleko się robi :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.