Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

Jakby co na wiosnę może swoją wystawie na sprzedaż :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakby co na wiosnę może swoją wystawie na sprzedaż :naughty:

co Wy wszyscy tak nagle swoje auta sprzedajecie ?

Opublikowano

Przykro mi kolego, że ci zawinęli wóz...

Wrzuć info tu :arrow2:http://www.a4-klub.pl/smf/skradzione-t8747.90.html

może coś to da...

Opublikowano

Jakby co na wiosnę może swoją wystawie na sprzedaż :naughty:

co Wy wszyscy tak nagle swoje auta sprzedajecie ?

Niedługo trzeba będzie przesiąść się na coś nowszego.

Opowiadałeś, że chcesz w swojej B5 jakieś mody robić a u mnie jest już wszystko porobione i śmiga aż miło :wink4:

Opublikowano

MA tylko jedna wade.Jest Twoja.

Po co komu gejowoz??

Opublikowano

:polew: :polew:

odezwał się "czerwono-skóry" :nabijasie:

Opublikowano

jak na razie tramwajem :cool1:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 22:59_________________________________________________Bieniek co Ty masz okres że od wczoraj na wszystkich wjeżdżasz :mysli:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 23:02_________________________________________________ :polew:

Opublikowano

Co?

Opublikowano

jak na razie tramwajem :cool1:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 22:59_________________________________________________Bieniek co Ty masz okres że od wczoraj na wszystkich wjeżdżasz :mysli:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 23:02_________________________________________________ :polew:

nie czepiaj mi się tu Bieńka!!! :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

nie czepiaj mi się tu Bieńka!!! :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

strefa grozy... :evil:

Opublikowano

jak na razie tramwajem :cool1:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 22:59_________________________________________________Bieniek co Ty masz okres że od wczoraj na wszystkich wjeżdżasz :mysli:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 23:02_________________________________________________ :polew:

Zostaw go, on jest inny :zyzol:

Opublikowano

Lodówa,sto lat,sto lat :kwiatek:

Opublikowano

Najlepszego Lodówa

Opublikowano

100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat 100 lat LODÓWA

Opublikowano

witam

zjawkowy współczuje

ponieważ mam jakieś doświadczenie to powiem

policja prowadzi sprawę jakieś 3 tygodnie potem prokurator umarza sprawę nastepne 3 tygodnie

od dostarczenie umorzenia do ubezpieczalni - oni mają 30 dni

podsumowując mi ukradli 26 października a jeszcze kasy nie mam

odnośnie kasy

to jeżeli nie miałeś udziału własnego to dostaniesz wartość auta na dzień wyliczenia odszkodowania

u mnie to wyglada tak że miałem ubezpieczony na 37 000 a dostane 34 500

pozdro

Tomas

Opublikowano

witam

zjawkowy współczuje

ponieważ mam jakieś doświadczenie to powiem

policja prowadzi sprawę jakieś 3 tygodnie potem prokurator umarza sprawę nastepne 3 tygodnie

od dostarczenie umorzenia do ubezpieczalni - oni mają 30 dni

podsumowując mi ukradli 26 października a jeszcze kasy nie mam

odnośnie kasy

to jeżeli nie miałeś udziału własnego to dostaniesz wartość auta na dzień wyliczenia odszkodowania

u mnie to wyglada tak że miałem ubezpieczony na 37 000 a dostane 34 500

pozdro

Tomas

dzieki za info...

zobaczymy co i jak bedzie... :kwasny:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego LODÓWA ! ! ! :)

Opublikowano

Najlepszego

Opublikowano

Najlepszego Lodówa!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.