Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w sobotę możemy zrobic drugi + ognicho :good:

:drunk:;)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zależy ile mam km do Bartka.

Najlepiej żeby było jeszcze w miarę widno.

Opublikowano

bardzo fajny pomysł z tym kuligiem :good:

wpadaj :wink4:

trochę daleko :mysli:

Opublikowano

Bart mieszka w Pączewie ( ze Starogardu trzeba się kierować na Skórcz)

Opublikowano

Bartek mieszka 15km od Starogardu,ale nie wiem w którą stronę :tongue4:

Fazy,liczę na ciebie :good:

Madas,nie bądź mientki :decayed:

Opublikowano

trzeba kiedyś zrobić jakiś spot łączony raz u Was a raz u nas :naughty:

Opublikowano

tomtom pokazuje mi 69,5 km

z godzinkę mi to zajmie :cool1:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 17:18_________________________________________________Rozumiem,że ze Zblewa na Twardy Dół trzeba się kierować?[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 17:20_________________________________________________Z trójmiasta to macie całkiem fajnie prawie całą drogę można lecieć A1

Opublikowano

Sławek,to możesz zabrać Faziego,bo my też lecimy wspólnie dwoma autami,

może zabierzesz jeszcze kogoś z Kościerskich,vikisa czy kogoś :cool1:

Opublikowano

Rozumiem,że ze Zblewa na Twardy Dół trzeba się kierować

Gili Ty ze Zblewa polecisz do STG i na Skórcz/Pelplin (lepsza droga)

Opublikowano

Rozumiem,że ze Zblewa na Twardy Dół trzeba się kierować

Gili Ty ze Zblewa polecisz do STG i na Skórcz/Pelplin (lepsza droga)

ale to ze 100km.

Jak na SG to lepiej mi jechać przez Skarszewy :cool1:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 17:28_________________________________________________Na którą chcecie byc na miejscu?

Opublikowano

ja bym chciał być tak ok 16,ale nie wiem czy innym to będzie pasowało :mysli:

dobra,ja spadam,trzeba trochę popracować :decayed:

Opublikowano

ja bym chciał być tak ok 16,ale nie wiem czy innym to będzie pasowało :mysli:

:thumbup: mi jak najbardziej pasuje

Opublikowano

Panowie Kalendarze klubowe już są ,można zamawiać u Jarko :good:

Opublikowano

Ja odpadam, wczesniej niz 18 wolny nie bede :confused4: A jezdzic po nocy tez mi sie niechce, zwlaszcza ze spedze w tych okolicach caly dzien :decayed:

Opublikowano

to zamówcie dla mnie też, i niech przyśle do jednego z was bo poco każdy płacić za przesyłkę i będzie taniej

Opublikowano

To jak?Kto sie pisze??

Opublikowano

To jak?Kto sie pisze??

Jesli chodzi o kalendarz to tak :kox:

Opublikowano

jak ktoś będzie zamawiał to i ja się pisze na 1 sztukę :)

Opublikowano

ile taki kalendarz kosztuje?

ja sobie dzisiaj driftowałem Foresterem po ulicach i omal jednego nie zepchnołem do rowu :gwizdanie:

Opublikowano

Rozumiem,że ze Zblewa na Twardy Dół trzeba się kierować

Gili Ty ze Zblewa polecisz do STG i na Skórcz/Pelplin (lepsza droga)

na zblewo duzo blizej ma a droga wcale nie jest duzo gorsza czym chcecie miec roboiny kulig bo musze zaczas cos organizowac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.