Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mateogda dobry pomysł, tylko nie wiem czy się wyrobię bo korzystając z wolnego dnia remont trzeba robić ;) Ale w końcu jak ułożę tu sobie wszystko po przeprowadzce to wszystkie spoty moje ;) Chociaż wcale nie wykluczam że w razie sobotniego (ewentualnego) spotu nie wykluczam swojej obecności ;)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy tu ktoś jeszcze zagląda? 21.07 , godz.17-18, jest ktoś chętny???

Jak najbardziej ja :) Tylko jak dla mnie 18 bardziej pasuje.

Opublikowano

Ja będę o 17, no może 10 po, przynajmniej sobie kawe wypiję :polew:

Opublikowano

To może lepiej w niedzielę :mysli: Sobota to raczej dzień na wypad za miasto, czy nie :wink4:

Jutro rano jadę na działkę do Żarnowca więc dla mnie sobota odpada. Jeśli ktoś ma ochotę na kawę w niedziele to zapraszam ;) Prośba tylko o sms wcześniej na nr 601643493

Opublikowano

Zapraszam na poświęcenie naszych A4 aby lepiej i bezpieczniej jeździły:

ŚRODA GODZ. 18.00

Parafia Świętej Rodziny :audi:

81-333 Gdynia-Grabówek

ul. Kołłątaja 40

auta ustawiamy za kościołem!!! ma być pare A4 :hi:

Opublikowano

czy w trójmieście jeszcze ktoś żyje :mysli:

czy wszyscy wyginęli jak jak pradawne dinozaury :polew:

może jakiś tubylec (trójmiejski) zorganizuje/zaproponuje jakiś spocik, czy może znowu ja mam to robić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

widziałeś jaka ostatnio frekwencja...

Opublikowano

o ktoś żyje :D

widziałeś jaka ostatnio frekwencja...

no to na co czekasz, nogi za pas i organizuj ludziska :cool:

Opublikowano

ja bym chętnie zaleciał ale robota idzie pełną parą... (żniwa) no chyba że by popadało tak jak dziś...

Opublikowano
  • Autor

a pada ???

gdzie...

ok, następna sobota. Mam nadzieję, że goodspit, mydlo i mateogda będą ? :wink4:

No i innych zapraszamy !

Opublikowano

pre_pl

goodspit, mydlo i mateogda będą

+ Zdeniu

+ Przemas

+ być może ja = te same osoby co zwykle... gości z 3M trzeba :bicz2: za te spoty...

Opublikowano

gości z 3M trzeba :bicz2: za te spoty...

o jakich gościach piszesz, goście to przejeżdżają na spoty a tamci to zwykłe popierdółki:polew:
Opublikowano

ok, następna sobota. Mam nadzieję, że goodspit, mydlo i mateogda będą ? :wink4:

Jak raz Cię zaskoczę bo w następną sobotę nie dam rady i 11.08 prawdopodobnie też. Dlatego tak cisnąłem, żeby coś skręcić w zeszłym tygodniu. Nieukrywam, że chciałem Twój nowy kabelek "obejżeć" :naughty:

Opublikowano

No ja w przyszłą sobotę mam nadzieję że w końcu nawiedzę spocika ;)

Opublikowano

Witam,dla mnie okres wakacyjny jest okresem gdzie nie planuje do przodu bo zawsze może coś wyskoczyć ale za tydzień postaram się być :)

Opublikowano

No to jak tam ze spocikiem? Wygląda na to że jak nic mi nie wypali to będę miał wolną sobotę, bo w niedzielę mam zaplanowany kolejny etap poznawania pomorza ;)

Opublikowano
  • Autor

termin aktualny

Opublikowano

no i z mojej strony sobota nie wypali

być będę w trzymieście ale w niedzielę

tak więc Pany udanego spotowania tym razem beze mnie :cool:

Opublikowano
  • Autor

łeno panie... :)

o 17:00 się spotykamy przy automacie do kawy na Skwerze (chyba, że ktoś woli gdzie indziej - ostatnio sporo ludzi tam jest z racji wakacji)

Opublikowano

To co w tą sobote o 17 będzie spotkanko? Niech ktoś przedytuje pierwszego posta.

Pradopodobnie znajde się w G-ku i wieczorem na lotnisku w ten weekend ale nie wiem czy będzie czas by podjechać na Skwerek, może wyjątko gdzieś w Gdańsku? Ewentualnie może w grę wchodzi zmiana godziny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.