Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:good:

Ok.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Witam Kolegów z Trójmiasta i okolic.

Jestem nowy na tym forum i jeśli nie macie nic przeciwko, to chętnie Was poznam i przyjadę na najbliższy spot w C.H Matarnia (2010-02-10)

Zapraszamy kolegę!!!! :hi: :hi: :hi:

I pamiętaj, że mamy tu też Panią, czyli mnie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

Witam Kolegów z Trójmiasta i okolic.

Jestem nowy na tym forum i jeśli nie macie nic przeciwko, to chętnie Was poznam i przyjadę na najbliższy spot w C.H Matarnia (2010-02-10)

Zapraszamy kolegę!!!! :hi: :hi: :hi:

I pamiętaj, że mamy tu też Panią, czyli mnie :kox: :kox: :kox:

:embarrassed:

Oczywiście najmocniej witam koleżankę i przepraszam za przeoczenie !

:hi:

Opublikowano

:hi:

Witam Kolegów z Trójmiasta i okolic.

Jestem nowy na tym forum i jeśli nie macie nic przeciwko, to chętnie Was poznam i przyjadę na najbliższy spot w C.H Matarnia (2010-02-10)

Kolejna benzyna :good:

zapraszamy :)

Opublikowano

:hi:

Witam Kolegów z Trójmiasta i okolic.

Jestem nowy na tym forum i jeśli nie macie nic przeciwko, to chętnie Was poznam i przyjadę na najbliższy spot w C.H Matarnia (2010-02-10)

Siemka, wpadaj śmiało :>

Opublikowano

Ty też Maqk, nie bój się :decayed:

Opublikowano

Siemka, wpadaj śmiało :>

Ty od razu żle życzysz koledze !

Gombi zapraszamy :)

Opublikowano

Ty też Maqk, nie bój się :decayed:

Naprawdę mogę przyjechać ? yes,yes,yes :notworthy:

:> :> :>

Opublikowano

Ale tylko tym razem :baseball:

P.S. Ktoś chętny na kubki klubowe ? :gwizdanie:

Opublikowano

Już z pół roku kręcisz ekipę na te kubki :polew: ja się piszę jakby co :) BTW czy GILI już był na spocie z kalendarzami klubowymi ? Bo wysłałem PW ale nie odpisał.

Opublikowano

Nie byłem, bo jeszcze nie rozesłali :gwizdanie:

Opublikowano

Nie byłem, bo jeszcze nie rozesłali :gwizdanie:

A to gites, już myślałem że przegapiłem :> I mój kalendarz dostał kto inny, np jakiś Ambro co go obłapia swoimi uwalonymi jakimś sosem paluchami i ślina kapie mu na kartki... Jabany zbok :polew:

Opublikowano

Nie byłem, bo jeszcze nie rozesłali :gwizdanie:

A to gites, już myślałem że przegapiłem :> I mój kalendarz dostał kto inny, np jakiś Ambro co go obłapia swoimi uwalonymi jakimś sosem paluchami i ślina kapie mu na kartki... Jabany zbok :polew:

Dałeś się nabrać, już dawno Twój kalendarz wisi u mnie obok sracza. Tylko już strony się kończą :disgust:

Wracając do kubków to mogę od razu zamówić ale muszę wiedzieć kiedy się łaskawie pojawisz na spocie. :wink4:

Opublikowano
Tydzień temu koleś sprzedał taką z 2.2cdi za 30tyś. 2 lata temu dał za nią ponad 50tyś.

C-klasa to kupa :gwizdanie:

Opublikowano

Szczególnie kombiak :gwizdanie:

Opublikowano
Tydzień temu koleś sprzedał taką z 2.2cdi za 30tyś. 2 lata temu dał za nią ponad 50tyś.

C-klasa to kupa :gwizdanie:

nie zgodze sie ze to kupa bardzo fajne autko moj wujas mail; taka z przebiegiem ponad 300 i nie robil kompletnie nic jednyna wada to słabe blachy i skrzynie autmoatyczne

Opublikowano

Nie byłem, bo jeszcze nie rozesłali :gwizdanie:

A to gites, już myślałem że przegapiłem :> I mój kalendarz dostał kto inny, np jakiś Ambro co go obłapia swoimi uwalonymi jakimś sosem paluchami i ślina kapie mu na kartki... Jabany zbok :polew:

Dałeś się nabrać, już dawno Twój kalendarz wisi u mnie obok sracza. Tylko już strony się kończą :disgust:

Wracając do kubków to mogę od razu zamówić ale muszę wiedzieć kiedy się łaskawie pojawisz na spocie. :wink4:

W kiblu? To w takim razie to nie sos na tych paluchach :polew:

Zamawiasz kubki? Myślałem że podobnie jak ja szukasz kogoś kto zrobi to za Ciebie :polew: Na spocie mogę być w środę.

A naklejki też zamawiasz? Jeśli tak to się piszę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.