Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A naklejki są też od slawqa ? :mysli:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gadżety najlepiej kupować na zlocie, zero przelewów i przesyłek :tongue4:

Opublikowano

Tak, też są. Sobie też zamów, najwyższy czas się okleić.

http://www.a4-klub.pl/smf/klubowa_naklejka_foliowa_viii_tura-t95895.0.html

Ambro wysłałem Ci PW, nie pisz tu o pieniądzach - pamiętaj że Tomeks na A6 ciuła i jak się dowie że ktoś gotówkę na spota bierze to się zasadzi gdzieś po drodze z pałą w ręce :shocked:

Opublikowano

Tak, też są. Sobie też zamów, najwyższy czas się okleić.

http://www.a4-klub.pl/smf/klubowa_naklejka_foliowa_viii_tura-t95895.0.html

Ambro wysłałem Ci PW, nie pisz tu o pieniądzach - pamiętaj że Tomeks na A6 ciuła i jak się dowie że ktoś gotówkę na spota bierze to się zasadzi gdzieś po drodze z pałą w ręce :shocked:

Nie pierdziel, na pewno byś chciał żeby Cie Tomeks zaatakował z pałą w ręcę :naughty:

:sick3:

Opublikowano

jednyna wada to słabe blachy i skrzynie autmoatyczne

I silniki CDI :thumbdown: :gwizdanie:

Opublikowano

e tam nie przesadzajcie.

sporo jezdzilem taka c270 z automatem. fakt ze koniec koncow sie duzo posypalo. ale auto mialo grubo ponad 300tysi i ciezkie zycie... nie jest taki zly. choc faktycznie do 3.0tdi sie nie umywa.

Opublikowano

e tam nie przesadzajcie.

sporo jezdzilem taka c270 z automatem. fakt ze koniec koncow sie duzo posypalo. ale auto mialo grubo ponad 300tysi i ciezkie zycie... nie jest taki zly. choc faktycznie do 3.0tdi sie nie umywa.

Mój ojciec miał dawno temu C270 CDI i wpakowenego chipa. Udało się wyciągnąć 230KM ale posypało się przez 3 lata masa rzeczy. 2x spaliło się coś w automacie, układ kierowniczy cały do wymiany itd. itd. :decayed: :decayed:

Opublikowano

:ot:

Koniec z tym Mietkiem bo kropy polecą :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

jednyna wada to słabe blachy i skrzynie autmoatyczne

I silniki CDI :thumbdown: :gwizdanie:

ten silnik jest 20raz lepszy niz nieszczesne 2.5tdi dobra koniec auto reklamy :tongue4:

Opublikowano

jednyna wada to słabe blachy i skrzynie autmoatyczne

I silniki CDI :thumbdown: :gwizdanie:

ten silnik jest 20raz lepszy niz nieszczesne 2.5tdi dobra koniec auto reklamy :tongue4:

:polew: :polew:
Opublikowano

Myslalalem o Iceman'ie ale tez moze byc :decayed:

Opublikowano

dzięki Resztek :wink4:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 21:46_________________________________________________

ponowie i panie,za***ista furka do nabycia,widziałem,jeździłem,naprawdę polecam,gdybym szukał B6 z 1,9TDI,to brałbym ją bankowo :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_swoje_wlasne_audi_a4_b6_2004_rok-t116712.0.html

Opublikowano

jednyna wada to słabe blachy i skrzynie autmoatyczne

I silniki CDI :thumbdown: :gwizdanie:

ten silnik jest 20raz lepszy niz nieszczesne 2.5tdi dobra koniec auto reklamy :tongue4:

:polew: :polew:

jak bys mial takie przezycia jak ja z 2.5tdi to nawet 1.3 benzyna w golfie II była by lepsza :tongue4::polew:

Opublikowano

jak bys mial takie przezycia jak ja z 2.5tdi to nawet 1.3 benzyna w golfie II była by lepsza :tongue4

bo jest :decayed:

Opublikowano

jak bys mial takie przezycia jak ja z 2.5tdi to nawet 1.3 benzyna w golfie II była by lepsza :tongue4

bo jest :decayed:

to juz wiem jak bedzie twoj nastempny samochod golf II 1.3 pełen wtrysk :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak bys mial takie przezycia jak ja z 2.5tdi to nawet 1.3 benzyna w golfie II była by lepsza :tongue4

bo jest :decayed:

to juz wiem jak bedzie twoj nastempny samochod golf II 1.3 pełen wtrysk :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

w avancie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.