Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pre, to napewno ta policyjna z video? Ta, ktora widzialem w piracie wczoraj miala wyraznie czarne relingi...

A w tym bialym mitasubiszi to nie Karnabal? :P

Dzis go mijalem jak go wiezli na lawecie na Barborke :)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dobra, też jestem w sobotę :D

Mam nadzieję, że przywlokę jeszcze dwie A4ki ze sobą :evil:

Opublikowano

dobra, też jestem w sobotę :D

Mam nadzieję, że przywlokę jeszcze dwie A4ki ze sobą :evil:

Tylko czasami tej A6-ki Przemas nie ściągnij ;)

Opublikowano
  • Autor

Tylko czasami tej A6-ki Przemas nie ściągnij ;)

podobno w porządku panowie ;)

Opublikowano

chociaż jedni ;)

Opublikowano
  • Autor

chociaż jedni ;)

w srebrnej skodzie GD 4xxx też są w porzo, tacy śmieszni : bo jeden mały, a drugi potęęężny facio.

:naughty:

Opublikowano

Ta, ktora widzialem w piracie wczoraj miala wyraznie czarne relingi...

No to mamy 2 x A6 z wideoradarem bo ze zdjęcia Przemasa wynika,że ma chromowane relingi, a przed chwilą na zdjeździe z obwodnicy na Witomino widziałem jak stali i trzepali kolesia, tyle że ta miała czarne relingi. Pewnie sobie z za zachodniej granicy (nie bite) przytargali :polew:

Opublikowano

ja jak dam radę to też zalecę ! RNS-E w Mietku Okularze W210 zainstalowane (nie tylko dla bajeru bo navi też działa... :wink4: ) i powiem wam że wygląda przekozacko :D fotki wrzucę jutro (ale tylko takie "już na gotowo" jak będziemy zakładać ze szwagrem w następnym oku naszego kumpla to się zrobi fotostory... a i jeszcze jedno mam możliwość załatwienia klimatroników 2din do B6 i B7 ale musi to być zakup grupowy (min. 6 sztuk) co do ceny to jak się dowiem dokładnie jaka to walne osobny wątek...

Opublikowano
  • Autor

no i gites alv ;) Wiesz, że na klimkę 2-din jestem chętny (ale zydle grzańce :P )

Mooże jak nie będzie drogawo, to i drugą osobę znajdę ...

Acha ! Panowie, mam bardzo ważny komunikat !

Właśnie sprawdziłem : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,21260.0.html

Co to, z 3miasta to tylko ja kur... się wybieram ?

Nu dawac, gadać z żonami, zbierać kasiorę. Jedźmy razem ![br]Dopisany: 06 Grudzień 2007, 21:35 _________________________________________________

Uwaga ! Komunikat drugi !

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,21389.0.html

Ja bym wziął 2, może ktoś też się skusi (warto mieć kilka na zapasie, można rozdać :decayed: )

Obgadamy na spotowisku ...

Opublikowano

pre_pl

Mooże jak nie będzie drogawo, to i drugą osobę znajdę ...

typ od którego bym to brał też nie jest głupi i wie jak jest z dostępnością tych elementów ale powalczę , powalczę o normalną cenę... :D:wink4:

Przemas a co do zlotu (jak i spotów) to już przywykłem że 3M daje d*py za talerz zupy... (nie obrażając stałych bywalców...)

Opublikowano

Nie zapisuje się na zlocik bo mam podobną sytuację jak schiller i nie wiem jak sytuacja rodzinna się w tym czasie ułoży (trzymajcie kciuki by nie było problemów) - wstępnie jadę ale nie zaśmiecam wątku ... myślę że nie będzie problemu z jednym miejscem ;) na ostanią chwilę.

Smycze - jak zobacze taką po rocznym użytkowaniu to może się zdecyduje. Kiedyś wygrałem smycz na zlocie AKP i ta tasiemka się jakby mechaciła.

Kimatr. 2DIN chętnie też bym łyknął bo przesiadka na nowsze Audi jest 100% pewna ale też nie wiem kiedy no i tak w ciemno brać to bez sensu. Ku*wa żabym chociaż miał konsolę 2DIN.

Przemek trzeba zmienić temat skoro spocik sie odbędzie.

Opublikowano
  • Autor

Kimatr. 2DIN chętnie też bym łyknął bo przesiadka na nowsze Audi jest 100% pewna ale też nie wiem kiedy no i tak w ciemno brać to bez sensu. Ku*wa żabym chociaż miał konsolę 2DIN.

to się kupuje w aso VW za "grosze" jak alv zrobił ;)

Opublikowano

Przemas Yassek wysłał Ci numer przesyłki bo mnie chyba ch... strzeli... :disgust:

Opublikowano

Nu dawac, gadać z żonami, zbierać kasiorę. Jedźmy razem !

A co jeśli żony nie posiadam ??? :polew:;)

Opublikowano

Mydło bo dostaniesz :bicz::polew:

Opublikowano
  • Autor

Nu dawac, gadać z żonami, zbierać kasiorę. Jedźmy razem !

A co jeśli żony nie posiadam ??? :polew:;)

łolaboga.. nie wie... jak Boga kocham nie wie... :>

Jak nie posiadasz, to należy się ożenić

:tongue4:

Opublikowano

Jak nie posiadasz, to należy się ożenić

:tongue4:

Broń Panie Boże ! Nie namawiaj go do złego !

Opublikowano

Mydło bo dostaniesz :bicz::polew:

Wiesz Alvaro troche ostatnio mi się humor wyostrzył ;)

Opublikowano
  • Autor

eee tam, żony są fajne :thumbup:

Nooo.. Myślę, że jutro będzie co najmniej 5-6 aut, a może i więcej :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.