Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pięknie wyszło :good :good: widać wiosna idzie :naughty: :naughty:

ja też wczoraj troszku grzebałem, w końcu jakieś chęci przychodzą :) jak utrzyma się pogoda to pod koniec tygodnia to auto też kpl detailng przechodzi, dobre mycie, glinka, dobra polerka, zabezpieczenie plastików i jak temperatura pozwoli 2 warstwy wosku:wink4:

może i uda się w końcu te lampy wymontować i pomalować..

DSC00366.JPG

DSC00380.JPG

:naughty:

też wczoraj zarzuciłem alu :tongue4:

co tam za naklejka jest naklejona, ta różowa???

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

amortyzator z giwntem :decayed:

zderzak i tak daje do malowania, to mówię co sobie będę żałował :naughty: z 10 ludzi na ulicy może 1 się znajdzie co na to nie spojrzy :cool1:

widać też dokładkę z cupry tak wstępnie spasowaną, cały efekt ucieka przez ten zderzak podgięty :disgust:

Opublikowano

Zostaw naklejkę, kozacko wygląda :decayed: Koła fajne ale dystanse by się przydały żeby je wypchnąć :decayed:

Ja w tym roku też naklejkowy tuning robie, już mam zakupione wszystko :polew:

Opublikowano

dystanse już sobie robię na zakładzie :wink4:

naklejki zostają, może nie jest to zbyt "eleganckie" ale kozacko się wyróżnia :good:

Opublikowano

WPŁACAĆ KASĘ ZA ZLOT :cool1:

Opublikowano

Mam nadzieje ze letni zlot znow nie bedzie w terminie mojej pracy :wallbash:

DOBREJ ZABAWY :drunk:

Opublikowano

...m1chal ile by kosztowało wypucowanie VOLVO V70 jest trochę zapuszczone .... :hi:

Opublikowano

Leszcze,zeby sie nie okazalo,ze polowa z Was nei jedzie jednak...[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 22:28_________________________________________________Ciebie Wypych tez to sie liczy!!!!!!

Opublikowano

Leszcze moze nie pojada bo ciezko pracuja :cool1:

Za to plotki wysylamy :polew:

PS: Bieniek - odzyskales moc w swoim, moja juz po nastawach turbo w ASO i smiga jak szalona :gwizdanie:

Opublikowano

Trochę sie polepszyło.Nie mierzyłem jeszcze.Ale to jeszcze nie to.Trochę przerwy i powalczymy cos dalej.

No w końcu zrobiłeś,bo po przejażdżce z Tobą nie sadziłem,ze mam tak daleko do domu :decayed: :decayed:

Opublikowano

dobre :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Leszcze,zeby sie nie okazalo,ze polowa z Was nei jedzie jednak...[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 22:28_________________________________________________Ciebie Wypych tez to sie liczy!!!!!!

Bieniu... jeśli Ci chodziło...się tyczy...to będziesz miał nas po pierwszym dniu dosyć ... :kox:

Opublikowano

Znaczy,ze bedziesz?? :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Znaczy,ze bedziesz?? :good: :good: :good: :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=189070.0 ktoś za nas zapłacił więc sobie przyjedziemy... :naughty:

Opublikowano

A mnie tuptus jeszcze nie pokolorowal :wallbash:

Opublikowano

konkurencję robicie zimowemu ?? :naughty:

Opublikowano

A mnie tuptus jeszcze nie pokolorowal :wallbash:

bo pewnie kase przerznął i zapomniał że płaciłeś

Opublikowano

Łepski, widzę że przesyłka z nowymi felgami do jettsona doszła. Ale powiedz, chciało Ci się aż 4 kursy na pocztę robić? :decayed:

kolog.jpg

Opublikowano

Łepski, widzę że przesyłka z nowymi felgami do jettsona doszła. Ale powiedz, chciało Ci się aż 4 kursy na pocztę robić? :decayed:

kolog.jpg

:polew:

Opublikowano

Chłopaki bedzie ktoś w jarosławcu co ma navi pomiędzy zegarami z PL językiem? potrzebuje wgrać do swojej polskią mowę...

Kombinowałem z różnymi płytami, przestawiałem tam ten angielski metryczny itp, ale gadac po PL nie chce. Pewnie soft jakiś nowszy potrzebuje i nie wiem,czy sama płyta coś pomoże...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.