Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie potrzebuje podpiąć :a4fan: pod VAG, macie jakies namiary gdzie moge to zrobić w gdańsku???

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie potrzebuje podpiąć :a4fan: pod VAG, macie jakies namiary gdzie moge to zrobić w gdańsku???

Zapewne na spocie :wink4:

Opublikowano

a kiedy taki spot bedzie?? :tongue4: troche lipa bo mam problem z brakiem mocy, a jezdzic musze :wallbash:, a wa ASO?? ile taka zabwa kosztuje sie mydło orientujessz??

Opublikowano

a kiedy taki spot bedzie?? :tongue4: troche lipa bo mam problem z brakiem mocy, a jezdzic musze :wallbash:, a wa ASO?? ile taka zabwa kosztuje sie mydło orientujessz??

W Aso, diagnostyka komp to koszt okolo 150zl

Opublikowano

no to szukam dalej :decayed: może, ktoś z trojmiasta pomoże, oczywiście nie za darmo

Opublikowano

Spocik wstępnie ustalaliśmy na 23.02, ale widze cościsza nastała??? Dziewczyny żyjecie??? :naughty:

Opublikowano

Ja jeszcze jestem w delegacji więc nie obiecuję że będę bo nie wiem czy zdążę wrócić...

Opublikowano

Spocik wstępnie ustalaliśmy na 23.02,...

...i tej wersji się trzymajmy :th:, ustalmy tylko czas i miejsce.

Opublikowano

Ja również czekam na czas i miejsce, w końcu trzeba wybrać na spotkanie z "rodzinką" z Trójmiasta :)

Opublikowano

spoko a bedzie ktoś z VAG'iem??? :kox:

Opublikowano

Chętnie bym się na spocik wybrał ale niestety jestem czasowo za granicą wiec nie dam rady wpaść ale następnym razem zapewne się pojawie :th:

Opublikowano

Na 90% będę w 3-mieście 8 marca jak coś zaplanujecie to będę.

Opublikowano

No to ja zaproponuje :naughty: Może wstępnie 17 squer, pogoda się coraz lepsza robi. Już nie trzeba się bunkrować na parkingach podziemnych. Zdeniu mówił że mu godziny podwieczorne nie pasują, a na 17 pewnie by reflektował :naughty: Czy ja dobrze widze??? Jakaś koleżnana nowa??? :naughty:

Opublikowano

... 17 squer ...

:thumbup:

Opublikowano

No to ja zaproponuje :naughty: Może wstępnie 17 squer, pogoda się coraz lepsza robi. Już nie trzeba się bunkrować na parkingach podziemnych. Zdeniu mówił że mu godziny podwieczorne nie pasują, a na 17 pewnie by reflektował :naughty: Czy ja dobrze widze??? Jakaś koleżnana nowa??? :naughty:

jak milusio :kox: zajebiaszczo :kox:
Opublikowano

jeden post a ile przyjemności :kox: Mateusz ma u wszystkich + :decayed:

Opublikowano

Daras mam brać radio i pilniki (no chyba że ktoś weżmie wyjmaki)???

Opublikowano

Daras[/b][/color] mam brać radio i pilniki (no chyba że ktoś weżmie wyjmaki)???

po co Ci to??? :mysli:
Opublikowano

Daras mam brać radio i pilniki (no chyba że ktoś weżmie wyjmaki)???

A jakie masz radio? Ja mam wyjmaki do pionieera a radio chorusa wyjmowałem też pilnikami ;)

Opublikowano

po co Ci to???

Wtajemniczony wie o co c'mon

A jakie masz radio?

Concerta II

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.