Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra żarty sie skonczyły :tongue4: daje 100pln za sprawdzenie mojej landary!!! czyli poprawnie wykonana diag VAG'iem!!! ludzie help :wallbash:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra żarty sie skonczyły :tongue4: daje 100pln za sprawdzenie mojej landary!!! czyli poprawnie wykonana diag VAG'iem!!! ludzie help :wallbash:

ale tu nikt nie żartuje, podjedz na spota pewnie Mateusz bedzie miał VAG-a

Opublikowano

A masz może namiary na tego Mateusza?? nie wiem czy bede, nikogo nie znam (mieszkam w gdańsku 6 miechów) jestem nie śmiały itp itd. :evil: no i musze dynamiczne zrobić logi :wallbash:

Opublikowano

A masz może namiary na tego Mateusza?? nie wiem czy bede, nikogo nie znam (mieszkam w gdańsku 6 miechów) jestem nie śmiały itp itd. :evil: no i musze dynamiczne zrobić logi :wallbash:

Dla chcącego nic trudnego. Mateusz bedzie raczej na spocie. A na skwerek (Skwer Kościuszki) powinieneś trafić bez problemu, z resztą na początku tematu jest mapa :wink4:

Opublikowano

Witam, nie moge dokładnie sie doczytać terminu tego spotu. Mam nadzieję, że :audi: z BI-ałostockimi blachami nie pogonicie :)

pozdrówka

Opublikowano

23.02, godz 17, skwer

Opublikowano

dzieki za info :>

Szczerze mówiąc nie byłem jeszcze na takim spocie i nikogo z 3miasta nie znam, jednak postaram się zawitać jeżeli nie będize przeciwwskazań ;)

pzdr

Opublikowano

Witam, nie moge dokładnie sie doczytać terminu tego spotu. Mam nadzieję, że :audi: z BI-ałostockimi blachami nie pogonicie :)

pozdrówka

Kolego ja do niedawna jeździłem na BAU i mnie nie pogonili to jest nadzieja i dla Ciebie :kox:

W sumie nie wiem czy mi się znów uda dojechać bo siedzę w niezbyt przyjemnym województwie łódzkim :kwasny: Już straciłem nadzieję że uda mi się podłączyć pod VAGa na spocie i nabyłem właśnie po raz kolejny swój - może z tym zostanę na dłużej :decayed:

Opublikowano

ja powinienem być.

Mateusz, radyjko weź, jak najbardziej :wink4: sprzęt do wyciągania też :)

Opublikowano

ja nie dam rady cały dzień w szkole ;/ pozdro

Opublikowano

ja nie dam rady cały dzień w szkole ;/ pozdro

ehhh Ci zaoczni... :wink4:

Opublikowano

ja nie dam rady cały dzień w szkole ;/ pozdro

ehhh Ci zaoczni... :wink4:

I dlatego po raz drugi wybrałem dzienne :kox:

Opublikowano

Istnieje duża szansa że wpadnę ale mogę się Spóźnić się, więc bądczcie tolerancyjni, to moje pierwsze spotkanie z wami :confused4:. A i jescze jedno nie będę audicą tylko golfiną nie zbijecie mnie za to

:mysli:

Opublikowano

ja się pojawię.... wezme VAG - może się przyda :kox:

Opublikowano

ja się pojawię.... wezme VAG - może się przyda :kox:

na pewno sie przyda ;)

jesli uda mi sie wpasc to na pewno po prosze o pomoc ;)

Opublikowano

ale wieje!!! czy spot nadal na skwerku????

Opublikowano

ale wieje!!! czy spot nadal na skwerku????

Wstępnie na skwerku. W razie czego wymyśli się miejsce zastępcze.

Opublikowano

jesli uda mi sie wpasc to na pewno po prosze o pomoc

ja dopiero zaczynam przygodę z VAG, ale pewnie ktoś będzie co ma o tym pojęcie :)

Opublikowano

jesli uda mi sie wpasc to na pewno po prosze o pomoc

ja dopiero zaczynam przygodę z VAG, ale pewnie ktoś będzie co ma o tym pojęcie :)

potrzebuje skasowac inspekcje olejową oraz swieci mi sie kontrolka airbag.

Opublikowano

ale wieje!!! czy spot nadal na skwerku????

Wstępnie na skwerku. W razie czego wymyśli się miejsce zastępcze.

nie róbcie tego ja się mogę spóżnić i jak was wtedy znajdę :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.