Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bogaci żyją inaczej :polew:

No wlasnie, bogaci jezdza 2,5 tdi hahahaha :D

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W sumie racja - za pieniądze wsadzone w wieczne naprawy i potyczki z 2.5 możnaby sobie kupić nie jedno dobre auto :wink4:

Opublikowano

:hi:

Można gdzieś na forum znaleźć listę części potrzebnych do przekładki na 1.9??

Opublikowano

Silnik i jego mocowanie, skrzynia, rozrusznik i polosie moga byc tez inne, wiazka, komp, wszystko do zmiany z automatu na manual :gwizdanie:

Opublikowano

Chyba Cię jebie w czerep :polew: :polew: :polew:

przecież on chodzi w skórzanych rękawiczkach nawet latem,to czego się spodziewałeś :polew:

Ty cały rok latasz w gumowych i chate sprzątasz jak żona Cie gania to co się rzucasz ? :naughty:

Opublikowano

Chyba Cię jebie w czerep :polew: :polew: :polew:

przecież on chodzi w skórzanych rękawiczkach nawet latem,to czego się spodziewałeś :polew:

Ty cały rok latasz w gumowych i chate sprzątasz jak żona Cie gania to co się rzucasz ? :naughty:

nie mam żony :decayed:

Opublikowano

Ambro, Ty żyjesz? :>

Opublikowano

Ambro, Ty żyjesz? :>

:no:

Chyba Cię jebie w czerep :polew: :polew: :polew:

przecież on chodzi w skórzanych rękawiczkach nawet latem,to czego się spodziewałeś :polew:

Ty cały rok latasz w gumowych i chate sprzątasz jak żona Cie gania to co się rzucasz ? :naughty:

nie mam żony :decayed:

a męża ? :naughty:

Opublikowano

Ambro, Ty żyjesz? :>

:no:

Chyba Cię jebie w czerep :polew: :polew: :polew:

przecież on chodzi w skórzanych rękawiczkach nawet latem,to czego się spodziewałeś :polew:

Ty cały rok latasz w gumowych i chate sprzątasz jak żona Cie gania to co się rzucasz ? :naughty:

nie mam żony :decayed:

a męża ? :naughty:

a ty znowu?,ambro,masz fajne rękawiczki,depilujesz sobie brwi i malujesz powieki,ale ja nie z tej bajki,daj se już spokój :cool1:

Opublikowano

Ambro, Ty żyjesz? :>

:no:

Chyba Cię jebie w czerep :polew: :polew: :polew:

przecież on chodzi w skórzanych rękawiczkach nawet latem,to czego się spodziewałeś :polew:

Ty cały rok latasz w gumowych i chate sprzątasz jak żona Cie gania to co się rzucasz ? :naughty:

nie mam żony :decayed:

a męża ? :naughty:

a ty znowu?,ambro,masz fajne rękawiczki,depilujesz sobie brwi i malujesz powieki,ale ja nie z tej bajki,daj se już spokój :cool1:

Nie mścij się na forum za to, że dałem Ci kosza ;(

:decayed: koniec

Opublikowano

Ambro, Ty żyjesz? :>

:no:

Chyba Cię jebie w czerep :polew: :polew: :polew:

przecież on chodzi w skórzanych rękawiczkach nawet latem,to czego się spodziewałeś :polew:

Ty cały rok latasz w gumowych i chate sprzątasz jak żona Cie gania to co się rzucasz ? :naughty:

nie mam żony :decayed:

a męża ? :naughty:

a ty znowu?,ambro,masz fajne rękawiczki,depilujesz sobie brwi i malujesz powieki,ale ja nie z tej bajki,daj se już spokój :cool1:

Nie mścij się na forum za to, że dałem Ci kosza ;(

:decayed: koniec

spokojnie,dziewczyny zawsze u mnie maja taryfe ulgową :wink4:

Opublikowano

CO tu taka cisza?

Opublikowano

a o czym tu gadać :cool1:

Opublikowano

Nie o czym,ale z kim...

Opublikowano

Ma ktoś Xboxa 360 ? :naughty:

Kupiłem dwa dni temu i nakurwiam non stop w Forze 4 - mega gra :evil:

Chętnie kupie, lub wymienie się grami :chytry:

Opublikowano

:siema: Parówy :tongue4:

nie jedzie ktoś na dniach w stronę Czerska?

Opublikowano

no ku***,oglądam właśnie tvnturbo,program wydeje ci się że umiesz jeździc,patrze,a tam Krystian z tuneupu popierdziela GTRem

Opublikowano

I co umie jeździć czy tylko mu się wydawało ?? :naughty::decayed::polew:

Opublikowano

2 miejsce zajął,wiec coś tam umie :cool1:

pod koniec sierpnia wstawiłem ravke do warsztatu na naprawę po gradobiciu z AC,gościu mówił,że od gradobicia minął rok,ubezpieczalnia zamknęła sprawę i z tego powodu naprawa może potrwać długo,nie tyle naprawa,co sprawy papierkowe itd...,no to uzbroiłem się w cierpliwość i czekałem,no ale juz prawie 3 miesiące mijają,dzisiaj zadzwoniłem zapytać o auto,a gościu że od dawna jset zrobione,po miesiącu juz było :polew:,jutro jadę odebrać :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.