Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

jaki rachunek,przecież ja u mamusi mieszkam :decayed:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 23:08_________________________________________________jest power :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Alona ja mogę Ci powiedzieć coś o swoim BRD a nie o Topora bo nie wiem jak on auto użytkował... Ja miałem i nie narzekam. Tyle że mój miał ~70k jak go kupiłem i ~100k km jak go sprzedałem i nic w nim nie robiłem (poza akcją serwisową w ASO wymiany kół napędu pompy olejowej), wziął go ode mnie kolega i cały czas nim śmiga - ma teraz ~140k... Co będzie się działo za 20,30k km nie wiem i nie chcę wiedzieć bo to już nie mój problem... Ja byłem zadowolony jak użytkownik bo zap... pięknie i nie palił dużo (~7,5L) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japierdole,prądu od rana w chacie miema,własmie wrociłem z roboty i dalej nima,co ja mam robić :mysli:

Proszę jak się czarnuch przyzwyczaił do elektryczności żyć nie może qurwa.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japierdole,prądu od rana w chacie miema,własmie wrociłem z roboty i dalej nima,co ja mam robić :mysli:

Proszę jak się czarnuch przyzwyczaił do elektryczności żyć nie może qurwa.... :decayed:

ty się lepiej przyzwyczajaj do swojej nowej wypasionej furki :naughty:,ogarniasz juz ją :cool1:

bo czym ty tam teraz śmigasz,co to jest :mysli:

a,wypsiu,pamiętam jak mówiłeś,że jak widzisz na ulicy 106-ke,to na bank jedzie nią kurwaterorystka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszamy do zamawiania kalendarzy klubowych na rok 2012 :good: Wszystkie informacje są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się tak nie produkuj, śmigam 106-ką ale nie jestem pedofilem .... :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się tak nie produkuj, śmigam 106-ką ale nie jestem pedofilem .... :naughty::decayed:

i wszystko jasne :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ambro, ale juz postanowione, jadę z panem Robertem z forum w środę do Niemcowni po jakies b6 AVF, tylko fajnie by było jakby euro troche spadło... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambro po dzwonie ktoś porzydził na przedni zderzak... :decayed:

Alona

jadę z panem Robertem z forum w środę do Niemcowni po jakies b6 AVF

Jak po jakieś ?? Masz już jakieś umówione i kilka awaryjnych czy będziesz brała co będzie bo się nie opłaca na "pusto" wracać?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambro po dzwonie ktoś porzydził na przedni zderzak... :decayed:

Alona

jadę z panem Robertem z forum w środę do Niemcowni po jakies b6 AVF

Jak po jakieś ?? Masz już jakieś umówione i kilka awaryjnych czy będziesz brała co będzie bo się nie opłaca na "pusto" wracać?? :decayed:

nie wiesz jak się z Panem Robertem jeździ? :D

jade do niego do Płonska, szykamy czegos razem w necie na spontanie jedziemy, i wracamy z autem :D[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 10:13_________________________________________________http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=149543087&pageNumber=1&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=87&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=109&maxPowerAsArray=KW&fuels=DIESEL&ambitCountry=DE&transmissions=MANUAL_GEAR&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=200000&crossBorderSearchEnabled=true&categories=Limousine&minConstructionYear=2004&maxConstructionYear=2004&tabNumber=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groobo... :kox: ponad 40k za B6 + sprowadzenie + opłaty to ja też mogę być Panem Robertem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groobo ponad 40k za B6 + sprowadzenie + opłaty to ja też mogę być Panem Robertem :decayed:

Każdy z nas może być ... :decayed:

Ps moim zdanie teraz jest bardzo zły okres na kupno auta za granicą,na wiosnę te same auta będą sporo tańsze... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypsiu chyba jeśli Euro zjedzie (a tak nie będzie) a z racji rocznika to one już tak nie zjadą... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groobo... :kox: ponad 40k za B6 + sprowadzenie + opłaty to ja też mogę być Panem Robertem :decayed:

A masz jakiś lepszy pomysł na to żebym kupiła nieszrota? :cool1: :cool1: :cool1:

Ja mam dość tracenia czasu na ogladanie tych wszystkich zajeżdżonych gówien co w Polsce mi chcą sprzedać...

Ale euro, to masakra... we wrzesniu placiłam 4,30 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypsiu chyba jeśli Euro zjedzie (a tak nie będzie) a z racji rocznika to one już tak nie zjadą... :decayed:

Jeżdżę ostatnio na giełdy i odwiedzam komisy bo się trochę rozglądam co się dzieje to auta (dobre) nie schodzą bo kto miał kupić to już kupił i jeśli ktoś je przezimuje i się z nim pobuja to na wiosnę będzie oczywiście też starszy i tańszy.

Teraz jest szał na pozbywanie się aut o pojemności większej jak 2,0

np... Audi A6 C6 3,0 na za***istym wypasie cena 11700 euro po krótkiej rozmowie już chciał sprzedać za 11000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...