Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podaje dane do przelewu na prezent dla Ola.

Właściciel:

BIEŃKOWSKI TOMASZ

ŻELICE 15

77-230 KĘPICE

Numer rachunku:

32 9315 1043 0043 8207 3000 0010

Po 30zl wychodzi.Pozdro[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 10:12_________________________________________________1.Bieniek

2.Antonio

3.Alona

4.Booster

5.Zukers

6.Wladimir

7.Anonim

8.Alvaro :decayed:

9.kkam

10.MAciek80

11.Lepski gotowka Antonio

12.Mydlo -gotowka Antonio

13.Zoltar

14.Gili

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podaje dane do przelewu na prezent dla Ola.

Właściciel:

BIEŃKOWSKI TOMASZ

ŻELICE 15

77-230 KĘPICE

Numer rachunku:

32 9315 1043 0043 8207 3000 0010

Po 30zl wychodzi.Pozdro[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 10:12_________________________________________________1.Bieniek

2.Antonio

3.Alona

4.Booster

5.Zukers

6.Wladimir

7.Anonim

8.Alvaro :decayed:

9.kkam

10.MAciek80

11.Lepski

12.Mydlo -gotowka Antonio

13.Zoltar

14.Gili

Ekhm, rozliczyłem się u pyrmajstra :decayed:
Opublikowano

:yes2:

dopiero zlądowałem na chacie, drogi w moich okolicach z deczka marzną ( -0,5st pokazywało )

Opublikowano

Ja też dopiero zlądowałem na chacie :) antonio dzięki za kiere :cool1: ale dzisiaj mi no w sumie chyba nam Alona ubliżyła.....powiedziała że między klubowiczami nie ma fajnych facetów dlatego na zlot nie pojedzie sama :polew:

Opublikowano

spoko :)

Opublikowano

Ja też dopiero zlądowałem na chacie :) antonio dzięki za kiere :cool1: ale dzisiaj mi no w sumie chyba nam Alona ubliżyła.....powiedziała że między klubowiczami nie ma fajnych facetów dlatego na zlot nie pojedzie sama :polew:

Ostatnio na zlot przyjechała z prasowanym daszkiem :decayed:
Opublikowano

jechałem na chatę na tempomacie 75km/h i spalanie zeszło poniżej 7l jak dojechałem do domu to miałem 6,5 :kox:

patrząc na chwilowe na 6 biegu przy 75km/h palił między 4,5 a 5l/100

Opublikowano

No ja po pólwyspie wrzuciłem tempomat na 90 i spalanie pokazywało 4.5/4.7 :tongue4:

Opublikowano

Średnie :tongue4: a po 77 godzinach jazdy średnie pokazuje 5.7 :cool1:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 22:11_________________________________________________

średnie czy chwilowe?

fajna bo poliftowa :naughty: ja mam takie przyciski w swojej :gwizdanie:

http://allegro.pl/audi-s-line-a3-a4-a6-i-inne-w-idealnym-stanie-i2064797312.html

Kiedyś też będę miał taką :decayed:
Opublikowano

no to za***iście, u mnie średnie na FIS(2) 8,1

ale ja robię krótkie odcinki

Opublikowano

No ja jak jeżdżę do pracy to robię dziennie 150km więc w miarę trasa jest i z prędkością też nie przesadzam :wink4: więc spalanie jest w miarę ładne :naughty:

Opublikowano

no widzisz ja dziennie 2x15km a czasami trochę więcej :decayed:

Opublikowano

a jak jest z poduchą od b7 w b6? to prawda ze są to zupełnie inne systemy zapłonowe? b6 ma jeden zapalnik a poducha z b7 2?

Opublikowano

Tak,ale wymieniasz tasme,modul i wszystko pasuje.

Opublikowano

czyli samej wtyczki od poduchy nie ruszam? a to luz:)

Opublikowano

kkam a co chcesz robić??

Opublikowano

powoli zaczyna mnie już wkurzać ta duża kierownica multifunkcyjna z b6. myślę nad inna kierownicą, tylko że rolki nie będą mi działać, będę musiał navi zmienić, a to już spory koszt :kwasny:

Opublikowano

Łepski pamiętaj o tej koszulce dla mnie żebyś się Giliego spytał dzięki :hi:

Opublikowano

Ja też dopiero zlądowałem na chacie :) antonio dzięki za kiere :cool1: ale dzisiaj mi no w sumie chyba nam Alona ubliżyła.....powiedziała że między klubowiczami nie ma fajnych facetów dlatego na zlot nie pojedzie sama :polew:

wiedziałam, że się tego uczepisz i będziesz wypominał publicznie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

miałam na myśli, że wszystkie najfajniejsze klubowe chłopaki pozajmowane (czyt. 1 najlepszy) hahahaha :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.