Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ty Bieniek a jak tam z tymi urodzinami kiedy będziesz dawał prezent?

W srode na spocie.

nie wiadomo czy prezent dotrze :confused4: zamówiony jest ale ten prezent to unikat i idzie z Niemiec

BŁAAAAAGAM zróbmy spota w czwartek!!! Ja jadę do wawy na seminarium i rozmowe roczną więc nie będzie mnie w środe :(

a chciałabym bardzo zobaczyć mine ola jak zobaczy GAŁĘ :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka Panowie i Panie (żeby Alona nie była urażona) :hi: dzisiaj śledziłem wątek z czujnikiem światła i funkcją Coming Leaving Home. Powiedzcie mi jak ktoś się orientuje a może ktoś robił u siebie co dokładnie potrzebuję i co muszę posprawdzać żeby wiedzieć jakich części użyć. Z tego co wyczytałem to musi być moduł B (o jaki moduł chodzi ten na kierownicy?) lusterko fotochrom, czujnik świateł i przełącznik na auto czy to wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo to ostre rezanko :rolleyes: kiedyś czytałem trochę wątek o tym i ja osobiście bym tego nie robił jakbym nie miał poza lusterkiem fotochrom bo to akurat pikuś (zakładasz lusterko i ciągniesz prąd od lampki w podsufitce i działa)

BŁAAAAAGAM zróbmy spota w czwartek!!! Ja jadę do wawy na seminarium i rozmowe roczną więc nie będzie mnie w środe :(

a chciałabym bardzo zobaczyć mine ola jak zobaczy GAŁĘ :naughty: :naughty: :naughty:

tak w ogóle to nie wiadomo jeszcze czy gałka dotrze na spota :confused4:

zamówiona jest i Domi czeka na info od helmutów na kiedy załatwią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie i Panie (żeby Alona nie była urażona) :hi: dzisiaj śledziłem wątek z czujnikiem światła i funkcją Coming Leaving Home. Powiedzcie mi jak ktoś się orientuje a może ktoś robił u siebie co dokładnie potrzebuję i co muszę posprawdzać żeby wiedzieć jakich części użyć. Z tego co wyczytałem to musi być moduł B (o jaki moduł chodzi ten na kierownicy?) lusterko fotochrom, czujnik świateł i przełącznik na auto czy to wszystko?

Bart-s,kiedyś sprawdzał w moim B6 na zlocie i podobno miałem taki moduł,że można by coś takiego zrobić,a lusterko fotchrom u mnie było i myślałem,że w B6 to już standard.

ps.Łepski był i wziął koszulki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gili za koszulkę :hi: a co do rezania będę musiał sie jeszcze podpytać co z czym się je. Antonio a z czym jest generalnie problem zamontowania tego doświetlania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dosypało śniegu...Jak trochę przymarznie,to zrobimy kulig...co? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dosypało śniegu...Jak trochę przymarznie,to zrobimy kulig...co? :naughty:

Gili gdzie ten śnieg :mysli: u mnie narazie tylko narty wodne wchodzą w grę :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dosypało śniegu...Jak trochę przymarznie,to zrobimy kulig...co? :naughty:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dosypało śniegu...Jak trochę przymarznie,to zrobimy kulig...co? :naughty:

:hi:

kutfa za rok jak mi laski będą bardziej kumate to się piszę na taką imprezę jak będzie można dołączyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z Niemiec: gałka dziś wyjeżdża, jutro będzie w Poznaniu a środa ewentualnie czwartek w GD :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z Niemiec: gałka dziś wyjeżdża, jutro będzie w Poznaniu a środa ewentualnie czwartek w GD :wink4:

Środa, nie czwartek :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...