Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty Bieniek a jak tam z tymi urodzinami kiedy będziesz dawał prezent?

W srode na spocie.

nie wiadomo czy prezent dotrze :confused4: zamówiony jest ale ten prezent to unikat i idzie z Niemiec

BŁAAAAAGAM zróbmy spota w czwartek!!! Ja jadę do wawy na seminarium i rozmowe roczną więc nie będzie mnie w środe :(

a chciałabym bardzo zobaczyć mine ola jak zobaczy GAŁĘ :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka Panowie i Panie (żeby Alona nie była urażona) :hi: dzisiaj śledziłem wątek z czujnikiem światła i funkcją Coming Leaving Home. Powiedzcie mi jak ktoś się orientuje a może ktoś robił u siebie co dokładnie potrzebuję i co muszę posprawdzać żeby wiedzieć jakich części użyć. Z tego co wyczytałem to musi być moduł B (o jaki moduł chodzi ten na kierownicy?) lusterko fotochrom, czujnik świateł i przełącznik na auto czy to wszystko?

Opublikowano

łooo to ostre rezanko :rolleyes: kiedyś czytałem trochę wątek o tym i ja osobiście bym tego nie robił jakbym nie miał poza lusterkiem fotochrom bo to akurat pikuś (zakładasz lusterko i ciągniesz prąd od lampki w podsufitce i działa)

BŁAAAAAGAM zróbmy spota w czwartek!!! Ja jadę do wawy na seminarium i rozmowe roczną więc nie będzie mnie w środe :(

a chciałabym bardzo zobaczyć mine ola jak zobaczy GAŁĘ :naughty: :naughty: :naughty:

tak w ogóle to nie wiadomo jeszcze czy gałka dotrze na spota :confused4:

zamówiona jest i Domi czeka na info od helmutów na kiedy załatwią

Opublikowano

Siemka Panowie i Panie (żeby Alona nie była urażona) :hi: dzisiaj śledziłem wątek z czujnikiem światła i funkcją Coming Leaving Home. Powiedzcie mi jak ktoś się orientuje a może ktoś robił u siebie co dokładnie potrzebuję i co muszę posprawdzać żeby wiedzieć jakich części użyć. Z tego co wyczytałem to musi być moduł B (o jaki moduł chodzi ten na kierownicy?) lusterko fotochrom, czujnik świateł i przełącznik na auto czy to wszystko?

Bart-s,kiedyś sprawdzał w moim B6 na zlocie i podobno miałem taki moduł,że można by coś takiego zrobić,a lusterko fotchrom u mnie było i myślałem,że w B6 to już standard.

ps.Łepski był i wziął koszulki. :)

Opublikowano

Dzięki Gili za koszulkę :hi: a co do rezania będę musiał sie jeszcze podpytać co z czym się je. Antonio a z czym jest generalnie problem zamontowania tego doświetlania?

Opublikowano

ps.Łepski był i wziął koszulki. :)

Szlak :bicz2:
Opublikowano

ps.Łepski był i wziął koszulki. :)

Szlak :bicz2:

Haha myślałeś że Ci się uda schować :chytry:
Opublikowano

:hi:

Dosypało śniegu...Jak trochę przymarznie,to zrobimy kulig...co? :naughty:

Opublikowano

:hi:

Dosypało śniegu...Jak trochę przymarznie,to zrobimy kulig...co? :naughty:

Gili gdzie ten śnieg :mysli: u mnie narazie tylko narty wodne wchodzą w grę :polew:
Opublikowano

:hi:

Dosypało śniegu...Jak trochę przymarznie,to zrobimy kulig...co? :naughty:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

:hi:

Dosypało śniegu...Jak trochę przymarznie,to zrobimy kulig...co? :naughty:

:hi:

kutfa za rok jak mi laski będą bardziej kumate to się piszę na taką imprezę jak będzie można dołączyć :wink4:

Opublikowano

Panowie ma ktoś możliwość załatwienia lusterka fotochrom i włącznik CLH do mojej padaczki :decayed:

Opublikowano

Pierwsza trasa Gilego...... :decayed:

Opublikowano

Pierwsza trasa Gilego...... :decayed:

O ja pier**le dobre :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ale go klepie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

etam,Gili ma na pewno bardziej zbajerowaną kabine :decayed:

Opublikowano

Info z Niemiec: gałka dziś wyjeżdża, jutro będzie w Poznaniu a środa ewentualnie czwartek w GD :wink4:

Opublikowano

Info z Niemiec: gałka dziś wyjeżdża, jutro będzie w Poznaniu a środa ewentualnie czwartek w GD :wink4:

Środa, nie czwartek :kox:
Opublikowano

Orientuje się ktoś czy gdzieś w Trójmieście flockują? :mysli:

Opublikowano

gałeczka będzie na jutro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.