Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co Panowie, 18:00 - Gajos :D ?

To ja się spóźnie trochę....

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wczoraj po spocie bylem na badaniu vas/vag u groblewskiego wykasowali mi wszystkie bledy z kompa bylem zdziwiony bo bylo ich naprawde malo i wiekszosc zwiazana z centralnym zamkiem sprawdzili tez ten kat wtrysku i sie okazalo ze po mojej wymianie rozrzadu jest dosc mocno przestawiony

teraz trzeba bedzie to ustawic :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

fuso, ale ja wczoraj miałem vag-coma, jakby co to na przyszły raz daj znaka (bo nie zawsze wożę)

sash, zgubiłeś się ? :kox:

Opublikowano

sash, zgubiłeś się ? :kox:

Achh, daj spokoj - praca mnie zatrzymala :/ :wallbash:

Moglem byc dopiero na 19, ale odpuscilem z obawy ze juz nikogo nie zastane ;(

Do ktorej byliscie :chytry: ?

Opublikowano

bylismy do 20

spoko akcja w serwisie byla po znajomosci :wink4:

Opublikowano
  • Autor

heh, tak myślałem fuso, że to Ty :) goniłem od świateł przy zjeździe na opata Rybińskiego/Piastowską

:hi:

Opublikowano

aha no to przegapiłem zloty ;p

Opublikowano
  • Autor

Leoneq, włącz se powiadomienie tego tematu, dostaniesz mejla za każdym razem jak ktoś coś tutaj napisze....

Opublikowano

no w sumie racja ;) juz dodałem... Wy na ten zlot w sobieszewie jedziecie ? chociaż popatrzeć na bryki ;p ?

Opublikowano
  • Autor

no ja niestety nie... alvaro, mydlo i tomeks32 będą ( i jadą z tego co mówili nie tylko oglądać)

polecam leoneq ;)

Opublikowano

no ja niestety nie... alvaro, mydlo i tomeks32 będą ( i jadą z tego co mówili nie tylko oglądać)

polecam leoneq ;)

no pewnie :naughty:,bedziemy ogladac i macac :kox:

Opublikowano

no ja skumalem ze to Ty dopiero gdy zobaczylem Cie w lusterku dlatego zmienilem pas :wink4:

:hi:

Opublikowano

ja na razie nie dam rady zalatywać na spoty bo zapierd... ostry w polu - młócę EURO :polew:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2008, 23:52 _________________________________________________Pre pamiętasz jak Ci kiedyś mówiłem o felgach S-line 2 ? masz tu linka :

http://www.allegro.pl/item408543907_felgi_s_line_ii_18_5x100_112_audi_vw_seat_skoda.html

jak dla mnie piękne... musząfajnie wyglądać jak się kręcą... :kox:

Opublikowano
  • Autor

jakoś tak nie wiem, może na aucie lepiej, a to poza tym jakieś podróby (bo dwa rozstawy)

Ja dzisiaj dzwonię do gościa w sprawie felg, może będą nowe :evil:

Opublikowano

witam

kiedy odbedzie sie najblizszy spocik 3 miasto i ewentualnie gdzie??

moze jest jakis staly terminaz??

chetnie bym zajechal

Opublikowano
  • Autor

stałego terminarza nie mamy... obserwuj temat lub dodaj do obserwowanych (otrzymasz wtedy mejla za każdym razem jak ktoś tu napisze)

Opublikowano

witam

kiedy odbedzie sie najblizszy spocik 3 miasto i ewentualnie gdzie??

moze jest jakis staly terminaz??

chetnie bym zajechal

3-m lubi spontany hehe

Opublikowano

dokładnie... najlepiej wychodzą nam spotkania z partyzanta... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ty, Ty... A Ty kiedy przyjedziesz ? Już z 4 Cię ominęly... :rolleyes:

Opublikowano

na razie ostry zapierd... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.