Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a ja może jutro nowy felunek zanabędę... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja może jutro nowy felunek zanabędę... :gwizdanie:

no to Przemas lans musi być :naughty:

Opublikowano
  • Autor
no to Przemas lans musi być naughty

z tego parkingu pod lasem do portu pojadę :evil:

Opublikowano

to dawaj od razu foty !!!! 18 RS6 ??

Opublikowano
  • Autor

18ki, ale nie od RS6, te to niedługo pół forum będzie miało

Ori i jeszcze nikt nie ma takich u nas :cool1:

Łatwo zgadnąć, bo mówiłem w jakim kierunku bryka będzie robiona :przebiegly:

Opublikowano

wczoraj na Mobile była ciekawie uszkodzona B8 za niecałe 18 tys EURO :kox:

Opublikowano
  • Autor

łożesz, rozumiem że już jej nimo jak jest dawaj linkę

Opublikowano

niii ma 6.800 km :kox:

Opublikowano
  • Autor

łomatko... aa ty, czyli szukasz unfallniętych B8 tyż ? :beach:

Opublikowano

najbardziej szukam 2.0 170KM

Opublikowano

panowie czy jest mozliwosc sprawdzenie oryginalnego przebiegu auta jezeli licznik byl by krecony??

Opublikowano
  • Autor

wiesz... jak jest dobrze skręcony to "d.upa blada"...

U Ciebie chyba można odczytać przebieg z ECU, sprawdzimy kiedyś

Opublikowano

a moze dysponuje kotos zegarem do ustawiania poczatku wtrysku paliwa w starszych dieslach jak moj AFN :naughty:

Opublikowano

"naszym" VAGiem 7 w B5 po 2. lifcie owszem ale Twojąnie wiem czy da radę :embarrassed:

Opublikowano

wczoraj chcielismy ustawic na vag-a ale niestety okazalo sie ze jest potrzebny manometr podlaczany do pompy

Opublikowano

No i ja niestety zbyłem swoją A4 :confused4: Z żalem ogromnym ale przy nawale pracy nie miałem czasu ani nią jeździć ani zadbać należycie. Stała sobie bidulka a tak, mam nadzieję że nabywca a raczej nabywczyni z Gdańska będzie z niej zadowolona i może się z czasem tu na forum pojawi :wink4: Jak też forum trochę zaniedbałem ale w końcu zaległości kiedyś nadrobię :)

Ja tymczasem być może jutro będę miał już coś nowego o ile się okaże auto takim jak ma być ;) Na razie bez szczegółów (żeby nie zapeszyć) ale będę potrzebował małej pomocy gdynian którzy autka swoje sprowadzali z niemcowni.

1. Będę potrzebował namiarów na tłumacza przysięgłego, jeśli ktoś dysponuje danymi to byłbym wdzięczny za info.

2. Gdzie się mieści dokładnie Urząd Celny w Gdyni gdzie będę mógł załatwić akcyzę itd.?

3. Czy udając się do celników trzeba mieć już badania techniczne auta zrobione? I jak długo trwa załatwianie spraw celnych?

4. Jak wyglądają formalności w skarbówce? Podobno dosyć długo trwają?

Moja poczciwa A4 była również z Niemiec ściągnięta ale celne sprawy załatwiał znajomy który auto ściągnął a w skarbówce miałem znajomą która w jeden dzień mi papier załatwiła ;)

Jak będę ją już miał to wrzucę fotki :)

Opublikowano
  • Autor

Urząd Celny mieści się tu:

http://mapy.google.pl/?ie=UTF8&ll=54.551919,18.450508&spn=0.008886,0.019312&z=16

uclf0.th.png

Musisz koniecznie mieć badania techniczne przed UC. Jeśli nie będą robić kłopotów z ceną auta i akcyzą, to możesz się wyrobić tego samego dnia.

Ja od razu lecę do US (lub następnego dnia). Nigdy nie potrzebowałem papierów z UC w US.

WAŻNE : Zanim pójdziesz do UC musisz mieć zrobioną opłatę 17zł (w Urzędzie Miasta na przykład)

Można zrobić tę opłatę w kasie UC, ale czekasz na otwarcie , więc strata czasu... Zresztą tam 90% ludzi tak robi, więc bez sensu.

Lepiej przyjść z kwitkiem dokonanej opłaty 17zł, wtedy wchodzisz prawie jako pierwszy.

No i pamiętaj, że tam kolejka ustawia się już bardzo wcześnie ! ;)

W US zawsze trwało krótko w moim przypadku, ostatnio zaniosłem papiery we wtorek (lub środę) i odebrałem w piątek :)

Jak zarejestrujesz auto to musisz tego samego dnia opłacić OC

Opublikowano

tlumacza przysieglego niemieckiego masz na Pustkach Rydzowa 3/3 tel.058 664 49 10

ja w US czekalem tydzien ale podobno jak sie ladnie poprosi :wink4: panie w pokoju gdzuie sie sklada deklaracje to mozna miec na 2 dzien

oplata 17 zeta mozna zaplacic w skarbowce ale podobno potrafia robic problemy

UC jest na Handlowej 29 dla scislosci (teren Hartwig) ale wjezdza sie tam tak jak narysowal przemek

Opublikowano

Wielkie dzięki za info ;) Jak będę ją miał to od razu pojadę zrobić badania i może jeszcze się uda załatwić tłumacza żeby jak najszybciej US załatwić.

Pre_pl a od której w ogóle otwierają Izbę Celną?

Opublikowano
  • Autor

od 7:30 chyba (kasa od 8 ?)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.