Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy dzisiaj będzie spocik w sopotkowie ? bo się zastanawiam czy nie wpaść. Mam interes :D ponieważ dopiero od miesiąca mam maje Odi i wymieniłem olej, filtr oleju, powietrza, paliwa i kabinowy. i chciał bym teraz jakoś sobie skasować przegląd w otku. Może znalazł by się ktoś kto by mi pomógł to zrobić.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na pewno by się znalazł pod jednym warunkiem: że podjedziesz dzisiaj o 20 pod gajosa :naughty:

Opublikowano

zapowiada sie niezla frekwencja :naughty:,

moze bysmy zrobili w koncu jakas fotke grupowa do banera grupy pomorskiej?

spinac sie wszyscy :baseball:

ma ktos dobry aparat?

Opublikowano

Ja wpadne ale tylko na chwile...brak czasu na wiecej :(

Opublikowano

ma ktos dobry aparat?

moge wziasc dziada :decayed:, ale czy jest dobry to sami powiecie :kox:

Opublikowano

jeszcze potrzebny dobry fotograf :D bo od 20 to już światło nie jest najlepszej jakości :>

Opublikowano

jeszcze potrzebny dobry fotograf :D bo od 20 to już światło nie jest najlepszej jakości :>

Mydło,wez flexsa,bedzie trzeba wyciac kilka latarni z okolicy :kox:

Opublikowano

no i palny się pokrzyżowały :( nie uda mi się dzisiaj wpaść :(

Opublikowano

Miałem się poprawić po zeszłej środzie więc dziś będę :)

Opublikowano

ja tez chce na fote :wink4: ma ktos lawete zeby przywiesc moje audi pod gajosa?? :( bo nadal nie sprawne

Opublikowano

ja tez chce na fote :wink4:

spoko spoko za tydzien tez moge zabrac :tongue4:

Opublikowano

fuso że nie będzie Twojej B5 to nie znaczy że Ty nie możesz się z kimś z GA zabrać... :decayed:

Opublikowano

fuso że nie będzie Twojej B5 to nie znaczy że Ty nie możesz się z kimś z GA zabrać... :decayed:

no wlasnie,Mydło i Mateogda beda jechali z Gdyni :cool1:

Opublikowano

a ja mam takie pytanko :kox: ile trwa spocik ?? bo udało mi się dzisiaj wpaść bylem około 20:40 i nikogo nie było. Chyba ze miejsce pomyliłem ale znam tylko tego Gajosa koło statoil i KFC.

Opublikowano

My jakos tak pojechalismy na gokarty!Kozacko bylo!!

Opublikowano

a ja mam takie pytanko :kox: ile trwa spocik ?? bo udało mi się dzisiaj wpaść bylem około 20:40 i nikogo nie było. Chyba ze miejsce pomyliłem ale znam tylko tego Gajosa koło statoil i KFC.

Akurat ok 20.40 byliśmy w drodze na gokarty - http://www.kartcenter.pl

A spoty są w opisanym przez Ciebie miejscu.

Opublikowano

bylo kozacko:] trzebaby zostawiac karteczke w jakims iejscu zeby spoznialscy mogli dolaczyc,....

a reszta chyba dalej siedzi w mcDonalds bo przed chwila jechalem jeszcze drugim autem na stacje to siedzieli ;]

Opublikowano

a reszta chyba dalej siedzi w mcDonalds

Już nie :tongue4:

Opublikowano

Już sie najedliśmy :)

Opublikowano

Mydło siedzi napewno w innym macu XD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.