Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co panowie, w środę matarnia :?: :cool1:

No tak jak ustaliliśmy, na końcu parkingu :wink4:

to ja jeszcze proponuję kontakt na cd na kanale 23 - żebyśmy jak coś się znaleźli :)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ja jeszcze proponuję kontakt na CB( :tongue4:) na kanale 23 - żebyśmy jak coś się znaleźli :)

w okolicy matarni będziemy sie wołać :wink4:

Opublikowano

eeeeeeeeee pany to nie pod gajosem?? :mysli:

jezeli teraz miejsce spotow to matarnia to proponuje zmienic temat watku :tongue4: zeby ten kto nie doczyta sie w tresci nie pojechal do sopotu

i prosze dokladne dane gdzie w tej matarni sie spotykamy

Opublikowano

jezeli teraz miejsce spotow to matarnia to proponuje zmienic temat watku :tongue4: zeby ten kto nie doczyta sie w tresci nie pojechal do sopotu

i prosze dokladne dane gdzie w tej matarni sie spotykamy

dobra pomysła :kox:

niech Alvons zadziała :tongue4:

Opublikowano

kurcze jutro mam zamiar się wreszcie pojawić i co czytam ze już nie Sopot Gajos. no trudno będzie trzeba pojechać kawałek dalej. Będzie ktoś z kompem i kabelkiem ? :P bo ja dalej mam nie zrestartowany serwis :D a ja nie wiem czy mój kabelek jest OK :)

Opublikowano

Witam,

To jak panowie? Dziś spotowanie w Matarni? Kto się wybiera?

Rozumiem, że z uwagi na aurę wjeżdżamy na podziemny.

Powiedzcie tylko, w którym miejscu na tym parkingu? Będę wjeżdżał od góry, tj. od strony centrum handlowego. Gdzie się ustawiamy, gdzie jest ten koniec parkingu :mysli: ?

Pozdro

Opublikowano

jak wjedziesz od strony ikei to krecisz w lewo i cala naprzod :)

tylko nie w sciane :D

a jak masz CB to na 23 krzycz ;]

ja mam agresje i nie wiem czy sie wyrobie.

Opublikowano

Rozumiem, że z uwagi na aurę wjeżdżamy na podziemny.

Powiedzcie tylko, w którym miejscu na tym parkingu? Będę wjeżdżał od góry, tj. od strony centrum handlowego. Gdzie się ustawiamy, gdzie jest ten koniec parkingu :mysli: ?

właśnie z powodu pogody spoty będą na matarni bo tam jest parking podziemny

ale bez przesady... może się spotkamy a nie pogubimy tam :naughty:

Opublikowano

Ja bede.Cb bedzie wlaczone.Wiecie jaki wysoki jest parking czy wjade z antena??

Opublikowano

jabyscie sie zawijali gdzies to napisac na scianie gdzie :) bo jak uda mi sie wpasc to na pewno sie duuzo spoznie... :cool1:

Opublikowano

jabyscie sie zawijali gdzies to napisac na scianie gdzie :) bo jak uda mi sie wpasc to na pewno sie duuzo spoznie... :cool1:

to patrz na ścianę,będą mokre plamy :gwizdanie: ,bo raczej sprayu nikt nie będzie miał :cool1:

[br]Dopisany: 05 Listopad 2008, 19:13_________________________________________________dzięki za udanego spota :good:

Opublikowano

dzięki za udanego spota :good:

:notworthy: :oklaski:

i czekamy na zdjęcia :)

Opublikowano

Podziękował :hi:

Opublikowano

Nieżle cisneliśmy z powrotem z Mateuszem. (ja miałem chwilami 210 :wink4:)

Opublikowano

Nieżle cisneliśmy z powrotem z Mateuszem. (ja miałem chwilami 210 :wink4:)

ciśnienie? :tongue4:

Opublikowano

Nieżle cisneliśmy z powrotem z Mateuszem. (ja miałem chwilami 210 :wink4:)

ciśnienie? :tongue4:

Tętnicze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nieżle cisneliśmy z powrotem z Mateuszem. (ja miałem chwilami 210 :wink4:)

Wierze w Twoje radio, chociaż jak by cisnęli z kamerą to i tak by mnie zdjeli.

Opublikowano

Dzięki za spota ;)

czekam na fotki :D

Opublikowano

kolego z Sopotu (sorry,ale zapomniałem ksywki),nie widzę twojego auta w dziale Newbie

pochwal się autem bo naprawdę warto :good:

Opublikowano

kolego z Sopotu (sorry,ale zapomniałem ksywki),nie widzę twojego auta w dziale Newbie

Nic dziwnego... tam nikt nie chwali się swoim autem :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.