Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Booster jakieś podpowiedzi jak uslyszec czy 1.8 t jest zdrowe? ;)

Ciężka sprawa.

Przede wszystkim logi, dobre ucho i oko.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciezko mi kogos z vagiem bedzie w Londynie znalezc :/

Nie mam linka to koles z fejsa z takego forum dla polakow w UK sprzdaje...

Nie wiem czy sie Wam otworzy

https://www.facebook.com/groups/londyn/permalink/421001704734178/

Opublikowano

Na zdjęciach wygląda ładnie, jaki hajs gość sobie życzy?

Opublikowano

fajny kolor i sedan :)

Opublikowano

podrzuć link do ogł

No wlasnie podejrzanie malo £2200, to jest 163km, 116 mil przebiegu, 2004 rok. Twierdzi, ze kupil galaxy bo mu sie rodzina powiekszyla... Kompletny laik w sumie bo nawet nie wiedzial co to tempomat lol :D

Moze do Domjenika sie zglosic, mose ma Vaga?

A swoja droga kto z forum by mogl mi gompo vinie sprawdzic?

Edytowane przez Alona

Opublikowano

nie wiem po ile dokładnie chodzą auta w UK ale ceny są o wiele mniejsze niż w PL więc taka normalna cena wg mnie

xenonu nie ma no i w środku jest sport a nie s-line

Opublikowano

nie wiem po ile dokładnie chodzą auta w UK ale ceny są o wiele mniejsze niż w PL więc taka normalna cena wg mnie

xenonu nie ma no i w środku jest sport a nie s-line

W sumie sprawdzilam na autotrader i ceny sie wahaja 2000-5000.

To jest zewnetrzny s-line Antonio.

Ze srodkiem bedzie modzone :D

Po fotavh w sumie mozna powiedziec ze jest w dobrej kndycji :)

Opublikowano

Ma zewnętrzny s-line ale środek mnie nie przekonuje...słabe jakości zdjęcia i niewidać w jakim stanie jest

Wytarguje zeby znechal do £2000, srodek sobie zawsze moge zrobic...

Pojade, zobacze i dam znac!

Jak na moje to srodek w spoko stanie...

Opublikowano

To Ci kupie okulary :D

Bo ja widze :P

Edytowane przez Alona

Opublikowano

Alona,bierz go,w razie co,tata zapłaci,a Olo wyremontuje :decayed:

Opublikowano

Hahahahhaa

Sprawdzilam historie w Uk, 3 wlascicieli, kod silnika BFB.

Jezeli komus to cos mowi :D

Opublikowano

BFB 163 kunie

Opublikowano

Siema :decayed: pytanie mam, blachy GWE zielony B5 1.8 po lift,sedan na klubowych ramkach kojarzycie może właściciela?

Opublikowano

Grucha....ale on ma 1.6

Daltonista czy jak, grucha ma granatowy przedlift [emoji6]
Opublikowano

Bo dziś jechałem w Bydgoszczy za taką na spota i pod Tesco się rozstaliśmy myślałem że chce wpaść do nas w gościnę

z czereśni szpak nadał

Opublikowano

Ciemniejszy niż novwy ma w awatarze

z czereśni szpak nadał

Opublikowano

Pumex jak napiszę Tomex i GD lub GA na kopercie to wystarczy czy nie wszyscy Cię znają w 3M ?

Edytowane przez alvaro

Opublikowano

Haha,czekaj :decyaed:

Opublikowano

eeeee obejrzałam to B6 po ciemku i mogę stwierdzić, że jestem mega zdolna. Moja latarka ze srajfona dała rade wychwycic rdze na obydwu błotnikach z przodu, malowana tylko jedna felge, malowane drzwi z przodu, hmmm co dalej, a no otwieram maske, swiece a tam wyciek gorszy niz w Paździochu (masakra!), właściciel był lekko zdziwiony, chyba nie udawał, że sam o tym nie wiedział hahahaha

Dziwne, bo w sumie idzie za***iście (chyba zakochalam sie w 1.8t :D), jedynie odpala nie od kopa, tylko tak od kopa ale wolniej niz powinien/ Chyba jednak mi sie nie chce bawic w odkrywanie czemu jest wyciek, bo z tego co widzialam to uszczelka do wymiany i saczylo sie z dwoch zaworow i z paru innych rzeczy. Jako, że nie znam budowy 1,8t nie jestem w stanie powiedziec z czego sie lalo jeszcze LOL

Także morał jest taki, że odpuszczam sobie już ogladanie tanich B6 :D

Opublikowano

Dalej chcesz mi kupić okulary :grin:

Tak bo akurat Twoje spostrzezenia nie miały nic wspolnego z prawda :P w środku był w bardzo dobrej kondycji, korzej pod maską :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.