Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A dzisiaj komu bardziej pasuje :question: Bo jutro jednak wyjazd :facepalm:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hejo Dzieciaki :P

Dostalam w koncu urlop od 20go.

Ciekawe co Jareczek mi odpisze na moje zapytanie odnosnie samodzielnego mieszkania w pokoju za doplata. :D

Jedynymi ludzmi z ktorymi bym mogla "wytrzymac" w pokju sa Mydelko i Iwonka, ale oni to pewnie chca odpoczac od mini Mydelka przes ten weekend hahaha

Ogolnie to widze, ze spora pomorska ekipa sie szykuje na wyjazd do Bukowiny w tym roku :D

Opublikowano

Zawsze możesz być w pokoju z Wladim.

Opublikowano

Zawsze możesz być w pokoju z Wladim.

Alona pewnie wolisz Wladiego ale jakby co to możesz zostać moją ą Żanety przyzwoitką w pokoju :P

Opublikowano

Zawsze możesz być w pokoju z Wladim.

Co jeszcze? Moze z Toba i z Wladim?

Nie dziekuje hahahaha

Zawsze możesz być w pokoju z Wladim.

Alona pewnie wolisz Wladiego ale jakby co to możesz zostać moją ą Żanety przyzwoitką w pokoju :P

Dzieki za propoxycje :)

Najchetniej bym wolala byc sama, nie oubie jak mi ktos chrapie, halasuje itp. ;) zobaczymy co Jarek mi odpisze...

Opublikowano

Zawsze możesz być w pokoju z Wladim.

:brzydkibanan::buahaha:

Oj Włodek, Włodek. Chciałoby się powiedzieć - kiedy Ty wyrośniesz, ale przy twoim wzroście to już chyba niemożliwe :grin:

Opublikowano

:polew:

Maciek a ty czemu nie jedziesz :whistling:

Opublikowano

:polew:

Maciek a ty czemu nie jedziesz :whistling:

Ja teraz będę kursował na Dolny Śląsk i szczerze mówiąc z kasą będzie u mnie średnio na jeża. Syn wymyślił sobie szkołę we Wrocławiu i będę musiał znajomości odświeżyć :wink: a to trochę będzie drogo kosztować i mój portfel i wątrobę... :facepalm:

Opublikowano

Alona wierz mi nawet jak będziesz sama to sie nie wyśpisz bo zabieram ze sobą sprzęt co miałem dwa lata temu :grin::grin::grin:

6514260e121e.jpg

:kox: oby tyle śniegu było co wtedy

Opublikowano

Nie ma szans na śnieg, szybciej +20 jak tak dalej będzie [emoji6]

Opublikowano

Sam jesteś bałwan :grin:

W weekend plus 8 chciałem lato wrzucać a dzisiaj śniegiem nawala ze odsniezam zderzakiem :bag:

wystukane młotkiem

Opublikowano

Siema pomorskie wyjadacze:) wracam z urlopu w sobotę, bede w Gdańsku i Gdyni - moze jakiś międzywojewódzki spot zrobimy:)? Na Bukowinę si nie wybieram, wiec byłaby okazja. Rzućcie jakaś miejscówka, to chętnie sie spotkam z miejscowymi pijakami z oem'a:D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Wpadaj do Pucka :decayed:

Zapraszamy do nas
Opublikowano

Ja bym też wpadł ze slupska tylko żeby frekfencja była większa:) to byśmy pomagali po Pucku :)

Polatali*

Opublikowano

Chyba nocnymi doświadczeniami w garażu z wszystkim, co fermentuje w roli głównej :D z Gdyni do pucka tak daleko nie jest, wiec w razie czego podlece:) jak pogoda sie kształtuje?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

co i kiedy?

Opublikowano

Ponawiam pytanie?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Dawaj na Puck jutro bd większa frekfencja

Opublikowano

Bartek, to gdzie dokładnie będziesz i kiedy? Praktycznie od piątku faceci mają swoje święto (przez trzy dni obchodzić będziemy Dzień Kobiet :decayed: ) więc zaczyna się ciasno robić... :grin: To dlatego pytałeś mnie o Gdynię i Gdańsk?

Opublikowano

W sobotę ok 15 jestem w Gdańsku i na niedziele chyba zostanę :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.