Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to mnie grypa ujeb..a :zly: Niestety nie dotre dzis na zlot bo ledwie dotarlem z lozka do komputera. Licze na jakies zdjecia po zlocie... na nastepnym stawiam sie w pierwszej kolejnosci!! :a4fan:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie

właśnie się zawijam i jadę

jak wiatr będzie pomyślny to będę parę minut po 16 na Skwerku :a4fan:

mam nadzieje że was rozpoznam :564:

Opublikowano

ja też potwierdzam że będę, z małym fanem OOOO :a4fan:

Opublikowano
:) no to juz po spociku :) kiedy nastepny ?? :)
Opublikowano
  • Autor

na spocie byli :

Nonilion

mydlo

bronson

Gajzer

zdeniu (przycwałował aż ze Słupska)

Była jeszcze jedna osoba, ale nie znam nicka :oops: sorki

Dzięki chłopaki ! Bardzo fajnie było poznać gęby po drugiej stronie. :582:

Na pewno będziemy knuli kolejne spotkanie (tylko niech ten wiatr nam zabiorą)

:one:

Opublikowano
:)pre_pl, Ty nie masz samochodu :) Ty masz rakiete hehe :) mi prawie silnik wyskoczyl jak próbowałem Ciebie dogonic :) moze troszke szybciej bym jechal gdybym nie zapomnial na Pb przełaczyc. Ale z Toba nie mam sznas zadnych :( Chyba ze 2 nie wlaczysz :D pozdro dla wszzystkich nawet tych ktorzy nie byli :>
Opublikowano

A może jakieś fotki..? Hmmm...? ;)

Opublikowano

miło było poznać facjaty :one:

dla nie przybyłych liść od wszystkich następnym razem :wpale: :511: :bicz:

nie było wielu ale warto było :a4fan: :564:

niżej tylko dwie foteczki

Skwer Kościuszki w Gdyni

01.jpg

garaż podziemny Multikina w Gdańsku

02oc8.th.jpg

wracając wstąpiłem do Makro co zawsze robie będąc w tych okolicach i teraz z kolegą zrobimy co nieco :diabel: :619: :622: :564:

flacha.jpg

Opublikowano

A ja dopiero wróciłem ze spota :D Z kumplem jeszcze jedną imprezownie odwiedziliśmy. Spot udany chociaż mało autek. Miejmy nadzieje że następnym razem Ci co się zadeklarują przyjadą :D:a4fan:

Opublikowano

napewno było super kurcze zazdroszcze ale auto jeszcze w małym proszku...

Opublikowano

tia... ja dopiero do kompa się dorwałem... spotkanie super tylko następnym razem trzeba chyba miejsce zmienić.. o tej porze w sobotę parkingi multikina są zapakowane...

młody mi jeszcze przez 2 godziny marudził ile audi widział... ale stwierdził że taty najlepsze :D

Opublikowano
następnym razem trzeba chyba miejsce zmienić..

i to obowiązkowo :619:

młody mi jeszcze przez 2 godziny marudził ile audi widział... ale stwierdził że taty najlepsze :D

mlody fan rośnie :a4fan:

Opublikowano

Jak ja Wam wczoraj zazdrościłem... Chciałem choć na chwilkę wyrwać się do Was ale żonka postawiła na szali małżeństwo i argumenty "nie rób wstydu w rodzinie" i musiałem udawać że rodzinna imprezka jest super.... :zly:

Teraz chociaż widzę na które autka zwracać uwagę na pomorskich drogach :a4fan:

Jak macie więcej zdjęć to dajcie - będę widział co straciłem...

Tylko jestem zdziwiony że nie ma żadnego autka na GDAńSKICH numerach ? :galy:

Pozdrawiam

Opublikowano
żonka postawiła na szali małżeństwo

wniosek jeden - trzeba zmienić żonę :619:

a tak poważnie jesteś usprawiedliwiony :564:

Tylko jestem zdziwiony że nie ma żadnego autka na GDAńSKICH numerach

no i to jest właśnie swego rodzaju paradoks

na zlocie w Gdańsku nie było aut z Gdańska :/

Opublikowano
Teraz chociaż widzę na które autka zwracać uwagę na pomorskich drogach

dokładnie o tym samym pomyślałem że teraz będąc w 3mieście wiadomo za kim się rozglądać...

Opublikowano

:) a ja sie ciesze ze Gdynia nie dała ciala :) juz nie mowie o Zdeniu ze Słupska :) Respekt !!

[ Dodano: 14-01-2007, 11:39 ]

A i prosze wszystkich co robili fotki , czy mozecie cos mi powysyłac?? moje rozmazane,Tylko 1 wyszla z samego pocztaku jak z Nilionem na wszystkich juz czekalismy :)na Skwr

Opublikowano
  • Autor
ale stwierdził że taty najlepsze

Zuch chłopak ! Tak ma być w końcu :)

Opublikowano

aha jak cos to fotki na adres [email protected] (musze chyba zmienic adres na cos w stylu A4@... ) jak ktos chce z mojego aparatu to podac email na priv :)

Opublikowano

jak juz bedziecie wysylali fotki to ja tez poprosze: [email protected]

Tez wam strasznie zazdroszcze i na nastepnym zlocie to juz nie ma bata zeby mnie nie bylo

Opublikowano

no i to jest właśnie swego rodzaju paradoks

na zlocie w Gdańsku nie było aut z Gdańska :/

zdeniu jedno autko z Gdańska było na parkingu cpn-a (czarny avancik w automacie) wszyscy go podziwiali i nikt nie pamięta??? :D

A tu są fotki ode mnie http://www.sendspace.com/file/q232oi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.