Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możesz, byle do 1700

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i zajechalem :wink4:

dzieki wielkie :)

Opublikowano

:hi:

panowie kto w oklic 3miasta jest w stanie mi zronic logi w moim AJM spr pare parametrów w aucie na VAGU

pytanko i goraca prosba do ludzi którzy to robili i sie znaja na tym

oczywiscie za opłata z mojej strony

bardzo mi zalezy na tym !!!!!

pozdrawiam

Opublikowano

Tomek ale nie przyjezdzaj wiecej CWeLem bo znowu pokazesz dziwne miny jak wczoraj :decayed: :decayed:

Opublikowano

Tomeks32 to Twój czarny avancik w B7 z naklejka klubową stał dzisiaj pod Żabka na Starowiejskiej koło 21.00? GA x222xG

Opublikowano

Tomeks32 to Twój czarny avancik w B7 z naklejka klubową stał dzisiaj pod Żabka na Starowiejskiej koło 21.00? GA x222xG

mój :decayed:

Opublikowano

Dobrze wiedzieć więc jak kiedyś śmignie Ci przed oczami srebrny sedan w B6 z ramkami klubowymi to mój POzdr :decayed::tongue4:

Opublikowano

Dobrze wiedzieć więc jak kiedyś śmignie Ci przed oczami srebrny sedan w B6 z ramkami klubowymi to mój POzdr :decayed::tongue4:

dlaczego nie wpadasz na spoty :angry:

Opublikowano

Dobrze wiedzieć więc jak kiedyś śmignie Ci przed oczami srebrny sedan w B6 z ramkami klubowymi to mój POzdr :decayed::tongue4:

dlaczego nie wpadasz na spoty :angry:

no wlasnie :disgust:

Opublikowano

Byłem raz ale Was nie było :tongue4: Poza tym nie tak wyobrażałem sobie takie spotkania :no: Mam nadzieje ze teraz jest inaczej

Opublikowano

Tomeks32 to Twój czarny avancik w B7 z naklejka klubową stał dzisiaj pod Żabka na Starowiejskiej koło 21.00? GA x222xG

mój :decayed:

Czyżbyś u żony był Tomaszu?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a jak, kupili auto, to teraz żona do 21 musi siedzieć w pracy :)

Opublikowano
Byłem raz ale Was nie było tongue4 Poza tym nie tak wyobrażałem sobie takie spotkania no Mam nadzieje ze teraz jest inaczej

jak byłeś raz,a nas nie było,to skąd wiesz jak wyglądają nasze spoty :mysli::tongue4:,pewnie byliśmy wtedy na gokartach :naughty:

wpadnij w środę to zobaczysz jak jest :cool1:,ostatnio Gilli był nawet z koniem w przyczepie :decayed:

Tomeks32 to Twój czarny avancik w B7 z naklejka klubową stał dzisiaj pod Żabka na Starowiejskiej koło 21.00? GA x222xG

mój :decayed:

Czyżbyś u żony był Tomaszu?? :naughty:

tak się spukałem że muszę na dwie zmiany robić :wink4:

a jak, kupili auto, to teraz żona do 21 musi siedzieć w pracy :)

do 23 :gwizdanie:

Opublikowano

Was w sensie Ciebie i Fuso Był Mydło Mateogda Łepski i Kocky Jak nie wyjade to wpadne :wink4:

Opublikowano

Was w sensie Ciebie i Fuso Był Mydło Mateogda Łepski i Kocky Jak nie wyjade to wpadne :wink4:

chłopie,to sama elita :naughty:,best of the best :decayed:

Opublikowano

tomek a my to co :tongue4:

Opublikowano

Elita elita ale czegoś brakowało Zalatywało to spotkanie posiadówą u cioci na herbatce :gwizdanie: bez herbatki i krzeseł

Opublikowano

Elita elita ale czegoś brakowało Zalatywało to spotkanie posiadówą u cioci na herbatce :gwizdanie: bez herbatki i krzeseł

...a to przepraszam następnym razem załatwimy krzesełka :polew:

Opublikowano

Krzesła ok a ogrzewanie to kto załatwi? :tongue4: A swoją drogą ile teraz osób gości na spotach??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.