Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Srednio kolo 8-9 :)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Herbatka byla w termosie ale nikt nie pytal :polew:

Opublikowano

Herbatka po góralsku ?? :naughty:

Opublikowano

Srednio kolo 8-9 :)

Ładna frekwencja :kox:

Herbatka byla w termosie ale nikt nie pytal :polew:

Herbatę bez herbatników? :shocked::polew:

Opublikowano

Herbatka po góralsku ?? :naughty:

trenujemy przed ogólnopolskim :naughty:

Opublikowano

Tylko trzeba wpadac jak najszybciej, bo ostatni pozniej rozwozi wszystkich :kox:

Opublikowano

Tylko trzeba wpadac jak najszybciej, bo ostatni pozniej rozwozi wszystkich :kox:

albo najmniej pijany :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 21:34_________________________________________________bieniek na liście http://www.a4-klub.pl/smf/iii_urodziny_a4_klubu_w_bukowinie_tatrzanskiej_zapisy-t56587.0.html :good:
Opublikowano

Tylko trzeba wpadac jak najszybciej, bo ostatni pozniej rozwozi wszystkich :kox:

albo najmniej pijany :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 21:34_________________________________________________bieniek na liście http://www.a4-klub.pl/smf/iii_urodziny_a4_klubu_w_bukowinie_tatrzanskiej_zapisy-t56587.0.html :good:

na własnie widziałem,ładna ekipa jedzie z pomorza :naughty:,6 aut :decayed:,zważywszy na to że na spoty wpada regularnie 7-9 osób,to 6 na ogólnopolskim to za***isty wynik :cool1:

pomorze górą :good:

PS.może ktos jeszcze się zdecyduje :gwizdanie:

Opublikowano

dodaj mnie jeszcze pośrednio pochodzę z Miastka :naughty:

Od nas z Poznania i okolic jedzie 13 aut ... też niezły wynik :naughty:

Opublikowano

dodaj mnie jeszcze pośrednio pochodzę z Miastka :naughty:

Od nas z Poznania i okolic jedzie 13 aut ... też niezły wynik :naughty:

kiedyś w knajpie w Karpaczu przy piwku świeżo poznana dziewczyna, pyta się mnie'' skąd przyjechałem'' no ..z Kaszub..na Pomorzu .mówię ,a ona ,że pochodzi też z Pomorza, a dokładnie z Torunia... :cool1::polew: :polew:

wiec Poznań to chyba też Pomorze :polew: :polew:

bo Miastko na pewno :good:

możemy was złapać po drodze :naughty:

Opublikowano

byłem na sylwka w Karpaczy i niebyło kolezanki z Poznania

Czymoge poznać wasze opinie na temat tego ałtka moze ktoś go już oglądał ?

http://otomoto.pl/audi-a4-tdi-110-km-navi-plus-tv-6-cd-C7516588.html

Opublikowano

dodaj mnie jeszcze pośrednio pochodzę z Miastka :naughty:

Od nas z Poznania i okolic jedzie 13 aut ... też niezły wynik :naughty:

kiedyś w knajpie w Karpaczu przy piwku świeżo poznana dziewczyna, pyta się mnie'' skąd przyjechałem'' no ..z Kaszub..na Pomorzu .mówię ,a ona ,że pochodzi też z Pomorza, a dokładnie z Torunia... :cool1::polew: :polew:

wiec Poznań to chyba też Pomorze :polew: :polew:

bo Miastko na pewno :good:

możemy was złapać po drodze :naughty:

Miastko to centrum pomorza :naughty::tongue4: a Poznań to centrum Wielkopolski :naughty:

możecie złapać nas w Łodzi :gwizdanie:

Opublikowano

grafi świeci się jak cholera tylko nie wiem czy to dobrze czy źle :polew::wink4:

Opublikowano

Czymoge poznać wasze opinie na temat tego ałtka moze ktoś go już oglądał ?

http://otomoto.pl/audi-a4-tdi-110-km-navi-plus-tv-6-cd-C7516588.html

To chyba jakiś handlarz. jak szukałem swojej A4 to w Skarszewach była B6 przez dłuższy czas (chyba taka sama sceneria zdjęć) - nie była na tyle interesująca, żeby tam podjechać

Opublikowano

Na zdjęciach wygląda jak by ktoś navi śrubokrętem chciał wyrwać ale to chyba malo istotne do całokształtu. Do Skarszew nie jest aż tak daleko, jak Tobie się podoba może warto się przejechać.

Opublikowano

pomijając przebieg wszystko wygląda w porządku. znam dobrze Skarszewy i wielu ludzi z tamtej okolicy jak coś służę pomocą :hi:

Opublikowano

mateusz o to lotto?

o to!

Opublikowano

Byłem dziś z kumplem w Gdyni - oto co spotkaliśmy na stacji Orlenu...

8e5250cb21e94b5f.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.