Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mateogda z tym czujnikiem pedału hamulca to była słuszna diagnoza :good:

bo Mateo ma VAGa w oczach :cool1:,spojrzy,posłucha i diagnoza gotowa :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wlasnie widzialem wczoraj jak swiecisz stopami na okraglo :wink4:

Świecę i bede tak jeszcze przez kilka dni zanim nie ściągną mi go z DE :disgust:

Opublikowano

wlasnie widzialem wczoraj jak swiecisz stopami na okraglo :wink4:

nie na okrągło, jechałem za Nim chwilke(ale się bałem troche ) i na chwile zgasły :>

Opublikowano
  • Autor

zanim nie ściągną mi go z DE

jak to ? :blink: To w Trójmieście tego nie mieli ?

Opublikowano

zanim nie ściągną mi go z DE

jak to ? :blink: To w Trójmieście tego nie mieli ?

Pre,jak ciebie tu niema to w ogóle jest jakoś inaczej ;(

lepiej :tongue4:

Opublikowano

nie na okrągło, jechałem za Nim chwilke(ale się bałem troche ) i na chwile zgasły :>

Czasem zaskoczy i stop się wyłącza a tempomat działa :thumbdown:

jak to ? :blink: To w Trójmieście tego nie mieli ?

Byłem u chłopaków z Vass serwis i tam mi zamówili ten czujnik

Opublikowano
  • Autor

lepiej :tongue4

sie wie :decayed:

kurde, jakie te nowe a3jki mają za***iste lampy :slina: i z przodu i z tyłu...

Jeszcze taka biała :gwizdanie:

Opublikowano

lepiej :tongue4

sie wie :decayed:

kurde, jakie te nowe a3jki mają za***iste lampy :slina: i z przodu i z tyłu...

Jeszcze taka biała :gwizdanie:

kupuj a3!!! bedziesz mogl wpadac na spoty....

Vw GOLFA :polew: :polew:

Opublikowano

Vw GOLFA :polew: :polew:

:polew:

czemu golfa... a3 też ma swój klub - nawet widać w trójmieście oznakowane auta

Opublikowano
  • Autor

a tam OLO, a3jka to za***iste auto - gadaj co chcesz :evil:

co wam dzisiaj te posty tak puchną ? jakieś zakażenie ? :evil2:

ps. no mają Kocky klub.. choć nigdy nie podjechałem :rolleyes:

idę jeść szpinak :kox:

Opublikowano

Sportback a3 wg mnie ma za***ista linie :)

Opublikowano

co wam dzisiaj te posty tak puchną ? jakieś zakażenie ? :evil2:

grypa panuje - a może trza iść na zaległe zwolnienie :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

to ty masz zalegle zwolnienia w pracy?? ja conajwyzej urlop :polew:

Opublikowano

no pewnie, że mam... a co Ty masz za pracę, że nie masz???? :)

nie pamiętam kiedy ostatnio byłem na chorobowym więc można uznać, że mam zaległe i może czas skorzystać :naughty:

Opublikowano

a3 to tylko golf z inna deska i buda...

:decayed:

ale nie mowie ze zly ,... golf to porzadne auto :polew:

Opublikowano

wiesz jak ja pojde na chorobowe to mi po prowizji jada zerszta jak urlop to tez wiec choc bym zdychal zasowam do roboty ;(

na szczescie raz do roku moge "sprzedac" urlop i dochodzi wtedy conieco :naughty:

Opublikowano

wiesz jak ja pojde na chorobowe to mi po prowizji jada zerszta jak urlop to tez wiec choc bym zdychal zasowam do roboty ;(

na szczescie raz do roku moge "sprzedac" urlop i dochodzi wtedy conieco :naughty:

Karlos,wyzyskują cię :gwizdanie:

Opublikowano

WIEM :polew:

ale jakos specjalnie nie narzekam :wink4:

Opublikowano

WIEM :polew:

ale jakos specjalnie nie narzekam :wink4:

tak,tak,są tacy ludzie :naughty:,na przykład Olo,wczoraj go wyzyskaliśmy,a on zadowolony :gwizdanie:

Opublikowano

to sie nazywa dobry samarytanin :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.