Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wracajac do rozmowy na spocie.CO myslicie o pomysle odwiedzenia np. poznaniakow??

Jak to co? Tak jak mówiłem - pewnie, że w któryś weekend można wycieczkę zrobić :naughty::good:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja jestem jak najbardziej za! :good:

Opublikowano

jak w weekend to mnie tez pasuje :wink4:

Opublikowano

no to zbierajcie info co gdzie i ile osób .... i dajcie chwile wcześniej znać a żeby spanie uszykować :cool1:

Opublikowano

no to zbierajcie info co gdzie i ile osób .... i dajcie chwile wcześniej znać a żeby spanie uszykować :cool1:

no na pewno bez zapowiedzi się nie zjawimy... jak nie uda się do zlotu w Bukowinie to ewentualnie tam się coś ustali

Opublikowano

HEhe ze spaniem impreza :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Olo co ja taki zamazany na tej fotce :kwasny:

bo zes sie wiercil kurna to jestes... kobite zobaczyl i juz ustac w miejscu nie moze :polew:

na drugim tez tak masz, a na trzecim ja jestem w formie ducha ktory probuje byc szybszy od migawki :kox: :gwizdanie:

moznaby powiedziec ze COS NIEWYRAZNIE WYGLADASZ :D:D:D - łykaj rutinoskorbin ;]

takie fajne babki byly że próbowałem się roztroić (podzielić na trzy)ale coś mi nie wyszło :kox:

Opublikowano

Tak sobie czytam i gul mi skacze, że nie dojechałem. Jak pech to pech.

Olo, jak będziesz wklejał zdjęcie pre z komunii to daj znać, podeślę Ci swoje z bierzmowania :polew:

a tak poza tym to może zamiast rutinoskorbinu może lepiej niech brom łykają :wink4:

Opublikowano

pomyślcie żeby połaczyć to z wycieczką którą organizujemy .....Wyjazd z Poznania i koszty naprawdę niewielkie ....

http://www.a4-klub.pl/smf/all_wiosna_09_klubowa_wycieczka_do_ingolstadt_muzeum_audi-t61914.0.html

wlasnie chcialem napisac zebysmy sobie tez takie zorganizowali... ale faktycznie mozemy sie podlaczyc w pare autek. fajna sprawa a i wycieczka mialaby jakis :cool1:

pre przyslal foto z komunii ale mial podartą sukienke to nie wstawilem ... :polew:

Opublikowano

Olo wpadacie do nas ...zaostawiacie auta .....wsiadamy w ok 40 osób do autokaru i śmigamy na wesoło do Ingolstadt....

normalnie piknik 000873859.gif

Opublikowano
  • Autor

pre przyslal foto z komunii ale mial podartą sukienke to nie wstawilem

sukienka jest git, nie wprowadzaj w błąd... to rajstopki były dziurawe

:evil:

Opublikowano

no tak...

zły dotyk boli całe życie :polew:

Opublikowano

Siema ludziki. Zamawia ktoś te polary tak jak rozmawialiśmy na spocie?? Jeśli tak to dla mnie rozmiar M poprosze

Opublikowano

Dla mnie XL,chba nie bedzie mi do kolan :cool1:

Opublikowano

no dziewczyny :decayed:,co tu taka cisza :cool1:

Opublikowano

Nudy!!! :confused4:

Opublikowano
  • Autor

no dziewczyny :decayed:,co tu taka cisza :cool1:

bo pracujemy i się już szykujemy :cool1:

Opublikowano

System Eliminacji Studentów Jest Aktywny ???

Opublikowano

System Eliminacji Studentów Jest Aktywny ???

:wallbash: :wallbash: :thumbdown::shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.