Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
No Panowie!!! Sobota niedługo, a tu żadnych propozycji.

Może KFC w Sopocie koło salonu Audi - VW Gajos???

To tylko propozycja. Czekamy na inne :a4fan:

dobry pomysl, zwlaszcza ze z Gdyni i i Gdanska jest blisko.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak tak czy tak będę w sobotę w 3mieście od około 17 do 19,30

wiec jestem gotów do tej 19 posterczeć z Wami :rotfl:

Opublikowano

w sumie kolo Gajosa i KFC to nie jest zly pomysl jestem za tylko moze ustalmy jakas godzine moze 17? :a4fan:

Opublikowano

tylko jak tak patrze to mi poza rękami cycki opadają :confused:

3miasto jest takie spore

tyle furmanek tam lata

ale zainteresowanie spotami prawie zerowe :question:

Panowie co jest z Wami - to ja bede zapiernicza tyle kilometrów a Wam nie chce sie d*py ruszyć :bicz:

Opublikowano

Zdeniu spokoojnie pozwól by się klimat ocieplił ;) i dłużej widniej będzie

Opublikowano
Zdeniu spokoojnie pozwól by się klimat ocieplił ;) i dłużej widniej będzie

a jaki ma wływ klimat na prawdziwych fanów :twisted:

wiec nie pitol :rotfl: bo :bicz:

Opublikowano
  • Autor
moze ustalmy jakas godzine moze 17

jep !

17:00 KFC koło Gajosa, będę tam :cool:

Opublikowano
moze ustalmy jakas godzine moze 17

jep !

17:00 KFC koło Gajosa, będę tam :cool:

Ja tyż i jeszcze jedno A4 przyciągne :biggrin: :a4fan:

Hehe a może ludzikom z trójmiasta net nie działa bo temat jakoś zamiera :evil:

PS Zdeniu jak Ty sprawnie tym biczem operujesz :wink:

Opublikowano

pre_pl, mydlo, to ja tez jestem jak w banku

tylko jak jeszcze mnie ktoś oświeci gdzie jest

KFC koło Gajosa,
to będę bardzo wdzięczny

najlepiej jakaś mapka :cool:

[ Dodano: 16-02-2007, 10:13 ]

Zdeniu jak Ty sprawnie tym biczem operujesz :wink:

trening czyni mistrza :rotfl:

Opublikowano
tylko jak jeszcze mnie ktoś oświeci gdzie jest pre_pl napisał/a:

KFC koło Gajosa,

to będę bardzo wdzięczny

najlepiej jakaś mapka

z mapką bedzie gorzej

KFC koło Gajosa jest po lewej stronie jak byś jechał z Gdyni do Gdańska na pograniczu Gdańska i Sopotu. Podejrzewam że takie wytłumaczenie to żadne wytłumaczenie

Jest jeszcze jedna opcja: można się wstępnie spotkać na skwerku i podjechać wspólnie do Sopotu.

Opublikowano
Jest jeszcze jedna opcja: można się wstępnie spotkać na skwerku i podjechać wspólnie do Sopotu.

i za ta propozycje jestem wdzięczny

czyli na skwerku tak gdzie ostatnio przy automacie z kawką :wink:

troszke przed godź. 17

Opublikowano

a ja bardzo bym chcial z wami sie spotkac ale po 1 brak hamulcy z tył :( tarcze bija i ostatnio na obwodnicy przy hamowaniu ludzie krzyczeli przez radio ze mi iskry ida i tarcze czerwone hehe ( jak WRC ) :) a 2 kryzys finansowy i brak funduszy na naprawe po 3 trzeba zarobic pieniazki na hamulce ;) wiec milego spocika :)

Opublikowano

Gajzer, to podjedź z kimś , chyba masz jakiś znajomych :twisted:

Opublikowano
czyli na skwerku tak gdzie ostatnio przy automacie z kawką

troszke przed godź. 17

OK

Opublikowano

skwerek godzina 1620? i razem do sopotu moze byc?

[ Dodano: 17-02-2007, 12:02 ]

JUZ NIE BEDE MIAL DOSTEPU DO KOMPA JA BEDE NA SKWERZE O 16 20 I CZEKAM DO 1640 , POZNIEJ JADE DO SOPOTU NA PARKING PRZY GAJOSIE

Opublikowano
  • Autor

panowie, kurde ja wypadam - choróbsko mnie złapało.

Przepraszam... :redface:

Opublikowano

pre_pl, no co Ty

w KFC bedzie ciepełko , dawaj i nie ściemniaj :lol:

[ Dodano: 17-02-2007, 15:33 ]

no więc Panowie mam nadzieje że nie zawiedziecie bo :bicz:

wsiadam w autko i lecę, przed 17 powinienem byc na swerku tzn. na samym koncu przy automacie z kawką :wink:

Opublikowano

uwaga uwaga do wszystkich sciemniaczy ktorzy dzis nie dali rady przyjechac a sie zapowiadali ze beda:

byly 3 auta:

zdeniu(respekt 4 U!!!)

mydlo(respekt $U!!!)

no i moja skromna osoba:)

a reszta jak zwykle bede bede a pozniej babskie wymowki :a4fan:

Opublikowano

no niestety taka prawda

gościnność w pełnym wymiarze

to ja zapierdzielam łącznie 250km na spocik do 3miasta a tu zonk

nie popisaliście się :bicz:

dzięki Bartti10 i mydlo

dzieki Wam nie zrobiłem sobie bezsensownej wycieczki

Opublikowano

No znowu frekwencja nie dopisała, ale i tak było fajnie :biggrin:

Po prostu 3-miasto daje ciała po raz kolejny.

PS Bartti czekamy na foty :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.