Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziękuję Panowie :)

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć Panie i Panowie

Ostatnimi czasy niewiele się u nas dzieje w temacie spotów więc może warto nadrobić ten temat, spotkać się pogadać itp.

Proponuję środę w godzinach wieczornych 19 może 20? Miejsce może być stałe czyli Matarnia, albo może gdzieś w plenerze? Jak ktoś ma propozycję to dajcie znać.

Na teraz chętny jestem ja i @lewiatan1989.

Dajcie znać kto chętny jeszcze.

Opublikowano

Jak dostanę wóz to wpadnę. ;) 
Czy mógłbyś wziąć lapka z VCDS? Moduł BT powinien już przyjść, więc czas na operację. :D

Edytowane przez george

Opublikowano
35 minut temu, george napisał:

Jak dostanę wóz to wpadnę. ;) 
Czy mógłbyś wziąć lapka z VCDS? Moduł BT powinien już przyjść, więc czas na operację. :D

Spoko, nie ma problemu.

Opublikowano

Jutro odbieram auto, więc będę. 

@Biggi, będziesz?

Opublikowano

to zapraszam wszystkich chętnych na B10 - Matarnia pod ziemią na godzinę 20:00 :)

 

Opublikowano

f*ck... Dopiero teraz przeczytałem, że był spot :( Kiedy następny? :D

Opublikowano

A no był taki mały 3 osobowy :)

następny można zrobić jak będą chętni.

może za jakieś 3 tygodnie?

dawajcie znać kto chętny i info co do terminu.

 

mnie przez najbliższe 2 tygodnie nie będzie na miejscu, stąd propozycja za 3 tyg.

Opublikowano

Jestem również za sierpniem. Przez najbliższy prawie tydzień auto uziemione, potem poza Gdańskiem.

Opublikowano

kurde to już był ? może teraz środa 19 ?

Opublikowano

ja chętnie, ale póki co uziemiony jeszcze na miesiąc... 

Opublikowano
8 godzin temu, Ziewal napisał:

kurde to już był ? może teraz środa 19 ?

Jak nie pojadę we wtorek do roboty to może i w środę coś ogarniemy... Ciekawe czy jeszcze ktoś będzie chętny

Opublikowano

We wtorek oddaje auto na warsztat, ale czy wróci do środy wieczora? Nie wiem.

Opublikowano

Robotę mi odwołali, ale miałem sporo na głowie i zupełnie zapomniałem o temacie spota, coś było nie było? Może na kolejny tydzień coś zaplanujemy?

Opublikowano

Ja byłbym jak najbardziej za. 

Opublikowano

W przyszłym tygodniu jestem poza Gdańskiem.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siemka Pany i Panewki. Kto wybiera sie na zlocik, zakonczenie sezonu 2021r. na narodowym w Gdańsku? Plan jest taki zeby styknac sie chwile przed i wjechac wszyscy jako razem B7 CREW, oczywiscie B6 tez mile widziane jal ktos chętny.

Fajnie moze to wygladac jak wjada same 4pierscienie a wiadomo na miejscu zawsze mozna pogadac, wymienic sie doswiadczeniami itp itd


Zapraszam kto chetny niech daaje znaka, mamy konfe razem. Lacznie sa juz 3 AUDI B7 ktore potwierdzaja swoja obecnosc na zlocie.
LINK DO WYDARZENIA: https://facebook.com/events/s/street-meeting-polska-zakoncze/796816394363717/
Znam troche ludzi z orgo i wiem jaki poziom zlotow jest organizowany, takze moze byc znow ciekawie.
Zapraszam, dajcieeee znac!!?

 

Opublikowano

Wybieram się ale B5, nada się? :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

żyje to pomorskie?

Opublikowano

Ja żyję :) co do spotów to ostatnio nic się nie dzieje, a przynajmniej ja nic nie wiem.

Gdyby byli chętni to można coś zorganizować?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.