Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przemas Kiją do RS-a chcialeś podskakiwać?? :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Juz spakowany.O 24 wyjazd:) Chcecie cos z gor?? :polew:

Opublikowano

Juz spakowany.O 24 wyjazd:) Chcecie cos z gor?? :polew:

Jakieś ładne i zdrowe :banan3: góralki możesz przywieść :tongue4:

Opublikowano

mateo,czy to tobie wczoraj tak pięknie zajechałem drogę :mysli::decayed:

Raczej nie grozi!, albo nie zajechałeś albo to nie ja!

Siemano Pre !!!

Opublikowano

Pre,zawiodłeś mnie :disgust:,takie pożary i nic :wallbash:

a już chciałem dzwonić do twojej żony,czy w związku z :arrow2::piroman::arrow2:xsmiercx.gif ,nie chce przypadkiem odsprzedać białego zderzaczka S-line :gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

a ziona była ze mną, a zderzaczek se leży i leży... tak jak i auto stoi i stoi :dziura:

Wczoraj nie zdążyłem na spota :tongue4:

Opublikowano

Wczoraj nie zdążyłem na spota :tongue4:

no mydlo też nie zdążył,ale on ma 2,0 :decayed:

no ale ty :shocked:,masz 2,5TDI i nie zdążyłeś :mysli:,no chyba że kiłe przytargałeś do domu :cool1:

PS.chodzi o sds.jpg,a może nie ... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

a ziona była ze mną, a zderzaczek se leży i leży... tak jak i auto stoi i stoi :dziura:

Wczoraj nie zdążyłem na spota :tongue4:

Zapraszam w sobotę do Kościerzyny :decayed::hi:

Opublikowano

Fuso w niedziele to będzie ten Rally Sprint w Kopaniewie?? :cool1:

dokladnie tak :naughty: skodzilla dzis zostala skonczona jezeli chodzi o lakierowanie jest juz 3 kolorowa :)

Opublikowano

Panowie mam pytanko, czy na najbliższy środowy spot zamierza przyjechać ktoś, kto dysponuje VAGiem, może go ze sobą zabrać i pomógłby mi zmienić kilka ustawień i zdiagnozować autko?

Szykuje mi się wymiana PD (tak przypuszczam) ale chciałbym to potwierdzić LOGami. Ewentualnie mogę podjechać w inne umówione miejsce w ciągu tygodnia, jeżeli komuś bardziej pasuje. Bardzo mi zależy i odwdzięczę się za pomoc :)

Opublikowano

mam dziwne przeczucie ze zapomne laptopa :polew: :polew:

Opublikowano

mam dziwne przeczucie ze zapomne laptopa :polew: :polew:

tylko sie nie spóźnij,bo nie zdążysz wszystkich zvagować :cool1:

ostatnio było 16 aut :> :gwizdanie:

Opublikowano

Do Zlotu w Bukowinie jeszcze 21 dni, więc jeszcze jest trochę czasu, ale ,żeby nie odkładać tego na koniec, zadaję dziś pytanie.

Gdzie się spotykamy, o której godzinie i którędy jedziemy ??

:hi:

Opublikowano

Do Zlotu w Bukowinie jeszcze 21 dni, więc jeszcze jest trochę czasu, ale ,żeby nie odkładać tego na koniec, zdaję dziś pytanie.

Gdzie się spotykamy, o której godzinie i którędy jedziemy ??

:hi:

dogadamy wszystko na spocie w środę,o ile mydlo i kocky będą :cool1:

pytanie tylko,czy alvaro jedzie z nami,czy z np. warszawką?

co do trasy,to wiadomo,przez Łódz.

Opublikowano

słuchajcie my też jedziemy przez Łódź ... :gwizdanie:

Opublikowano

słuchajcie my też jedziemy przez Łódź ... :gwizdanie:

a nie jesteście ugadani już z kimś innym ??
Opublikowano

słuchajcie my też jedziemy przez Łódź ... :gwizdanie:

no to pięknie :kox:

trzeba sie dogadać :naughty:

dajcie znać o której planujecie być w Łodzi.[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 00:05_________________________________________________

a nie jesteście ugadani już z kimś innym ??

właśnie :mysli:

wydawało mi się,że macie jechać przez Wrocław.

Opublikowano

słuchajcie my też jedziemy przez Łódź ... :gwizdanie:

a nie jesteście ugadani już z kimś innym ??

nie jesteśmy .... ja tylko ugaduje się z Wami :naughty:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 00:07_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/trasa_zlotu_do_bukowiny_tatrzanskiej-t68451.0.html

Opublikowano

trochę późno wyjeżdżacie,my wstępnie planujemy wyjechać o 00.00 z Gdańska,więc w Łodzi będziemy gdzieś o 5.00 rano (normalnie bylibyśmy o 3,00 ale jedziemy z dziewuchami,a wiadomo jak się z nimi jeździ :cool1:).

w Bukowinie lepiej być jak najwcześniej,co by pozajmować dobre pokoje :naughty:,no i zdążyć się przespać,żeby wieczorem za szybko nie odpaść :gwizdanie:

Opublikowano

kurcze tak wcześnie :mysli: my w łodzi będziemy ok 7 godź ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.