Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm panowie, niestety fakt 3 miasto dalo ciala:( ale ja nie mialem jak podjechac bo praca praca praca, ostatnim razem bylem i Gdansk dal ciala :) wusmie wstyd powinno byc tym ktorzy zawsze sie zapowiadaja a ich niema:) Respekt dla Zdenia ...

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Temat coś zamarł. Więc trzeba go odświeżyć :twisted: Co powiecie na spocik w sobote tj 3.3.2007?

Opublikowano
Temat coś zamarł. Więc trzeba go odświeżyć :twisted: Co powiecie na spocik w sobote tj 3.3.2007?

no co Ty

3 marzec to zlot w Wisle :twisted:

Opublikowano
no co Ty

3 marzec to zlot w Wisle

Wiem Zdeniu,wiem ze sie wybierasz. Ale nie wszyscy maja tak dobrze i moga jechac do Wisly

Opublikowano
  • Autor

ja sobotę mam niestety zajętą - kompletnie odpada (chyba, że jakiś inny dzień)

Opublikowano

siemanko ja jak ZAWSZE moge wiec Zdeniu ja sie pisze powiedz tylko gdzie i kiedy i bede z Asia na 100% moze w ciagu dni??? moize o 15? skwerek???

pozdrowionka

Ps: dostales zdjecia??? :a4fan:

[ Dodano: 28-02-2007, 19:58 ]

siemacie ludziska :) zdeniu ja sie pisze najwyzej jak zwylke bedziemy tylko my:) szkoda ze mydlo nie da rady ale byl ostatnio wiec ma wybaczone heheheh a reszta???? no co z wami??? :a4fan:

Opublikowano
szkoda ze mydlo nie da rady

Jak to nie da rady? Przecieżto ja z inicjatywą wyszedłem :twisted:

Opublikowano

he he he zle przeczytalem sorrki brachu:) no to jak sie spotykamy???? :audi:

Opublikowano

ja też się piszę w tą sobotę z tym że na któą godzinę ?? mi by pasowała 15 lub nawet wcześniej...

Opublikowano

no to widze ze wreszcie bedzie wiecej nas na spocie:) ja co prawda jade jutro na wypoczynek w okolice koscierzyny ale melduje sie w sobote tylko mowcie gdzie i o ktorej mi tez pasuje w okolicu poludnia tal jak alvarovi

Opublikowano

Mi z kolei to tak 16-17, bo do wcześniej w pracy jestem.

Proponuje skwerek. No chyba że pogoda do bani bedzie to może jakiś zadaszony parking.

Coś widać chętnych brak :exclaim: :question:

Opublikowano

to która w końcu godzina ??????? i gdzie? jeśli 17 to ja odpadam bo mam imprezę rodzinnąa jak 15 to pakuje sięw auto i lecę...

Opublikowano
  • Autor

coś w tę sobotę organizujemy ?

Opublikowano

ja niestety jade do pracy i wracam na poczatku maja wiec jak cos to sie pisze na majowke pozdrawiam was koledzy i do zobaczenia za 8 tygodni :a4fan::quattro::audi:

Opublikowano
coś w tę sobotę organizujemy ?

Można by było. Dzisiaj pogoda malina słońce świeci. Tylko pytanie ile bedzie osób :question::question: Znowu 3 :exclaim:

Opublikowano
  • Autor
Znowu 3

no na razie to tylko nas dwóch byłoby ewentualnie :lol:

no chyba, że byśmy zrobili wcześniej (ale Ty z tego co pamietam nie możesz, bo robota), to mógłby alvaro wpaść....

Opublikowano

No niestety do 16 jestem zajęty.

Alvaro niech podjedzie troche póżniej. Teraz w sumie już jest dłużej jasno :biggrin:

Może jeszcze Zdeniu przyjedzie i podzieli się wrażeniami z Wisły :biggrin:

Opublikowano
  • Autor
Może jeszcze Zdeniu przyjedzie i podzieli się wrażeniami z Wisły :biggrin:

zdeniu coś mota z nową bryką, może i by przyjechał się pochwalić (na lans do Trojmiasta :D )

Opublikowano
zdeniu coś mota z nową bryką

Nowa bryką? No prosze. Przecież niedawno wirusa wrzucił.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.