Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj widziałem blachy G0 GRUBA

:kox:

tylko nie mówta, że 5 lat takie już jeżdża w po Trójmieście

ty dużo rzeczy ostatnio widziałeś w 3city :cool1:

...tylko ciebie nikt jakoś nie widział :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 10:20_________________________________________________

on ma GO DUPEK,klocka za nie dał :decayed:

chcialbym miec takie tablice :gwizdanie:

wtedy wszystkie zdjecia z fotoradaru przysyłaliby prosto do Ciebie :polew: :polew:

cześć Olo :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no ba, przecież mam dwaipół tedei... przemykam miastem szybko...

:decayed:

Opublikowano

G0 gruba widzialem:D audi a3 :)?

sorka za OT..

czyli kazda sroda ten spot na matarni tak? POdjechalbym pogadac, i mam pewien problem w autko moze ktos mial taki przypadek i bedzie wiedzial=)

Opublikowano

NAJBLIŻSZY SPOT WE WTOREK WYJĄTKOWO

Opublikowano

na matarni ? jaki sektor ? godz 20?:) bede na 100%... jak mowie licze ze ktos mi powie co mi z tylu wariuje..

Opublikowano

wjedziesz na parking i nas poszukasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 12:29_________________________________________________na matarni na 20

Opublikowano

Najlepsze życzenia świąteczne :cool1:

Tomeks dzięki za szaliczek :good: :good: :good:

Opublikowano

zaczyna sie o 19.30, ale pewnie wiekszosc i tak po 20 przyjedzie :tongue4:

Opublikowano

bede bede bede:) chyba, ze padnie auto do tego czasu lol wypluc:P Sa w ogole jakies spoty w Gdynii ? Co wy na to, zeby na skwerku jakiegos dnia spota strzelic?:)?

Opublikowano

Kiedy znowu pod gajosem beda spoty ??

Opublikowano

Kiedy znowu pod gajosem beda spoty ??

na matarnie jest lepszy asfalcik na drodze :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

do garażu wjechaliśmy na czas zimy, normalnie spotykamy się pod Gajosem albo na skwerze w Gdyni (to myśle, że bedzie trzeba zmienic - gdzieś bliżej Gdańska)

Pod Gajosem to raczej takie małe spoty były na 10 aut gdzieś, średnio tam miejsce jest...

Opublikowano

bede bede bede:) chyba, ze padnie auto do tego czasu lol wypluc:P Sa w ogole jakies spoty w Gdynii ? Co wy na to, zeby na skwerku jakiegos dnia spota strzelic?:)?

W Gdyni kiedyś były, ale potem przenieśliśmy się pod Gajosa, a teraz urzędujemy na Matarni.

Kiedy znowu pod gajosem beda spoty ??

Na razie raczej się nie przenosimy, na Matarnie jest dobry dojazd m.in. dla panów z Kościerzyny.

Opublikowano

a czemu we wtorek

mateo

zajrzalem w koncu do tych moich ABSow i wiesz co ku***** uszkodzilem czujnik f*ck :wallbash:

ale okazalo sie ze jakis paproch wlecial miedzy obudowe a koronke od przegubu i dlatego wariowalo to prawe kolo

Opublikowano

szkoda bo mam na skwer z domu wieksze 5min:p

Opublikowano

ależ wczoraj piękne auta widziałem na naszych ulicach, w tym jedno R8 na blachach GD

No tu się zdziwiłem, bo nie wiedziałem że ktoś ma to w 3city :blink:

Jesteś pewien, że GD, bo widziałem wczoraj nie daleko Przodkowa takie cudo GKA :kox:
Opublikowano

jest tez R8 z GA takie wisniowe

Opublikowano

szkoda bo mam na skwer z domu wieksze 5min:p

Ja miałem pod Gajosa 3min :wink4:

a czemu we wtorek

Bo człowiek widmo prosił :decayed:

Takie cudo na GD bardzo często lata po A1 :gwizdanie:

Opublikowano

a czemu we wtorek

Bo człowiek widmo prosił :decayed:

...i jeszcze nie przyjedzie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.