Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdrowych, wesołych Świąt Panie i Panowie.

PS. Nie schlać się, żeby wszyscy się pojawili we wtorek :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:P kurde no, zerwalem kapcia wczoraj na skwerze , w aucie bylo 5 osob;P do 5,5tys trzymalem. Potem wrocilem do domu i cos mi piszczy co jakis czas z przodu auta... ;p mam sie tym przejmowac?;p czy nie i normalnie uderzac na spota?

o matko ile ja offtopuje..

dzisiaj jak wyjade lukne czy dalej piszczy.. a co to moze byc? jadac prosto to slysze co jakis czas krotki pisk.. na wyzszych nie slysze bo tlumik..

Opublikowano

Olo - tak ja leciałem tym mietkiem... Jak na 177KM to i tak dawał radę za Twoim autem

a zmieniając temat - wesołego alleLula

hehehe, a ja juz myslalem ze jakas mafia sie do mnie doczepila, bo zjezdzales za mna za kazdym razem jak zwalniałem... ;] dzieki Tobie, moje a4 po raz drugi zamkneło licznik ;] DZIEKI !

i rowniez wszystkim wesolych i spokojnych !

Opublikowano

Najlepszego :)

Opublikowano

To ja na koniec :>

Wesołego alleluja

Opublikowano

Zdrowych, wesołych Świąt Panie i Panowie.

PS. Nie schlać się, żeby wszyscy się pojawili we wtorek :naughty:

ja raczej dojadę

chyba, że praca mnie zatrzyma

MOKREGO PONIEDZIAŁKOWEGO LANIA :kox::hi:

Opublikowano

Witanko,

Jestem z lubelskiego, ale tak się składa że jestem na święta w Gdańsku. Nie byłem wcześniej na żadnym spocie, bo od niedawna jestem posiadaczem A4.

Można by tam do was na Matarnie zajrzeć? Tylko prosiłbym o jakieś info co i jak, czy do kogoś trzeba się zgłosić.

Pozdrawiam i miłego lanego popołudnia :)

Opublikowano

Witanko,

Jestem z lubelskiego, ale tak się składa że jestem na święta w Gdańsku. Nie byłem wcześniej na żadnym spocie, bo od niedawna jestem posiadaczem A4.

Można by tam do was na Matarnie zajrzeć? Tylko prosiłbym o jakieś info co i jak, czy do kogoś trzeba się zgłosić.

Pozdrawiam i miłego lanego popołudnia :)

nie musisz sie zglaszac:D

wpadaj na parking podziemny kolo IKEA, w tym tygodniu wyjatkowo we wtorek z tego co sie orientuje....

Opublikowano

w ogole tam sa jakies sektory czy cos?

Opublikowano

Spotykamy, się zazwyczaj w parkingu podziemnym sektor B11 :rolleyes:

Opublikowano

sektor B11 :rolleyes:

Właściwie to B8 :tongue4:

Opublikowano

Mam nadzieje że i mi uda się jutro pojawić. Po raz pierwszy i na pewno nie ostatni :)

P.S. Warto byłby poprawić godzinę i dzień w tytule tematu :wink4:

Opublikowano

chyba już wiara wie, że w tym tygodniu spot wyjątkowo jutro

Opublikowano

Mam nadzieje że i mi uda się jutro pojawić. Po raz pierwszy i na pewno nie ostatni :)

P.S. Warto byłby poprawić godzinę i dzień w tytule tematu :wink4:

Rzeczywiście jutro robimy wyjątkowo spota, zapraszamy jak najbardziej. Przynajmniej będzie więcej benzynek, a nie same traktory napędzane gnojówką :gwizdanie:

Opublikowano

a nie same traktory napędzane gnojówką :gwizdanie:

:naughty:

Cały rok spoty odbywają się pod Matarnią ?

Opublikowano

Latem były w Sopocie pod Gajosem, ale teraz jest nas już za dużo

Opublikowano

Latem były w Sopocie pod Gajosem, ale teraz jest nas już za dużo

miejmy nadzieję, że frekfencja będzie jeszcze bardziej dopisywać :naughty:

Opublikowano

To zrobimy spoty pod Auchanem :decayed:

Opublikowano

a nie same traktory napędzane gnojówką :gwizdanie

Łepski :angry:,masz wpierdul :decayed:

Opublikowano

Przynajmniej będzie więcej benzynek, a nie same traktory napędzane gnojówką :gwizdanie

Lepiej mieć gnojówkę w baku jak w zbiorniczku płynu spryskiwaczy :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.