Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a nie same traktory napędzane gnojówką :gwizdanie

Łepski :angry:,masz wpierdul :decayed:

Wiedziałem że nożyce się odezwą :decayed:

Nie no scusare :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a nie same traktory napędzane gnojówką :gwizdanie

Łepski :angry:,masz wpierdul :decayed:

PKSy, prawda w oczy kole. Diesle to są dobre w agregatach prądotwórczych.

Opublikowano
  • Autor
:przebiegly:
Opublikowano

wiec b8 czy b11 ?;p jakos chyba trafie:) mozna wziac ze soba kobitke? nie wiem czy w ogole ktos tam takie istoty zabiera.. gdyz bede ja odbieral z pracy no i nie mam co z nia zbytnio zrobic:P

Opublikowano

a nie same traktory napędzane gnojówką :gwizdanie

Łepski :angry:,masz wpierdul :decayed:

PKSy, prawda w oczy kole. Diesle to są dobre w agregatach prądotwórczych.

nie no Mateo, tego to sie po Tobie nie spodziewałam :kox:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 11:59_________________________________________________

wiec b8 czy b11 ?;p jakos chyba trafie:) mozna wziac ze soba kobitke? nie wiem czy w ogole ktos tam takie istoty zabiera.. gdyz bede ja odbieral z pracy no i nie mam co z nia zbytnio zrobic:P

hahahaha, bierz kobitke, ja się nią zajmę :naughty:

Opublikowano

hahaha oki:)

pytanie do was, nie chce OffTopowac, ale temat z pompwaniem juz zamkniety a nie chce nowego owierac i syfic

z przodu mam 205 x 50, z tylu 205x60.. oczywiscie 16'..

ile w nie wbic? teraz mam z przodu 2.1 z tylu 2.2 ... to nie za malo?:) wczesniej w ogole jezdzilem na 2.0 :/ i na dolach czulem sie jak w lunaparku..

Opublikowano

daj od 2.2 do 2.4 :wink4:

Opublikowano

w sensie z przodu 22 z tylu 24? mi znajomy mowil zebym wiecej dal:p ale wole sie was spytac

Opublikowano

hahaha oki:)

pytanie do was, nie chce OffTopowac, ale temat z pompwaniem juz zamkniety a nie chce nowego owierac i syfic

z przodu mam 205 x 50, z tylu 205x60.. oczywiscie 16'..

ile w nie wbic? teraz mam z przodu 2.1 z tylu 2.2 ... to nie za malo?:) wczesniej w ogole jezdzilem na 2.0 :/ i na dolach czulem sie jak w lunaparku..

ja na 18' z przodu i ztyłu mam 2.2

[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 12:35_________________________________________________jak nie jeździsz załadowany to poco tyle wiatru w kołach a tymbardziej z tyłu :gwizdanie:

Opublikowano

Ja w 17 mam teraz chyba 2.4 albo nawet 2.5, w zakrętach jedzie jak po szynach :naughty:

MyStOry, daj z przodu 2.3 a z tyłu 2.3-2.4 i powinno być ok.

Opublikowano

Ja daje 2.2 przod i tyl...

Opublikowano

ja sie lansuje i daje 3.2 na 16 cali :decayed:

Opublikowano

szczerze mowiac zawsze jezdze sam, badz z dziewczyna.. CZASAMI w 3-4 osoby.. to jak mam 2.1 2.2 to dobijac czy nie w moim przypadku? Sorka, ze tak mecze...

dzisiaj 19;30 czy 20 bedzecie?;p nie chce mi sie czekac samemu na parkingu:)

Opublikowano

Dzisiaj wyjatkowo we wtorek i wyjatkowo 19:30.

Opublikowano

ok bede :) wyrusze o 19:10 z chyloni, wiec chwile moge sie spoznic, bede deptal..

najgorsze to ze z tymi moimi oponami kazdy ma inne zdanie.. :/ jedni mowie 2.2 z przodu i z tylu inni przod 2.3 tyl 2.5..

Opublikowano

ja sie lansuje i daje 3.2 na 16 cali :decayed:

Balon :decayed:

wyrusze o 19:10 z chyloni, wiec chwile moge sie spoznic

Nawet Giligili tak wcześnie nie wyjeżdża :decayed:

Opublikowano

niewiem czemu ladowac na tyl wiecej powietrza?? predzej na odwrot wiecej z przodu mniej z tylu przeciez pupka jest lekka i musi miec jakas przyczepnosc a nie zamiatac po poboczach no chyba ze ktos lubi jezdzic bokami :evil:

ja po poldolota walilem 4,2 na tyl ale tylko po to zeby latwiej bylo go w boki wprowadzac :naughty:

Opublikowano

czyli jakbyscie przy moich laczach nadmuchali?:D patrzac na to ze z tylu mam inne laczki.. :)

Opublikowano

2.5/2.2 lub 2.5/2.3

Opublikowano

ktos jeszcze chce sie wypowiedziec?;p bo za godzinke ruszam na spota i przed tym chcialbym na kompresje uderzyc:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.