Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mystory powiedz ile tak na prawdę będziesz chciał wydać kasy a na pewno chłopaki z forum pomogą ci znależć coś ciekawego :good:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

słuchajcie, mam dzisiaj jakiś debilny dzien, a na domiar złego wjeżdzałam dzisiaj na obwodnice wbilam sie na lewy 100, 110 a pozniej gaz cisne, a auto mi nie chcialo jechać, dziwnie wchodząc na wysokie obroty i jakby nie reagowalo na gaz :wallbash:

to chyba nie skrzynia, bo wrzucilam od razu na reczna zmiane i na 4ce, i ani troche mi nie przyspieszylo... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

po chwili znowu normalnie reagowalo na gaz, o co tu moze chodzic?? :wallbash:

Opublikowano

słuchajcie, mam dzisiaj jakiś debilny dzien, a na domiar złego wjeżdzałam dzisiaj na obwodnice wbilam sie na lewy 100, 110 a pozniej gaz cisne, a auto mi nie chcialo jechać, dziwnie wchodząc na wysokie obroty i jakby nie reagowalo na gaz :wallbash:

to chyba nie skrzynia, bo wrzucilam od razu na reczna zmiane i na 4ce, i ani troche mi nie przyspieszylo... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

po chwili znowu normalnie reagowalo na gaz, o co tu moze chodzic?? :wallbash:

:vaglogi::polew:

Opublikowano

Alona a to nie przez te twoje buty takie jaja sie robią :naughty:

Opublikowano

moze sie obcas zaklinował pod gazem :D:D:D

Opublikowano

oj tam, miałam płaskie, cisne cisne i nie jedzie, az jakis yaris sie za mna wkurzył hahahaha

vaga podlaczyc musze nooo.... aaaaaaaa :wallbash: :wallbash: :wallbash:

może przepływka nowa szwankuje :slina:

Opublikowano

a widzisz Alona a my tyle razy Tobie powtarzaliśmy zebyś tak do siebie auta nie przyzwyczajała

a teraz masz

auto bierze ciebie na pieszczoty i tak bedzie za kazdym razem :decayed:

Opublikowano

ale o co chodzi???? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

to jest tak samo jak masz pieska im bardziej go pieścisz i dokarmiasz to tym bardziej do Ciebie lgnie

i tak samo z twoja a4

też lubi jak do niej zaglądasz bez przerwy :kox: a to już wydatki

a tak powiedziałem

miałem wene twórczą :naughty:

Opublikowano

no akutlanie wlasnie nie pracuje.. tzn nie wiem czy mozna nazwac pracowaniem cos co robie na swoja reke i na miecha mam z 1k:|

no jakbym sprzedal "zydowi" za 10 powiedzmy.. to tak z 13k ? cos by sie znalazlo?

Opublikowano

no akutlanie wlasnie nie pracuje.. tzn nie wiem czy mozna nazwac pracowaniem cos co robie na swoja reke i na miecha mam z 1k:|

no jakbym sprzedal "zydowi" za 10 powiedzmy.. to tak z 13k ? cos by sie znalazlo?

Coś na pewno ale czy coś dobrego, w 100% sprawnego itd. to może być ciężko. Musisz dobrze poszukać i najlepiej rozglądaj się za czymś z 3miasta i okolic żeby nie jechać nie wiadomo ile po jakąś kiche której nawet nie możesz dobrze sprawdzić.

Opublikowano

o 13 bedziew koles do wyceny koszta naprawy z ubezpieczalni.. ciekawe ile wyrwe

Opublikowano
  • Autor
raspberry.gif
Opublikowano

jupiiiiiiiiii

znalaz~łam nowego paździocha dla siebie :kox: :kox: :kox:

http://moto.allegro.pl/item602660242_audi_a4_sedan_2005_rok.html

pomożecie mi go zrobić??? :naughty: :naughty:

Ostatnie zdjęcie z aukcji mnie przeraża.

Opublikowano

Mnie wszystkie Mydelko, mnie wszystkie :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

btw. umowilam sie na poniedzialek do tego Auto Maxa, byl tam ktos oprocz Bienioslawa??

dzisiaj dolalam 1l oleju ;(

Opublikowano

wydaje mie sie ze to silnik Tobie spala ten olej :mysli:

Opublikowano

wydaje mie sie ze to silnik Tobie spala ten olej :mysli:

jak silnik, jak jest wyciek?? :confused4:

ponoć mam uszczelke między silnikem a skrzyni~ą do wymiany :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie wiem pojade do maxa w poniedzialek i zobaczymy

Opublikowano

nie wiem nie oglądałem dokładnie tego silnika

ale potwierdza sie ze 2,5 rozszczelniają sie

Alona przemysl zebyś nie natrafiła na mine

Opublikowano

Cris, być może to przez ten przelany olej... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

nie wiem, okaże się :wallbash:

a Paździocha nikomu nie oddam :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.