Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ludziska potrzebuje jakies namiary na szczecin jesli chodzi o sprawdzenie auta przed zakupem

dobry mechanik, diagnoza

oczywiscie audi :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co taka cisza ,wszyscy posneli czy co? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Alona w.urwiona, bieniek się boi, a reszta.... :mysli:

Hah kto sie czubi ten sie lubi :D:D:D

Opublikowano

a co niektórzy grają w CASINO w Las Vegas :gwizdanie:

Opublikowano

LoL :polew:

Opublikowano

a co niektórzy grają w CASINO w Las Vegas :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Za stodola w bierki :polew: :polew: :polew:

Kacza dawaj zdjecia mosku!!!

Opublikowano

bieniek spokojnie ... mialem format .. musze ogarnac wszystko :P

Ps. bierki dobra sprawa co nie bieniek ? antonio dobry zawodnik musi byc :D ;]

Opublikowano

bierki bierkami, ale żeby od razu się tym chwalić :no:

:polew:

Opublikowano

Dawaj zdjecia!!!!!!!

Opublikowano

no własnie, dawaj zdjęcia!!!

Opublikowano

no własnie, dawaj zdjęcia!!!

ef970db324350f9cm.jpg

pozdro

Opublikowano

no własnie, dawaj zdjęcia!!!

ef970db324350f9cm.jpg

pozdro

yyyyyyyyyyyyly to do Kaczy bylo o zdjecia ze spota :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

antonio, a co ty robisz obok kaplicy ślubnej w "majtkach" ? :shocked:

Opublikowano

antonio, a co ty robisz obok kaplicy ślubnej w "majtkach" ? :shocked:

już jest po zalegalizowaniu nocy :polew:

Opublikowano

no własnie, dawaj zdjęcia!!!

ef970db324350f9cm.jpg

pozdro

yyyyyyyyyyyyly to do Kaczy bylo o zdjecia ze spota :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bieniek zdjęcie udowadnia że to nie "bierki za stodołą" :gwizdanie: :polew::naughty::cool1:

Opublikowano
  • Autor

skoro tak lubisz udowadniać, to......

.....udowodnij, że w tym chapel'u nie chajtnąłeś się z Murzynką z Bronxu :cygaro:

Opublikowano

heh, nie wyjechałem tu poślubić murzynkę :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

heh, nie wyjechałem tu poślubić murzynkę :gwizdanie: :polew:

Gadka szmatka, a ja dalej zostane przy swoim. Jak z tymi żarnikami??

Opublikowano

Panowie, kto dziś śmigał taką złotą B7 2.0 Quattro obwodnicą z Gdyni w stronę Gdańska, koło 8:15 ?

Najpierw przede mną, później za mną... tak się przyglądał kierowca że pomyślałem, że to ktoś od nas może :naughty:

PS. Nie zam tematu, ale jak ktoś potrzebuje żarniki do xenonów D1S ORI takie jak w B7 to mam 2 sztuki z przebiegiem ok. 10.000km - świecą idealnie, jak nowe. Do sprzedania za 150zł/komplet. Gwarancja rozruchowa :wink4:

Opublikowano

Mowilem ze musialem ogarnac kompa ?

Macie wasze zdjecia :) nieduzo ale bieniek z alona nie chcieli pozowac :D

http://bikepics.com/members/kacza/spoty_a4/

Opublikowano

heh, nie wyjechałem tu poślubić murzynkę :gwizdanie: :polew:

Gadka szmatka, a ja dalej zostane przy swoim. Jak z tymi żarnikami??

mydlo nie ma takiej mozliwości abym gdzies znalazł sklep moto - w Las Vegas poza sklepami z giftami nie znajdziesz tu innego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.