Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

Dzięki za spota. Przy okazji, ktoś może polecić jakiś serwis auto-klima? Coś przestało chłodzić. Błędów na VAGu nie ma, ale zimnem nie powiewa. Ktoś coś podobnego przerabiał. Sorki za OT, ale potrzebuję pomocy w okolicy 3Miasta.

Pozdroofka,

Wojtek

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hej,

Dzięki za spota. Przy okazji, ktoś może polecić jakiś serwis auto-klima? Coś przestało chłodzić. Błędów na VAGu nie ma, ale zimnem nie powiewa. Ktoś coś podobnego przerabiał. Sorki za OT, ale potrzebuję pomocy w okolicy 3Miasta.

Pozdroofka,

Wojtek

http://www.lecar.com.pl/

Facet mocno ogarnięty, przy okazji polecam ozonowanie :good:

Opublikowano

Alona, ale Ty masz 2.5TDI V6 motór... za ciężki jest, siądzie mocno nisko auto

pre_pl ja tez mam taki jak ona z zawiasem 1BE i wcale nisko nie siedzi :decayed: a wrecz przy dobrych kapciach bedzie slicznie wygladac :naughty::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

sądzisz, że masz identyczne numery vag spręzyn jak kolega, który je sprzedaje ?

1BE to tylko opcja wyposażenia, a nie dokładne oznaczenie...

Już nieraz na forum ktoś zakładał sprężyny z innego motoru (v5->r5 lub na odwrót) i było wielkie zdziwienie

Opublikowano

Alona, ale Ty masz 2.5TDI V6 motór... za ciężki jest, siądzie mocno nisko auto

pre_pl ja tez mam taki jak ona z zawiasem 1BE i wcale nisko nie siedzi :decayed: a wrecz przy dobrych kapciach bedzie slicznie wygladac :naughty::tongue4:

tylko ,że Alona ma 1ba :naughty:
Opublikowano
  • Autor

tylko ,że Alona ma 1ba

ale się właśnie zastanawia nad przejściem nad 1BE :)

Opublikowano

tylko ,że Alona ma 1ba

ale się właśnie zastanawia nad przejściem nad 1BE :)

zawieszenie ważna rzecz :cool1:

ale panowie,jakie Alona ma zderzaki :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ale panowie,jakie Alona ma zderzaki :gwizdanie

:shocked: Tomaszu !!!

Opublikowano

ale panowie,jakie Alona ma zderzaki :gwizdanie

:shocked: Tomaszu !!!

no co :mysli:

jestem ciekawy,przy dobrym zawieszeniu ważne są też zderzaki :naughty:

Opublikowano

zderzak zderzakiem ale tam są dwa odbojniki czy one będą wprostproporcjonalne do zawieszenia :mysli:

Opublikowano
  • Autor

o, Cristoforo ... pryszcz Ci znikł :cool1:

Opublikowano

o, Cristoforo ... pryszcz Ci znikł :cool1:

teraz moge szaleć do woli :polew:

i czekać kiedy bedzie wysypka pryszczy :decayed:

Opublikowano

niedzielne upalanko skody :naughty:

a tu ten sam odcinek ale z malym zonkiem ok 1:00 min

Opublikowano
  • Autor

fajno :good:

ostatnio Wasz bolid widziałem w Gdyni, nieźle się prezentuje :)

Opublikowano

sądzisz, że masz identyczne numery vag spręzyn jak kolega, który je sprzedaje ?

1BE to tylko opcja wyposażenia, a nie dokładne oznaczenie...

Już nieraz na forum ktoś zakładał sprężyny z innego motoru (v5->r5 lub na odwrót) i było wielkie zdziwienie

w sumie racja ale wlasnie od tego jestescie zeby kolezance pomoc :decayed::good:

Opublikowano
  • Autor

lodówa... trochę przesadziłeś z tym avatarem :) 2.5 mega zdjęcia :cool1:

pomniejsz trochę ten obrazek

Opublikowano

Lodówa-A4 kolejny browarek....

głos oddany :gwizdanie:

Opublikowano

help

parę dni temu chcieli mi dźwignic auto ale na szczęście nie udało im się. Wyrwali tylko wkładkę, ale ją zabrali.

Wie ktoś co najlepiej w takim przypadku zrobić?? czy oddać do aso i niech zamawiają po vin nowa wkładkę czy niech wymieniają wszystko.

P.S. spoty dalej na matarni w środę o 20 ?

Opublikowano
  • Autor

właściwie to już mi brakuje tylko ramki na rejestrację, coś trzeba pomyśleć :)

minidsc05814.jpgminidsc05815.jpg

Opublikowano

help

parę dni temu chcieli mi dźwignic auto ale na szczęście nie udało im się. Wyrwali tylko wkładkę, ale ją zabrali.

Wie ktoś co najlepiej w takim przypadku zrobić?? czy oddać do aso i niech zamawiają po vin nowa wkładkę czy niech wymieniają wszystko.

P.S. spoty dalej na matarni w środę o 20 ?

Jak masz AC to zgłoś to lub pierw podpytaj się jakiegoś rzeczoznawcy, myślę że obejmie to wymianę wkładek i kluczyków.

właściwie to już mi brakuje tylko ramki na rejestrację, coś trzeba pomyśleć :)

A co to rezanko jeśli można wiedzieć?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.