Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nooo, czyli w sobotę 17.03 o godzinie 17:00 spotują :

- Gajzer

- mydlo

- Zdeniu

- pre_pl

- alvaroalvaro78 (jeszcze nie jest pewne)

- icemankoszalin (jeszcze nie jest pewne)

"Zapomniałeś" o mnie, chyba że nie zdąże bo mam dużo pracy, ale postawie wszystko na głowie by dać rade (z lojalnym składem)...

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

okejla, dopisane wsio w pierwszym poście

:cool:

update :

14:01, sobota

W mordę, ale pogoda kichowata ! Chyba pojedziemy gdzieś indziej ? Ale ustalimy na miejscu..

Opublikowano
okejla, dopisane wsio w pierwszym poście

:cool:

update :

14:01, sobota

W mordę, ale pogoda kichowata ! Chyba pojedziemy gdzieś indziej ? Ale ustalimy na miejscu..

W centrum Kwiatkowskiego jest zadaszenie tylko nie wiem czy można tam wjechać jeszcze bo dawno nie byłem :)

Opublikowano

No i po spocie. :biggrin: Frekwencja dopisała nawet. Teraz czas na następny (prawdopodobnie w Słupsku :biggrin: )

Opublikowano
No i po spocie. :biggrin: Frekwencja dopisała nawet. Teraz czas na następny (prawdopodobnie w Słupsku :biggrin: )

Jestem zaa :) byle była taka frekwencja :)

Opublikowano

no nie powiem było cool tylko pogoda siekaś zimowa :) dla wtajemniczonych wiem gdzie stoi to grafitowe A4 na 17 tkach jak wracałem do domu stało pod domem tyle że tych fajnych koleżanek już nie było w środku... :) chłopaki czekam na fofki. pozdr

Opublikowano

no i sopcik należy zaliczyć do udanych

jak narazie była najlepsza frekwencja

jadąc z iceman okazało się iż po drodze kręcili film :twisted:

i na premierę zostal zaproszony iceman który niestety musiał zapłacić za seans kilka stówek a w nagrodę dostal jeszcze pkt. :rotfl:

02sh5.th.jpg 02tt0.th.jpg 02db9.th.jpg 02yl4.th.jpg

02xt5.th.jpg 02jck2.th.jpg 02wo2.th.jpg 02jbo0.th.jpg

Opublikowano

Zdeniu ,misiek powiedział co krecił ze 500 na połowe i 10 pkt tylko musisz podac pesell :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::evil::evil:

Opublikowano

zdeniu, iceman, a to nie była czasami granatowa Octavia w okolicach Lęborka??

Opublikowano
misiek powiedział co krecił ze 500 na połowe

to się da zrobić

zdeniu, iceman, a to nie była czasami granatowa Octavia w okolicach Lęborka??

to była srebrny (szary) metalik w okolicach darżyna

Opublikowano

miejsce by sie zgadzało ale widocznie auto mają nowe. Ja swego czasu poznałem załoge granatowej Octavii...

Ustaliliście jakieś stałe miejsce i termin spotów? Postaram się ratować dobre imię Gdańska i następnym razem pojawię się. Pracuje praktycznie na 2 etaty więc kiepsko jest z czasem...

Opublikowano

Siemanko jestem nowy w klubiku ale może coś w okolicach Wejherowa? :a4fan::audi:

Opublikowano

Może padły by jakieś propozycje na spotkanko w 3miesie lub okolicach pozdrawiam

:a4fan:

Opublikowano

siemanko koledzy troche mnie nie bylo bo nie mialem dostepu do netu ale wracam ze statku 3 maja i jaknajbardziej chce sie spotkac moze jakas majowka i grill??????pozdro dla wszystkich!!!!! :a4fan::quattro:

Opublikowano
  • Autor

OT walnę :

poznajecie miejsce ?

http://forum.alfapomorze.pl/viewtopic.php?t=345

Ostatnio kolega Gajzera kręcił bąki taką bejcą zdaje się....

Gajzer, to on ? :eek:

Opublikowano
to on ?

Z tego co pamiętam to bejca kumpla Gajzera była zdecydowanie jaśniejsza :biggrin:

Ale widać jakie świry jeżdźą bejcami :twisted:

Opublikowano

nie lubie bejc :evil:

Opublikowano
Z tego co pamiętam to bejca kumpla Gajzera była zdecydowanie jaśniejsza

... i chyba dwu drzwiowa...

Opublikowano

napewno tamta byl 2 door

ale koniec tego OT

lepiej niech ktos wymysli jakiś spocik :twisted: bo jak nie to :bicz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.