Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dawać info mi gnidy jedne :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pre, trza było słuchać uważnie tydzień temu :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

ja tam oglądałem auto Jacy :evil: zresztą znowu będę się musiał "przyjrzeć" :)

Opublikowano

kto sie jutro stawia w city garażu :gwizdanie:

Opublikowano

ja tam oglądałem auto Jacy :evil: zresztą znowu będę się musiał "przyjrzeć" :)

no właśnie :mysli:,dziwnie znikałeś momentami za filarem i po chwili wychodziłeś dziwnie rozluźniony :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

ja tam oglądałem auto Jacy :evil: zresztą znowu będę się musiał "przyjrzeć" :)

no właśnie :mysli:,dziwnie znikałeś momentami za filarem i po chwili wychodziłeś dziwnie rozluźniony :gwizdanie:

:polew:

krążył miedzy dwoma samochodami i coraz bardziej uśmiechnięty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no jeszcze dwóch rzeczy zapomniałem wykręcić :embarrassed:

Opublikowano

Podpatrzone...

jak to moje gołębie bawią się w chowanego... :polew:

7396009af818e4d1.jpg

Opublikowano

Stary Panie trening czyni mistrza :hi:

tylko się przed Zlotem dobrze najedz :naughty:

Opublikowano

kto sie jutro stawia w city garażu :gwizdanie:

jeśli będziecie,to chętnie wpadnę. Wybieram się do Gdyni, więc są duże szanse,ze wpadne do kozaków z 3miasta:)

Opublikowano

Stary Panie trening czyni mistrza :hi:

tylko się przed Zlotem dobrze najedz :naughty:

a mało jedzenia będzie na zlocie? :kox: :kox: :kox: :kox:

toż się naje przecież chłopak w trakcie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

kto sie jutro stawia w city garażu :gwizdanie:

jeśli będziecie,to chętnie wpadnę. Wybieram się do Gdyni, więc są duże szanse,ze wpadne do kozaków z 3miasta:)

wpadaj śmiało :naughty:

Opublikowano

kto sie jutro stawia w city garażu :gwizdanie:

jeśli będziecie,to chętnie wpadnę. Wybieram się do Gdyni, więc są duże szanse,ze wpadne do kozaków z 3miasta:)

wpadaj wpadaj

pochwalisz sie swojemu bractwu jak wyglądają zloty w 3miescie

Opublikowano

grafi pomykasz na moich felgach :naughty:

Ty sprzedać mi nie chciałeś więc poszukałem se innych :gwizdanie:

a pytałeś :mysli:

W ramach przypomnienia :P rozmawialismy o nich na PW

felgi jednak nie sprzedaje przy najmniej na chwile obecną bo moje wczesniejsze felgi które miałem zakupić nie wypaliło, gosciu je sprzedał,wiec nic innego mi nie pozostaje jak ori 16

byc moze bede sprzedawał pozniej to sie odezwe

oponki letnie w bdb stanie

pozdrawiam

I się nie odezwałeś ;(

_________________________________________________

A tak w ogóle kto się wybiera na koncert ? http://rozrywka.trojmiasto.pl/info_imp.php?id_imp=120634

Opublikowano

a o której jutro spot ? 20:00 czy 19 jak ostatnio ?

Opublikowano

a teraz pamietam :decayed:

jestem wściekły że tamte nie wypaliły a kasa sie szybko rozeszła

te felgi które mamy teraz maja swój urok i są bardzo wytrzymałe byle czego do nowych a6 by nie montowali :tongue4:

Opublikowano

a teraz pamietam :decayed:

jestem wściekły że tamte nie wypaliły a kasa sie szybko rozeszła

te felgi które mamy teraz maja swój urok i są bardzo wytrzymałe byle czego do nowych a6 by nie montowali :tongue4:

O tak urok mają mnie od razu wpadł w oko ten model :kox:

Opublikowano

jutro 20,00, jak zawsze?? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.