Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FAZY co to Ty taki jesteś prospołeczny?? :kox: :kox: :kox:

kandyduję w wyborach do europarlamentu :polew:

j**any :polew:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przyjedż to zerkniemy na twoje auto :good:

taa,jasne FAZY :gwizdanie:

mEn3cCUIJXc

Opublikowano

Fazy bedziemy Ciebie popierać a TY wybudujesz nam tor dla naszych :a4fan:

Opublikowano

i jak obniżysz akcyzę na paliwo o 90% i jak wybudujesz jeszcze 2 rafinerie - ale tylko dla nas - i do tego jeszcze ze 2 stadiony, z tego jeden dla samych cheerlederek no i no i .... hm... zaraz coś jeszcze wymyślę :naughty::decayed::naughty::decayed::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

FAZY co to Ty taki jesteś prospołeczny?? :kox: :kox: :kox:

FAZY :good:

Tomek, bańka jest dobra :)

Opublikowano
  • Autor

co Tomek, baby starzeją się jak mleko ? :naughty:

:nabijasie:

Opublikowano

co Tomek, baby starzeją się jak mleko ? :naughty:

:nabijasie:

oby nie :bag:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 23:51_________________________________________________Przemuś,jak tam kółka :cool1:

Opublikowano
  • Autor

kółka leżą w pokoju, czekam na oponki (cuś trza znaleźć) - tera nie ma mnie w kraju i wsio odłogiem leży :thumbdown:

Opublikowano

W sumie moglem sie tego spodziewac, sory za zamieszanie, milego spota

btw. vag juz i tak jest w drodze

jak ja czegoś takiego nienawidze.... :sick3: :sick3: :sick3:

kolego cookiemonster niestety nikt u nas VAG'a nie posiada :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

W sumie moglem sie tego spodziewac, sory za zamieszanie, milego spota

btw. vag juz i tak jest w drodze

czyli przez to, że troche na Ciebie naskoczyli nie zjawisz się na spocie??

Trzeba było przyjechać VAG by był :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 13:25_________________________________________________Piero widzę, że zerkasz na wątek

kiedy Ty się zjawisz??

Opublikowano

W sumie moglem sie tego spodziewac, sory za zamieszanie, milego spota

No widzisz FAZY, VAG nie potrzebny to już się na spota nie chce podjechać

btw. vag juz i tak jest w drodze

Milego wagowania :evil:

Opublikowano

W sumie moglem sie tego spodziewac, sory za zamieszanie, milego spota

czyli ocena ciebie była trafna :cool1:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 22:09_________________________________________________aha,pierwszy :decayed:

Opublikowano

Podziękował :hi:

Opublikowano

dzięki za spota :notworthy:

nieobecni za tydzień usprawiedliwienia od rodziców w dzienniczku :baseball:

Opublikowano

Podziekowal :hi:

Opublikowano

co to dzisiaj miało być - 3 osoby na krzyż??? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Podziękował :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Ja dzisiaj mialem randke :tongue4:

USPRAWIEDLIWIONY :good:

Bede za tydzien :decayed:

Opublikowano

przecież my mamy randke co tydzien na matarni :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.