Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przyjechałabym ale samochód mi sie grzeje :( do wymiany mam pompe wody i przy okazji rozrząd musze wymienić

to postaraj się tak jechać aby się nie zagrzał :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Renia

jak potrzebujesz jakies graty z ASO to wal śmiało

mam tam spore rabaty więc zawsze mogę pomóc

Opublikowano

Renia

jak potrzebujesz jakies graty z ASO to wal śmiało

mam tam spore rabaty więc zawsze mogę pomóc

wiesz co a ile bedzie kosztowała pompa wody i kompletny rozrząd w ASO??

Opublikowano

To kto będzie jutro na 19?? Ja mogę podjechać na ok. 19.20 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Ja będaaa ;] :cool1:

Opublikowano

ja wątpię, że na 19 dam radę :confused4:

Opublikowano

To kto będzie jutro na 19?? Ja mogę podjechać na ok. 19.20 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Alona no ja myślę że będziesz :drunk:

ja wątpię, że na 19 dam radę :confused4:

Antonio postaraj się :drunk:

Opublikowano

Pozdrowienia ze słonecznego Bremen od Gilego i Fazego :hi:

Opublikowano

Pozdrowienia ze słonecznego Bremen od Gilego i Fazego :hi:

dzięki i wzajemniocha :good:

Opublikowano

jaca masz imieniny czy dziecko się Tobie urodziło ??

bo ja pije już a nie wiem za co :drunk:

hehe nie trafiłeś bo wczoraj miałem urodzinki :kox:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 13:14_________________________________________________Bieniek jutro pijemy :drunk:

jaca skonczyłem pić :decayed:

dochodzą do mnie sprzeczne informacje

piłem nadaremno

Ty miałeś urodziny

nie trafiłem w setno sprawy

nie mam sił juz powtórzyć[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 20:48_________________________________________________jaca skonczyłem pić

dochodzą do mnie sprzeczne informacje

piłem nadaremno

Ty miałeś urodziny

nie trafiłem w setno sprawy

nie mam sił juz powtórzyć

Opublikowano

podobno ma być mały tort :naughty:

więc kto będzie o 19 załapie się na pewno :cool1:

Opublikowano

JEdzie ktos przez zaspe?? :naughty:

Opublikowano

JEdzie ktos przez zaspe?? :naughty:

a szto?

Opublikowano

No jak bedzie piwko i tort to ja z checia bym sie z kims zabral :kox:

Opublikowano

zna może ktoś sony/ericssona C902?

dobry czy lipa?

...bo chcę synowi kupić na urodzinki.

Opublikowano

zna może ktoś sony/ericssona C902?

dobry czy lipa?

...bo chcę synowi kupić na urodzinki.

Jeżeli to jest ten czarny rozsuwany w metalowej obudowie to ma go moja siorka i nawet nawet telefonik

Opublikowano

Jeżeli to jest ten czarny rozsuwany

nie,to nie ten :cool1:

Opublikowano

nie,to nie ten :cool1:

to ten co teraz jest w erze za 1PLN :cool1:

Opublikowano

Cześć i czołem wszystkim :hi:

Wróciłem ale na spota niestety nie podjadę po A4aaa wisi w warsztacie :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.