Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem w co sie zaopatrzyc :mysli:

na spocie nic ci nie grozi :decayed:
ale nie wiem jak to wyjdzie, czy dziewczyna mnie pusci
tak to jest z dziećmi też kiedyś byłem młody i się pytałem :decayed: :decayed:
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko, ze moja mi pierze, robi sniadania, obiady i kolacje, prasuje, sprzata i jeszcze zarabia, wiec musze sie pytac :polew:

Opublikowano

ja zaczalem od A4 z 98' i gorzej juz nie bedzie

Za przeproszeniem ... chwalisz się, czy żalisz :?: wstyd to jakiś od malucha zaczynać :co:

Mario odstaw Jamesona już na dzisiaj :decayed:

Przestańcie już wszyscy te kocopoły pier**lić na forum, jak ktoś ma taka potrzebę to wyjaśnicie sobie wszystko na spocie o ile chłopaki z .eu zawitają :hi:

Opublikowano

Mario odstaw Jamesona już na dzisiaj

albo nie pisz na stojąco :polew:
Opublikowano

Za przeproszeniem ... chwalisz się, czy żalisz :?:

Przestańcie już wszyscy te kocopoły pier**lić na forum, jak ktoś ma taka potrzebę to wyjaśnicie sobie wszystko na spocie o ile chłopaki z .eu zawitają :hi:

a ty cos w Gdyni malo rozgadany byles a tutaj walisz ostro :polew: lepski to ty chyba za bardzo nie jestes :wink4:

Opublikowano

...jestem ciekaw jakie byly wasze pierwsze fury w zyciu...maluchy, polonezy, fiaty?? ja zaczalem od A4 z 98' ...

Przepraszam ale to mnie rozwaliło :bag: :bag:

...:kox:

Opublikowano

a ty cos w Gdyni malo rozgadany byles a tutaj walisz ostro :polew: lepski to ty chyba za bardzo nie jestes :wink4:

:polew: tak bardzo przeszkadza Ci brak komunikacji międzyludzkiej :?: Obiecuję poprawę .... tylko powiedz coś więcej niż "cześć". :polew:
Opublikowano

...jestem ciekaw jakie byly wasze pierwsze fury w zyciu...maluchy, polonezy, fiaty?? ja zaczalem od A4 z 98' ...

szacun :good:

na pewno masz za***isty złoty łańcuch,co :cool1:

...i skarpetki adidasa,ori :kox:

:polew: Tzieland,oficjalnie ogłaszam cię moim ulubieńcem :decayed:

Opublikowano

Łepski wcale nie ruszyłem dzisiaj Jamesona :cool1:

Opublikowano

:mysli:

Everybody lies :evil: :evil:

Opublikowano

...jestem ciekaw jakie byly wasze pierwsze fury w zyciu...maluchy, polonezy, fiaty?? ja zaczalem od A4 z 98' ...

szacun :good:

na pewno masz za***isty złoty łańcuch,co :cool1:

...i skarpetki adidasa,ori :kox:

:polew: Tzieland,oficjalnie ogłaszam cię moim ulubieńcem :decayed:

ja czynię to samo co Tomek :polew:

Opublikowano

ja czynię to samo co Tomek :polew:

Nie jestem zdziwionu :polew::naughty:

Opublikowano

rotces - nie udzielałem się na forum rok, czy nawet dłużej, więc mam chyba prawo być zdziwiony tym, że w tym czasie powstał drugi, bardzo podobny klub z dużą ilością osób z tego forum... Nie wiem o co Ci chodzi, bo wygląda na to, że każdą wzmiankę o A4.eu na tym forum traktujesz jako atak na Was a wcale tak nie jest. I na koniec, proszę Cię, nie pisz do mnie tak brzydko, bo ja nikomu nie ubliżałem ;) A poza tym to wyloguj się bo mnie wkurwiasz, niemcu ze Śląska.

A co do ekipy pomorskiej z A4.eu to zawsze są mile widziani i tak samo mam nadzieję, że my jesteśmy mile widziani na ich spotach :)

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Yo!

Opublikowano

żal to wszystko czytać.

Jeszcze tydzień tego dymy to nam 1000 stron w 3-m pęknie :kox:

Opublikowano

kvrwa szkoda ze mnie nie było ostatnio

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czyżby spór ucichł ? ....... :notworthy:

:kawa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.