Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najdłuższego, najtwardszego PARÓWO

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ambro jak tam impreza?; :rolleyes:

Opublikowano

Fajno fajno, mimo że na trzeźwo, ale dzisiaj będzie reset systemu :naughty::decayed:

szkoda że się szybko zwinąłeś.

Opublikowano

Fajno fajno, mimo że na trzeźwo, ale dzisiaj będzie reset systemu :naughty::decayed:

szkoda że się szybko zwinąłeś.

o, fajnie, ja dzisiaj opijam wyjazd mojej przyjaciółki... w sumie nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać hehehe

a Ty Ambro gdzie dziś?? Klasycznie Ego, Manda?? :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Forum sklada sie z 99% z facetow.Szydera,nabijanie itp. bedzie stalym elementem tego forum.

I nie beda to tylko powklejane kawaly i linki do domotywatorow.

dokładnie Kacza :)

dystansik,dystansik do siebie :wink4:

przecież sam nieraz kręciłeś bekę z innych :cool1:

antonio,Łepski,że o mario nie wspomnę :gwizdanie:

nawet z Alony nieraz się nabijamy :kox:,skoro panna potrafi odróżnić szyderę od drwiny,to może po prostu miałeś zły dzień :naughty:

i przesadziłeś z reakcją na,bądź co bądź,niewinny żarcik :)

DZIĘKI ZA ŻYCZONKA :notworthy:

Opublikowano

Fajno fajno, mimo że na trzeźwo, ale dzisiaj będzie reset systemu :naughty::decayed:

szkoda że się szybko zwinąłeś.

Zwinalem sie bo niestety doskwieral mi MALY bol nogi ... ( kregoslup) zycie ... :thumbdown:

Dzis tez mam resecik ;] i tez bede w sopocie z ekipa takze daj znac co gdzie i jak na kom to moze sie gdzies spotkamy ;) 500699238

Ps. moze i mialem zly dzien ... ale lekko przesadziliscie ... dobra nie wazne :JC_fan:

Opublikowano
http://allegro.pl/show_item.php?item=791981222 szukam sponsora, ktoś chętny ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Ja dziś na początek bawię w gdańsku a potem prawdopodobnie zawitam do sopotu :wink4:

_________________________________________________

Będzie ktoś może jechał z Gdyni przez sopot ok. 14 ? :decayed:

Opublikowano

http://allegro.pl/show_item.php?item=791981222 szukam sponsora, ktoś chętny ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

yy no to przylaczam sie do pytania ;D

Opublikowano

Ja dziś na początek bawię w gdańsku a potem prawdopodobnie zawitam do sopotu :wink4:

_________________________________________________

Będzie ktoś może jechał z Gdyni przez sopot ok. 14 ? :decayed:

a co?? :P

Opublikowano

Bo muszę odwieźć tam jedno auto i wrócić jakoś do warsztatu (oboko BP w sopocie) po swojego paździerza, a pogoda jest wyjątkowo h*jowa :kwasny:

Opublikowano

Tomeks Wszystkiego zajebistego ! :drunk:

Opublikowano

Wszystkiego naj Tomek

..oby Pumeks Ci się szybko nie zdarł :polew:

Opublikowano

Najlepszego Tomeks :good:

Opublikowano

Kacza wiadomosc od Tomeksa:

Skoro pstrykasz takie ekstra foty to moze zrobisz mi sesje samochodu??

Opublikowano

Tomek jedziesz jutro na giełdę??

Opublikowano

Jedziesz

Opublikowano

Tomeks :cool1:

:decayed:

Opublikowano

Tomeks tez jedzie :decayed:

Opublikowano

do PrG czy do Chwaszczyna :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.