Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj bedzie bedzie bo ja tez bede :)

No w końcu :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jutro mnie nie bedzie

:lol1:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:25_________________________________________________Musiałem jakoś Pusie z ukrycia wyłonić :polew: :polew:

Opublikowano

d33b44405093fe02med.jpg

ja pier***e mam nadzieje, że nie będzie cię jutro na spocie

Cristoforo a co to za zbok w t-shircie zapina Cię na tej focie? :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jutro mnie nie bedzie

To mnie też nie bedzie :evil:

ŻARTOWAŁAM

Postaram sie wpaść przy okazji :wink4: Bo bede w Gdańsku

:lol1:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:25_________________________________________________Musiałem jakoś Pusie z ukrycia wyłonić :polew: :polew:

[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:30_________________________________________________DOBRANOC WSZYSTKIM :>

IDE SPAć BO O 5 MUSZE WSTAć

Opublikowano

Puśka idz spać i przestan te foty oglądać

zboczuchu jeden :wink4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:53_________________________________________________nie złe upodobanie

Opublikowano

to ja odpadam.nie mnie do czwartku

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 19:47_________________________________________________to był Jacek :cool1:

to nie była moja furka :mysli:

Opublikowano

znam tylko 2 a4 b7 czarne kombi. To kto to wtedy byl?poczatek GD a na koncu S jak sucz ;p

Opublikowano

znam tylko 2 a4 b7 czarne kombi. To kto to wtedy byl?poczatek GD a na koncu S jak sucz ;p

to koleś z Oruni,mieszka na moim osiedlu,jest na forum,ale nigdy się nie pokazał.

Opublikowano

znam tylko 2 a4 b7 czarne kombi. To kto to wtedy byl?poczatek GD a na koncu S jak sucz ;p

to koleś z Oruni,mieszka na moim osiedlu,jest na forum,ale nigdy się nie pokazał.

Piero, wracałam z nim kiedyś z Wawy...

Opublikowano

znam tylko 2 a4 b7 czarne kombi. To kto to wtedy byl?poczatek GD a na koncu S jak sucz ;p

to koleś z Oruni,mieszka na moim osiedlu,jest na forum,ale nigdy się nie pokazał.

Piero, wracałam z nim kiedyś z Wawy...

nie,Piero ma grafitową :cool1:

to na bank był ten koleś,moja siora ostatnio z nim gadała i mówiła,żeby zapisał się na forum,powiedział,ze jest zapisany,ale jakoś się nie udziela.

ja też go dosyć dobrze znam,ale bardziej jego siorę :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

bardziej jego siorę :gwizdanie: :kox:

Chwalisz się ?

Opublikowano

bardziej jego siorę :gwizdanie: :kox:

Chwalisz się ?

Nic nowego :decayed:

Opublikowano

mnie dziś nie będzie :decayed:

Opublikowano

mnie dziś nie będzie :decayed:

:good:

:decayed:

Opublikowano

ale bardziej jego siorę :gwizdanie: :kox:

Przecież wszyscy ją znają :polew: :polew:

Opublikowano

mnie dziś nie będzie :decayed:

:good:

:decayed:

wiedziałem, że na Was można liczyć :gwizdanie:

Opublikowano

siemka :>

jeste ktoś czy wszyscy już na spota pojechali i w korkach stoją bo masakra jest w Gdańsku :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.